• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rucni brzda
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Yper
Monday 15 November 2004 - 11:28:14
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jen houą» "beňáci".

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Monday 15 November 2004 - 11:28:35
Host
vona uz mu ten pravopis uz opravi ... (to bude mazec )
Anonymous
Monday 15 November 2004 - 16:28:02
Host
to-Yper:ąecky sou kulatý,jen tahle je mimo kruľnici,ve který jsou ty ostatní ďoury.jinak já neľ jsem neměl ten kotouč dole,tak jsem si to taky nedokázal ůplně představit,ale je to docela primitivní.Za chvilku se si to jeątě jednou oľivim,ráno povolim ručku a nic!Troąku přimrzlo a bovdeny ňák nespolupracovaly.juknu na to a uvidim.ručku potrebuju.Pekne mi poradit jeden kluk z OPLA,vole ty pouľíváą ručku v zimě?,já radąi ani v létě.Taky názor
Praetor
Monday 15 November 2004 - 17:04:20
Host
rucku pouzivam akorat obcas v zatackach
NIO
Monday 15 November 2004 - 19:28:53
Host
Yper napsal ...
2 Riwal: já mám to samé.Hledal jsem v knize Etzold, tam jsem viděl, ľe buben je otočen dolů a ľádný rozpínací ąroub jsem neviděl a tak jsem se na to vyflákl.Takľe podle NIA je stavěcí ąroub nahoře - aha-tomu jsem nerozumněl, ale asymetrickou díru tam nemám-vąechny jsou kulatý.


tak se m to blbe napsal, myslel jsem tim ze neni na stejne kroznici jako diry na srouby.
kicves
Tuesday 16 November 2004 - 14:27:11
Host
Riwalovi: jo máą pravdu, ta brzda je fakt taková, dopředu to brzdí, ale dozadu né, mám vectru A taky kotouče a myslím si , ľe dopředu je brzda jeątě ke vąemu nějak samosvorná, ale dozadu ne.
[ Edited Tue Nov 16 2004, 02:28PM ]
ms
Tuesday 16 November 2004 - 14:48:24
Host
ja som mal taky isty problem ako riwal. a esten k tome ked som zatiahol rucnu brzdu tak nic a o chvilku sa ozvala rana akoby odtrhlo zadnu napravu a zabrzdilo ale iba dopredu. ja som si sym hlavu nelamal ale manzelka mala problem pohnut sa do kopca. tak som sa na to pozrel a uz ten problem nemam. Je to fantasticky pocit, ked rucna funguje aj do kopca. Neviem ci maju vsetky vectry rovnaky system. Ja som povolil lanko, odsruboval trmen, trubku som neodsruboval, trochu som ju odhol a dal dole kotucobubon.
mechanizmus rostahovania celusti ( u mna je dole)som vycistil s kartacom( nic som nerozoberal!!) a vyfukal. horna cast celusti je stiahnuta pruzinou a nastavena na potrebnu vzdialenost maticou s takou hviezdicou cez nu prechadza aj ta pruzina, co stahuje celuste.Spruzinu treba odtiahnut a tocit tou hviezdicou.tak sa tie celuste roztiahnu. ja som spravil zhruba 3 otacky( mohol som aj 5 ale sa mi to nechcelo 2.x rozoberat. A bolo to. skuste ak mate taky isty system.
NIO
Tuesday 16 November 2004 - 19:24:52
Host
To ms: to je prekticky to co tu vetsina udelala. Je tot o samy. Akorat cim blize jsou celisti bubnu tim mene bouchaji.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2023 sec,0.1538 z toho dotazů.