• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Autoradio a Repro
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin
Thursday 27 October 2005 - 21:18:51 Citovat
Host
Ahojte,

Zohnal som 165 mm koaxialne reproduktory a nove autoradio. Rad by som to vymenil sam no pravdupovediac neviem ako. V servise to bude za "cca 10 000" - co je viac ako samotne dielce a studakovi to je trochu vela len za vymenu.
Ak mate niekto skusenosti s vymenou - ako zmontovat tapacirung, na co si dat pozor, ako neodpalit repro a autoradio, mohli by ste mi prosim napisat?
Dakujem vopred

Vectra B, Caravan, 100k, 74 kW
qpc
Friday 28 October 2005 - 10:41:09 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Ahoj,když mě odešlo CAR400,tak jsem ho prostě vyndal a na konektory napíchnul připravenej Panasonic.Jediné co v se změnilo bylo to,že nediskutuje s origo displejem a pokud máš ovládání na volantu tak na něj zapoměn.
U repro je to také trošku složitější,pokud je budeš mít moc hluboké a namontoval bys je,bude pak problém stáhnout okna.Dělají se plošší varianty repro nebo by se musel pod něj dát cca 1cm vymezovací kroužek.Myslim,že jsem ho někde na Webu vděl i v nabídce...Přesnější ůdaje o sundání tapecu ti jistě poraděj povolanější.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Friday 28 October 2005 - 14:11:22 Citovat
Host
nooo jasna vec repraky tam nacpes uplne vpohode ´:) tady jde jen o to jakou maj montazni hloubku... jinak jak rikal qpc jsi v prd... radio mas v klidu to staci vysunout zasunou kdyztak rozebrat kousek palubky a vyndas celej ramecek do kteryho se to radio dava a muzes si to upravit jako ja do zadnich dveri se strkaj jinak 13ctky a vysky taky neni problem zandat... tapecaku se neboj
Martin
Monday 31 October 2005 - 16:53:16 Citovat
Host
Ahojte,
10 tis za vymenu repro je neumerna cena, takze zopar rad dnes uz po vymene.

*Autoradio Clarion
*2x Alpine SPS170A + origo vyskac v predu
*2x Rockwood coaxial repro 130mm + piezoelektricky vyskac vzadu

V Opel servise by to bolo nieco cez 10 000 Sk - podla mna sialena cena. Takze jeden velmi schopny servisak to bol ochotny spravit za menej ako sestinu ceny, tak som tuto ponuku zobral. Pracoval rychlo, kvalitne a cely den. Sam so bol pri tom.

Zobrat niektore plasty dole je riskantne na ich ulom a je potrebne mat na to naradie.

Predne reproduktory sa nezmestili kvoli hlbke, takze servisman rovno vyrobil distancne podlozky o velkosti cca 2 cm, z materialu ktory je pevny, no nevytvara rezonancie na plechu dveri.

Zadne reproduktory nesedeli otvormi na sroby - bola vyuzita jedna diera a 3 vyvrtane. Od spodnych bolo potrebne natiahnut kabel k hornym - vyskacom. Ich uchytenie bolo spravene z vnutra pomocou silikonoveho lepidla. Po odmasteni umelej hmoty, drzia bez problemov a pevne. Boli pouzite piezoelektricke vyskace aj napriek roznosti nazorov na ne a mozem povedat, ze hraju viac nez priemerne. Tie ktore boli kupene mali v sebe filter na stredne a spodne pasmo - nebolo potrebne kupovat vyhybku.

Celkova kvalita zvuku - predbezne vyborne. Kedze nove repro nesmie byt vybudene na max vykon prvych 50 hodin, tak o 2 tyzdne napisem ako to hra ked to ma zopar decibelov a kvalitovych tried navyse

Teraz mam ne predaj:
4x povodne repro Blaupunkt + povodne autoradio Blaupunkt + adapter do kazetoveho autoradia na prehravanie CD z prenosnych playerov - vsetko za 900 SK

Kontakt: Email
Oblast: Lucenec a Zlin

Tento server, bol vyborny napad. Je super, ze sa tu stretavaju ludia, ktori su ochotni si poradit a zasrandovat
Jirka
Tuesday 01 November 2005 - 14:35:48 Citovat
Host
Ale mam pocit ze ti jeste chybi neco v kufru ne? dej mail a poslu ti fotky co bys tam mohl za par korun narvat teda az pristi tyden az se moje vectra vrati od lakyry
Jirka K
Thursday 03 November 2005 - 09:08:18 Citovat
Host
Ahoj. Mám dotaz - poradí mi někdo zda existuje za rozumnou cenu rádio, které by se dalo nacpat do Vectry B a mělo přehrávání MP3 nejlépe z Flash paměti? Moc se v tom nevyznám, tak sháním ty, kdo jsou víc v obrazu...
chuckycz
Friday 04 November 2005 - 21:17:32 Citovat
Host
Pred 2 mesici jsem mel ten samej problem ,a nikdo mi nebyl schopny poradit ale ted jsem zkuseny amater, ktery za pomoci jednoho sikovneho kamarada za jeden den namontoval nove radio,predni a zadni do plata.a zesik na basak.U VB sedan do byl docela problem vymyslet jak zapasovat 9cm repro do zadu ale dokazal sem si poradit.
pripravuju o tom ted stranky,kdybys chtel poslu par fotek a rad poradim.
info:chuckycz@centrum.cz
kutulin
Friday 04 November 2005 - 22:39:42 Citovat
Host
taky mě to bude zajímat v dalším autě VB 2.2, na kterou čekám a ve které až ji budu mít tak zazní a zaduní DIVOKEJ BILL, no možná nezaduní a já to budu muset celé překopat...
Martinz
Saturday 05 November 2005 - 08:56:15 Citovat
Host
Jirka K napsal ...
Ahoj. Mám dotaz - poradí mi někdo zda existuje za rozumnou cenu rádio, které by se dalo nacpat do Vectry B a mělo přehrávání MP3 nejlépe z Flash paměti? Moc se v tom nevyznám, tak sháním ty, kdo jsou víc v obrazu...

Koukni se na tohle , Odkaz před chvílí jsem to objevil a jde to univerzálně do všech aut - myslím, že to funguje na základě namodulování MP3 do VKV, modul se zabuduje do auta a prostě si MP3 přineseš a jedeš
Radim
Monday 07 November 2005 - 09:56:42 Citovat
Host
někde na nějakém českém internetovém obchodě s autorádii jsem viděl autorádio s možností připojení flashdisku.Ta zdířka byla zepředu na rádiu.A nestálo ani moc.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1322 sec,0.1012 z toho dotazů.