• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pomoc-zapadlý centrál
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Duffy
Wednesday 04 January 2006 - 20:09:31 Citovat
Host
Ten zámek už jsem tu taky řešil... Zašlehly se mi PZ dvéře tak, že to nešlo vytáhnout ani čulibrkem růčo. Pak se mi to stalo i s předníma a to už jsem volal Andrejovi, kterej mi doporučil, ať to zkusim několikrát zamknout i na závoru a odemknout, jináč bude muset oprášit nůžky na plech... Inu přední povolily a zadní pořád občas blbnou. Jezdíme stejně jen ve třech - já a domácí mazlíčci Jana a Ben, takže čert to vem
P.S. Ype, když budeš mít při svý náročný, hodněčasupohlcující práci drobeček času, tak mi, prosím, ten Prťko-Yperit návod taky pošli - díkec _love
Yper
Thursday 05 January 2006 - 08:35:21 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Poslal jsem ten návod teď všem, kteří uvedli v tomto vláknu svou adresu.
Pro Omegisty - řekl bych, že centrálka asi budou stejná - maximálně možná robustnější, ale spíš nikoliv, protože jak jsem mohl zatím porovnávat s Omegou BOSe, tak se mi západky nezdály jiné, než jaké mám na VéBé já.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Ascona
Thursday 05 January 2006 - 10:02:35 Citovat
Host
YPERE, mohla bych tě taky prosit o návod, díky moc, nespěchám
Email

Jinak-dopadlo vše dobře a né že se mi budete smát!!!!!
Zaparkovala jsem auto v práci v garáži, vylezla jsem z něho dveřmi spolujezdce, nešlo to otevřít nijak, ani klíčem, dálkou, ani manuálně čudlíkem. Pak jsem přišla, znovu odemkla dálkou-jen troje dveře a zatáhla za ně a povolily. Byly skříplé pásem, prostě byl pás mezi dveřmi, tak proto to blblo _rendek No jo, ženská, už mlčím Ale každopádně jsem byla pěkně vyděšená, už jsem volala na vrakáč jestli mají dva motorky a nakonec nebyly ani třeba a dneska jsem se dočetla, že vůbec nebyly třeba. Každopádně díky, doufám, že mi příště dáte nějakou radu
Robert
Tuesday 10 January 2006 - 19:02:31 Citovat
Host
tak jsem taky v kopru už neotevřu dveře u řiriče a musím lést přes spolujezdce.Zkoušel jsem všechno možný ohřát naklonit bouchat a nic.čudlík normálně běhá nahoru dolu a dveře jsou pořád zavřený. Proto bych chtěl poprosit YPERA zdali by mi také ten jeho návod neposlal.Předem děkuji
Email
Yper
Wednesday 11 January 2006 - 08:46:59 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
- 1 -
Tak mne včera večer řádně orosilo!
Vyndal jsem baterii, že ji nabiju, protože ráno sice točila a nastartoval jsem bez problémů, ale dalo jí to práci.
Vyndal jsem baterii a dal na nabíječku. Když jsem vše zamykal ručábo a čudlíkama, tak jsem si uvědomil, že mi nefunguje na klíč zamykání kufru (zarezlý) a budu muset zamknout na elektriku. Vyndal jsem záložní gelový akumulátor 7Ah. Připojil na auto a zamknul ho. Zjistil jsem ale, že se nějak líně zamykají dveře u řidiče. Znovu jsem odemknul a pak znovu zamknul, ale nikoliv dálkou, ale klíčem. Kufr se elektrikou normálně zamknul. Vše jen na jeden západ - nechtěl jsem na mech. závoru, protože jsem chtěl ráno odemknout zase klíčem. Pak jsem gelovku vyndal, protože nebyla nějak moc nabitá a kapotu zaklapl.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Wednesday 11 January 2006 - 08:48:21 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
- 2 -
Když jsem šel večer z tréninku, tak jsem si z auta chtěl vzít sladkou tyčinku (mám je v autě, bo jinak mi je děti sežerou dřív, než řeknu švec!). Zasunu klíček a ..NIC! Nemohl jsem klíčem otočit a otevřít. Takže dilema jak se dostanu do auta??!! Mám model auta, kdy zámek na klíč mám jen u řidiče! Ze zoufalství jsem obcházel dveře a kontroloval - úplně náhodou - tonoucí se stébla chytá. No, měl jsem z prdele kliku, protože tou slabou gelovou baterií se mi (díky Bohu) nezamkly zadní pravé dveře. Přes ty jsem se dostal k řidiči, otevřel haubnu a připojil jiný (už nabitý) gelový akumulátor a dveře u řidiče rozchodil.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Wednesday 11 January 2006 - 08:49:05 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
- 3 -
Chci tím jen všem, co mají potíže s částečně nefunkčním zámkem s dvojím zamykáním naznačit, že pokud se auto zamkne na dva západy a zámek je pak v poruše, tak menáte šanci se do auta dostat ( v mém případě by to šlo vlézt pod auto a baterii připojit na nějaké svorky k altíku - nebo tak podobně a šťávu tam dostat) a pak se do auta dostat dálkovým ovládáním, ale pokud se zámek zasekne a zvlášť u řidiče, tak jste bez šance na jeho demontáž, protože ani zevnitř se vám to nepodaří - všechny ovládací táhla a čudlíky jsou jako přivařené - nehnete s nimi!!!!



Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
opel.vectra
Wednesday 11 January 2006 - 08:53:41 Citovat
Host
JJ, kdysi mi říkal nějakej borec od Opla, ať dycky před a po zimě, vyzkouším ručně zámky klíčem a ne dálkou, abych se pak nedivil
Yper
Wednesday 11 January 2006 - 08:58:26 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nmě to jinak funguje, ale zahaprovalo mi nízké napětí z té záložní baterie, kterou jsem tam dal, abych zamkl kufr, protože se mi nechtělo tahat zpátky ze sklepa velkou baterii!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Honza K.
Wednesday 11 January 2006 - 16:28:29 Citovat
Host
Mi na podzim klekl motorek zavírání krytu uzávěru nádrže. Rozpitval jsem ten bazmek a motorček vyměnil . Snad to ani nestálo za to, ale povedlo se.
Honza K. ,VeBe Caravan X16XEL

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1596 sec,0.1153 z toho dotazů.