• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Obrisovky styl amerika
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
David 3000 24V
Monday 12 December 2005 - 22:13:35 Citovat
Host
Díky za nápady,viděl bych to asi na tu dvouvláknovku jak říkal riwal,akorát je problém s tou barevností - myslíte že to teplo vydrží barva na zadní lampy?
JOB
Monday 12 December 2005 - 22:41:33 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
David 3000 24V napsal ...
Díky za nápady,viděl bych to asi na tu dvouvláknovku jak říkal riwal,akorát je problém s tou barevností - myslíte že to teplo vydrží barva na zadní lampy?

Na1,2- 5w žárovky jsem viděl silikonové čepičky v různých barvách,tak možná se dělaj i na 21w

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

riwal
Tuesday 13 December 2005 - 07:02:09 Citovat
Host
Na to existujou barvy a v dnešní době určitě, když jsem je sehnal na 100W žárovky do barevný hudby ještě za káček.
Bohužel už nevim jak se to jmenovalo a na jakym základě to bylo. No budeš muset hledat.
Yper
Tuesday 13 December 2005 - 07:42:39 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pánové, jak vás čtu, tak jste "talenti"!!!! &|
Miluju tyhle bastlíře, co jezdí s auty, které vypadají jako pojízdné kolotoče. A je mi fuk, jestli se někdo urazí nebo ne!
Amerika je Amerika a Evropa je Evropa!
Všude platí jiné zákony a jiné technické podmínky pro vybavení a následnou funkci takových hejblat.
Když chceš Ameriku, tak bys také mohl zadní blinkry natřít na červeno a udělat, aby svítily trvale!
Přední samo nechat oranžové a aby také svítily - čož vlasně chceš.
Pokud ovšem půjdeš na STK, tak neprojdeš!, a pokud narazíš na Policajty, tak vyfasuješ flastr!
Pokud na STK projdeš a od policajtů pokutu nedostaneš, tak je vidět, že tenhle národ stojí za .ovno!
Je zajímavé, jak si každý demokracii vysvětluje po svém!
Už aby zavedli, že každý, kdo dostane řidičák, ho měl nejprve na zkušební dobu 5ti let! &| &| &|



Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Tuesday 13 December 2005 - 08:30:06 Citovat
Host
No musím zkonstatovat, že Yper má pravdu, i když jsem radil jak na to, tak bych si něco takového nepořizoval.
Dokonce jsem i vyndal modré ledky z parkovaček po rozhovoru s jedním poldou, ktrej povídal - máte to pěkný, tak mi dejte 500 můžete jet dál - tak jsem před nim potupně vyměnil ledky za skleněné žárovky, ještě že sem je měl a on mi těch 500 odpustil - bylo to rozhodně levnější.
Yper
Tuesday 13 December 2005 - 08:58:38 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Riwal:
Já to jednou takhle dělal v noci s motorkou - musel jsem sundat přídavná brzdová světla. Ne to navíc i potupné! &|

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
mates
Wednesday 14 December 2005 - 10:38:19 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Já bych se na to taky vysr... Místo takovejch kravin si seřiďte potkávačky, ať vám nesvítí do nebe. Až budu chtít ameriku, tak si koupím Mustanga a k tomu hotline na prodejce pneu... a benzínu!

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
bruno2
Wednesday 14 December 2005 - 11:30:42 Citovat
Host
První policajt kterej tě uvidí takle "blikat" tě zastaví a dostaneš flastra-takže podle mě je to kravina.jednou jsem je bez předního nárazníku-jel jsem pro něj do lakovny.policajti mě zastavili a nechtěli si to nechat vysvětlit-zaplatil jsem 1000,- pokutu _s103
David 3000 24V
Friday 16 December 2005 - 19:15:16 Citovat
Host
Yper
Zaslal: Út pro 13 2005, 07:42
Pánové, jak vás čtu, tak jste "talenti"!!!! &|
Miluju tyhle bastlíře, co jezdí s auty, které vypadají jako pojízdné kolotoče. A je mi fuk, jestli se někdo urazí nebo ne!
Amerika je Amerika a Evropa je Evropa!
Všude platí jiné zákony a jiné technické podmínky pro vybavení a následnou funkci takových hejblat.
Když chceš Ameriku, tak bys také mohl zadní blinkry natřít na červeno a udělat, aby svítily trvale!
Přední samo nechat oranžové a aby také svítily - čož vlasně chceš.
Pokud ovšem půjdeš na STK, tak neprojdeš!, a pokud narazíš na Policajty, tak vyfasuješ flastr!
Pokud na STK projdeš a od policajtů pokutu nedostaneš, tak je vidět, že tenhle národ stojí za .ovno!
Je zajímavé, jak si každý demokracii vysvětluje po svém!
Už aby zavedli, že každý, kdo dostane řidičák, ho měl nejprve na zkušební dobu 5ti let! &| &| &|

Kdo je u tebe bastlíř,když něco nevim nebo neumim,tak se asi ptám ne?!?!?! Na Ameriku ti seru,prostě se my líbí když i blinkry svítěj jako obrysovky.A kdo se ptal na nějáký blbečky s Felicií,já sem se narodil proto abych žil a ne proto abych sral z policajtů.
STK mě nějak moc nebere,protože jak řikáš tak tenhle národ stojí za hovno a většina lidí stejně neprojde kvúli úplnejm ptákovinám který neovlivńujou technickej stav a bezpečnost jako sou např. blinkry jako obrysovky a proto mi STK dělá známej a nemusim tam ani jezdit.A jestli máš ještě nějáký připomínky a chytrá moudra tak mi je sem připiš,rád si je přečtu brouku _love
riwal
Friday 16 December 2005 - 19:54:57 Citovat
Host
No tím si v podstatě potvrdil, co psal Yper.
Chtěl bych upozornit, že vlákna která se uchylují k osobním invektivám obvykle skončí uzamčením a rozčarováním všech zúčastnených i ostatních - takže bych prosil, v klídku jo. Dík.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1579 sec,0.1239 z toho dotazů.