• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zamrznuti ( promazani ) zamku dveri astra F
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
astra
Wednesday 30 November 2005 - 13:53:55 Citovat
Host
Ahoj lidi. O vikendu jsem prisel k autu a po zastrceni a otocenim klize se sice zobacek zamku vysunul, ale dvere zustali zamknute. Odpoledne bylo tepleji a zamek normalne fungoval. Domnivam se, ze by ten zamek potreboval promazat, je to mozne udelat bez demontaze zamku. nikdy jsem to nedelal a ani nevim jak to tam vypada. Pokud ano, jak a cim je to nejlepsi. Diky
macca
Wednesday 30 November 2005 - 18:00:35 Citovat
Host
Ahoj, ja myslim ze jsi normalne odemknul, ale zustali ti primrzle dvere. Ja zamek mazu suchym silikonovym olejem ve spreji a ten nastrikam i na tesnici gumy dveri. Problem mam vyresen
macca
Wednesday 30 November 2005 - 18:00:40 Citovat
Host
Ahoj, ja myslim ze jsi normalne odemknul, ale zustali ti primrzle dvere. Ja zamek mazu suchym silikonovym olejem ve spreji a ten nastrikam i na tesnici gumy dveri. Problem mam vyresen
manli
Wednesday 30 November 2005 - 18:47:27 Citovat
Host
jestli si klíčkem otočil tak zamzrnutej nebyl
jinak já těsnění mazal indulonou a do zámku WD
Raduz
Wednesday 30 November 2005 - 21:10:47 Citovat
Host
To se mě minulý týden stalo už na dvou pučených autech Golf a Tipo. na golfu zobýček vyjel a za chvíly zajel(mělo centrýl a asi jak to zmrzlo tak to servo nebylo schopný to otevřít tak aby se nespálilo tak se zamčeli) a na Fiatu tam zobáček vyjel ale nemoch sem je otevřít tak zevnitř a po otevření jsem zjistil že je to zmrzlý tak nastříkal jsem sprejem proti zamrzání a funguje? Chce to důkladně prošplíchat nejákým sprejem proti mrazu respektive zamrzání.
Petr-kolemjdouci
Thursday 01 December 2005 - 09:26:09 Citovat
Host
to Macca : prosim muzes me napsat presny nazev to sucheho silikonu ? Uz drive jsem se v nekolika obchodech ptal na suchy silikon a nikdo nevi o co jde. Diky.
Dmcd
Thursday 01 December 2005 - 09:37:37 Citovat
Host
Resilo se tu to i v jinym vlakne - ptej se na REGUM (sice to nei silikon ale je o dooost lepsi! Je to spec. pripravek na gumu, ceska vyroba - Dubrava Valaske Klobouky)
Astra
Thursday 01 December 2005 - 10:26:39 Citovat
Host
prosim muze mi napsat nekdo jak se jmenuje ten suchy silikonovy olej, diky moc
Petr-kolemjdouci
Friday 02 December 2005 - 08:46:28 Citovat
Host
to Macca : Tak jak je to s tim suchym silikonem ?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2539 sec,0.1963 z toho dotazů.