• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rucni brzda
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
petr
Saturday 13 November 2004 - 18:24:09
Host
Cau lidi. Prosim poradte mi ohledne rucni brzdy na VeBe (1997; 4 kotouce). Zabira mi uz jen na poslední zub. Jak ji muzu seridit? A jeste jeden dotaz: musí se pri vymene brzdovych desticek na zadni naprave odsroubovat cely brzd.trmen a odpojit brzd.trubka? Diky moc
NIO
Saturday 13 November 2004 - 18:35:05
Host
vetsina lidi v neautorizaku serizuje u vebe rucku jako u skodovek. Omyl. Nejdrive povol pod ruckou sroub tak aby se na zadnich kolec zezadu dole uplne povolila a zatahla dozadu paka, na ktere je povesene lanko. Pak sundej kolo a najdi v bubnu asymetrickou diru. neco jako jsou na srouby kola ale je trochu vys. Kdyz ji das nahoru a posvitis do ni uvidis uvnitr rozpinaci modul a na jeho hrideli je ozubene kolo pod kterym jde podelne pruzina. Do diry strc sroubovak a tim ozubencem toc po zubu nahoru nebo dolu az do doby nez bude kolo pribrzdovat. Ti se nastavuje zadni vule. Az to budes mit na obou kolech hotovy, jen si pod ruckou dotahni lanovody jen tak aby se vamezila vule na pace rucky. nic vic.
riwal
Saturday 13 November 2004 - 20:03:29
Host
Ty vole tak proto, v Etzoldovi je , ľe to má bejt dole a já tam neměl kam ten ąroubovák strčit, jinak mě brzdí ručka perfektně dopředu a dozadu vubec - sere mě to i kdyľ sem se s tim smířil - NIO pomoc, pakničky jsou nový.
NIO
Saturday 13 November 2004 - 21:14:07
Host
riwal napsal ...
Ty vole tak proto, v Etzoldovi je , ľe to má bejt dole a já tam neměl kam ten ąroubovák strčit, jinak mě brzdí ručka perfektně dopředu a dozadu vubec - sere mě to i kdyľ sem se s tim smířil - NIO pomoc, pakničky jsou nový.


jak jen dopredu??? To musi i dozadu. Tak tam uvnitr muselo neco upadnout nebo je spatne serizena.
Ivan
Saturday 13 November 2004 - 22:47:36
Host
Teda pánové pokud umím číst tak píąe ľe má vzadu kotouče a vy mu dáváte rady na BUBNY.
Ivan
Saturday 13 November 2004 - 22:50:02
Host
Teda pánové, pokud jeątě umím číst tak píąe ľe má vzadu kotouče a vy mu dáváte rady na BUBNY.
riwal
Saturday 13 November 2004 - 22:59:19
Host
2Ivan: Jasně ľe mám vzadu kotouče, ale ručka je tam ten malej buben na náboji kotouče a je čelis»ová. To je totiľ ten průser, ľe neni provozně pouľívaná a zarezává dělá různý svinstva, viz, ľe brdí jen dopředu a do zadu ne.
[ Edited Sat Nov 13 2004, 11:02PM ]
Yper
Monday 15 November 2004 - 10:27:16
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Riwal: já mám to samé.Hledal jsem v knize Etzold, tam jsem viděl, ľe buben je otočen dolů a ľádný rozpínací ąroub jsem neviděl a tak jsem se na to vyflákl.Takľe podle NIA je stavěcí ąroub nahoře - aha-tomu jsem nerozumněl, ale asymetrickou díru tam nemám-vąechny jsou kulatý.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Monday 15 November 2004 - 10:43:02
Host
Tak tak, buď je to patent na hovno a nebo jsme gramlavý my . a jo ty vole - toby mi starucha dala - úča
[ Edited Mon Nov 15 2004, 10:57AM ]
LarryE
Monday 15 November 2004 - 10:54:54
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
riwal:..oprav si ,,i'' na ,,y'' ostudo!

LarryE
Chibama se človjek učý
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2162 sec,0.1671 z toho dotazů.