• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Obrisovky styl amerika
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 17 December 2005 - 00:32:05 Citovat
Host
O.K.,ale já se hádat nechtěl,můj dotaz zněl jak udělat obrysovky i z blinkrů a né jestli mi Yper dovolí to tak udělat,a nebo jestli mi Yper určí jestli stojim za hovno.A jinak co sem jako podle tebe potvrdil,myslíš to že se na STK nenechám vopruzovat podobnejma jako je Yper,který by nejradši třeba za ty blinkry zabavovaly řidičáky?A že mě fízlové nevzrušujou tak za to si můžou sami,holt nemaj bejt takový svině a nebo si aspoň koupit lepší auta.
David 3000 24V
Saturday 17 December 2005 - 00:35:04 Citovat
Host
Výše uvedený příspěvek je ode mě---vypad my nick (sorry)
bruno2
Saturday 17 December 2005 - 10:10:34 Citovat
Host
David 3000 24V:já taky se--u na policajty ale tohle je na první pohled do nebe volající.třeba rychlost za dobrýho počasí taky moc nedodržuju ale zmást ostatní nějakejma blikátkama...stačí když občas jedu za nějakou "amerikou" .....
David 3000 24V
Saturday 17 December 2005 - 14:24:56 Citovat
Host
No dobrý no,ale tim že mi ve předu budou lehce svítit i blinkry a při blikání blikat snad nikoho nezmate.
Karlos
Saturday 17 December 2005 - 14:45:08 Citovat
Host
Pro: david 3000. Jsem stejny fanda jako ty, já mám v blinkru navrtané žárovky . když jedu tak svítí bíle i blinkŕy. A oranžová žárovka je velice silná a když zapnu blinkr tak to není poznat. Omega má pekně hnusný přední světla. rozdělený na 3 komory a nelíbilo se mi že svítí jen část. ted mi svítí celé světlo a je to super. Vectra ta měla jen jednu komoru díky H4 a tam to nebylo potřeba.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1954 sec,0.1555 z toho dotazů.