• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rozbité zrcátko vebe
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
maniac
Friday 14 October 2005 - 12:30:43 Citovat
Host
čus chlapi dnes ráno vyjížděl brácha z garáže a chytnul o spolujezdcovo zrcátko a prasknul mi sklo a ten bakelit kolem dokola... a nevím jeslti se dá ještě nějak víc zničit koukal sem na to když sem jel do práce takže byla tma tak sem toho moc neviděl podívám se až přijedu z práce...jinak můžete mi někdo napsat co to bude stát a co všechno může být rozbité...díky

ps. auto vebe x20xev r.v. 00
Anonymní
Friday 14 October 2005 - 12:46:13 Citovat
Host
Člověče, maniacu, ten tvůj brácha je nějakej tydýt ne? Ráno ti rozbil zrcátko na Astře a teď hned nato na Vektře. Už mu to nepůjčuj &|
maniac
Friday 14 October 2005 - 13:42:04 Citovat
Host
ne ráno sem si neuvědomil, že sem to dal na astru víš? a nevíš nějaké informace o zrcátku?
Lib
Friday 14 October 2005 - 13:52:47 Citovat
Host
sklo zrcatka vyhrivany stoji asi 1600, ten plast pokud neni moc znicenej staci polepit a je klid. Me treba zrcatko vydrzelo cumackovani s pazoutem, kdy jsem mu svym zrcatkem vysklil vsechna bocni okna a taky to odneslo jen sklo a lak
maniac
Friday 14 October 2005 - 14:10:37 Citovat
Host
čus to jako myslíš jen sklo za 1600? díval sem se do auto kelly a tam mají sklo za 730Kč? jinak ten plast mi tam vůbec nezůstal víš... koukal sem že celé zrcátko stojí asi 2500kč a to je finální cena? nebo musím ještě něco dokoupit?

víš on couval a vylomil ho.... bych mu rozbil hubu ale je to brácha
Lib
Friday 14 October 2005 - 14:30:19 Citovat
Host
nojo sklo za 730, ale je vyhrivany? To vyhrivani tam dela hodne, mozna jsem 1600 prestrelil, ale tusim takovou nejakou cenu mi sdelili v autorizaku
maniac
Friday 14 October 2005 - 14:45:11 Citovat
Host
víš myslel sem že sklo stojí stejně akorát v zrcátku je mechanismus, který to sklo vyhřívá ne prostě mají tam za 300asi jen sklo a pak 730 s plastovým dílem do kterého se to dává...jinak když koupím celý zrcátko komplet tak už nemusím nic jiného shánět.. a co barva se musí ještě nastříkat ne?
maniac
Sunday 16 October 2005 - 22:11:38 Citovat
Host
čus jak se vyměnuje celé zrcátko za nové vyhřívané a el. ovládané...díky nějaký bližší postup...
maniac
Monday 17 October 2005 - 08:00:56 Citovat
Host
čus ještě jedna věc je stejné zrcátko pro vebe před faceliftem a po faceliftu?díky myslím vyhřívané a el. ovl.
Papír
Monday 17 October 2005 - 15:52:46 Citovat
Host
Taky jsem si urazil zrcátko, a to tak že jsem rozbyl sklo, lakovanej díl a límec co drží motorek k zrcátku. Samotné zrcátko s vyhříváním jsem, koupil na vrakáči za 800. Ale pozor, poprvé mi dal na faceliftovanou a toje oněco větší. Dále černý límec jsem koupil na vrakárně za 200, ale pozor dostal jsem na manuál a to nejde předělat na el. A na tom lakovaném dílu jsem si ulomil ty packy co ho drží. Tak jsem vzal montážní lepidlo a přilepil to.

Vyndání zrcátka:
První možnost je vyndání samotného skla. To je trochu válka nervů. Nejlepší je vyklopit zrcátko a namazat olejem zy kulové čepy 3x na kterých je upevněné. A pak silou to vytáhnout. Ale já to nedoporučuju.
Druhá moznost je vyklopit zrcátko na max a povolit pomocí tenkého šroubováku ( hvězdička ) dva šrouby co drží motorek i se zrcátkem.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1619 sec,0.1334 z toho dotazů.