• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
elektrika středního panelu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JAG
Friday 02 September 2005 - 23:37:53 Citovat
Host
postupem času mi vypadává čím dál tím víc fukcí ovládaných ze středové konzole (rozmrazování, klima, vnitřní okruh větrání, zásuvka) jak se k tomu dá dostat či lze někde získat schema elektriky na caravan 2,0-16V/97?? díky moc za radu.. Petr
Anonymní
Saturday 03 September 2005 - 01:06:48 Citovat
Host
Mrkni na tyto stránky.Mě to pomohlo rozebrat stredovy panel Odkaz
Anonymní
Friday 09 September 2005 - 00:18:38 Citovat
Host
dík, akorát z toho nejsem moc moudrej, popisy mi tam skáčou v rozhozeným fontu, takározsypaná rejže... Petr
JardaB
Tuesday 13 September 2005 - 07:51:34 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Pripojim dotaz sem, myslim,zeto souvisi. Zatim jsem nepostrehl funkci vyhrivani prednich sedadel (OB MV6). Co jsem nasel schemata, tak by mel jit proud z pojistky F14 primo pres spinace na stred.panelu do sedacek (bez rele - nikde o nich neni zminka). Je to tak? Navic ve schematu maji u znacek vyhrivani naznacen jakysi spinac, nespina to az pri nizsi teplote? Asi nezbyde, nez sfarat pod sedacky a promerit na konektoru, ale obavam se, ze se tam nedostanu.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Václav GT
Friday 30 September 2005 - 10:50:54 Citovat
Host
Nechci zakládat nové vlákno a tak to píšu sem. Nevíte kde by se dalo stáhnout elektrické schema Vectra A (93-.. ). Já jsem našel jen Calibru a navíc ve 27 souborech jpg. Díky za tip.
Tomis
Saturday 08 October 2005 - 21:07:11 Citovat
Host
Jak moc velky problem je prekopat stary tyb Bckoveho sredoveho panelu na ten novejsi asi Cckovy?
k tem sedackam:
budu menit za sedacky s vyhrivanim, ted nemam, tlacitka mam sedacky s vyhrivanim taky, tak jestli to mam natahnout primo nebo pres rele? Sedackou jsou se 3mi pametmi a komplet v eletrice s airbagem.

Mejte se
Tomis
_________________________________________________
Opel Omega Caravan B 2,5TD

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2238 sec,0.1696 z toho dotazů.