• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VDO CDR500
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
cendoslav
Friday 09 December 2005 - 14:20:16 Citovat
Host
Rád bych koupil nové rádio VDO CDR500. Má někdo možnost sehnat a prodat? Blíží se Vánoce tak doufám v rozumnou cenu. Děkuju.
kosta
Friday 09 December 2005 - 14:53:53 Citovat
Host
kolik je u tebe rozumna cena?
Jakub
Friday 09 December 2005 - 16:32:23 Citovat
Host
Já jsem toto rádio koupil před měsícem v Annonci za 2.000 fungl nové a to si myslím že je dost dobrá cena. Možná když to budeš častěji sledovat, se něco zase objeví
Praetor
Friday 09 December 2005 - 16:33:15 Citovat
Host
cendoslav napsal ...
Blíží se Vánoce tak doufám v rozumnou cenu. Děkuju.


zisi kriste (nejsem verici), ja myslel ze clovek co ma ridicak uz nemuze verit na jeziska
riwal
Friday 09 December 2005 - 20:04:37 Citovat
Host
2 Praetor: Já na něj věřim, a proto nikomu dárky nedávám, protože mu je dá Ježíšek
kosta
Friday 09 December 2005 - 20:56:31 Citovat
Host
ja ho koupil na aukru za 1000
cendoslav
Saturday 10 December 2005 - 20:07:46 Citovat
Host
to kosta: Koupil na aukru? Kde to je, co to je?.........aukru
LarryE
Saturday 10 December 2005 - 20:40:56 Citovat
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Stačí vlézt na jakekoliv googl,zadat Siemens VDO CDR 500 a vybírat z nabídek,je jich tam dost...

LarryE
Chibama se človjek učý
RRAAFF
Saturday 10 December 2005 - 20:48:03 Citovat
Host
Cendoslav:Je to něco jako ebay,Je to aukční síň on-line.
A zeptám se,máte někdo zkušenosti s nákupem na ebay?Potřeboval bych tlačítko ECO na vypínání auto klimy,nejde mi dioda.
Martinz
Saturday 10 December 2005 - 23:21:27 Citovat
Host
RRAAFF napsal ...
Cendoslav:Je to něco jako ebay,Je to aukční síň on-line.
A zeptám se,máte někdo zkušenosti s nákupem na ebay?Potřeboval bych tlačítko ECO na vypínání auto klimy,nejde mi dioda.

jj. Není to problém. Já se zaregistroval, cca za 5 dní jsem dostal přihlašovací kód ze Schweizu a bylo. Je lepší mít někoho v DE, protože je levnější doprava jenpo Německu, ale dneska, když už jsme v EU můžou ti ti to prodávající poslat i do Čech. Platit se ovšem musí předem, po ukončení dražby a poté je odeslán vydražený předmět. Dle mých zkušeností to funguje. Je dobré se vpravo podívat na % a počet transakcí. Je nepsaným pravidlem, že kupující i prodávající se na závěr vzájemně ohodnotí - to přispívá k transparentnosti této internetové aukční síně. Je potřeba umět dobře německy, bez této znalosti nedoporučuju cokoliv začínat. Je to zároveň docela dobrá zábava a trocha adrenälinu s blížícím se koncem dražby. Je potřeba mít kvalitní a rychlé internetové připojení, protože ke konci aukce je to pěknej "fičák" _rendek

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1554 sec,0.1175 z toho dotazů.