• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Přední zástěrky
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
TH
Sunday 22 January 2006 - 19:02:13 Citovat
Host
Ahoj kolegové, nemáte náhodou někdo jednu přebývající přední zástěrku (strana řidiče) na Astru G za rozumnou cenu? Bohužel mi cela praskla a nechce se mi draze kupovat cely par v Opelu. Moc Vam vsem dekuju. Tom

Email
Martas
Sunday 22 January 2006 - 19:06:56 Citovat
Host
Cemu rikas drahe ? Ja u Zralyho kupoval vsechny 4 na VeBe za 1000 kacek.
nejva
Sunday 22 January 2006 - 20:10:29 Citovat
Host
Martas: Za litr by to drahý nebylo kdyby něco vydrželi. Já jsem jenom přejel lehce zmrzlou hroudu a ze zástěrky zůstal jenom ten lem na blatníku. Teď jak mrzne tak nic nevydrží. Zejtra ji lehce oplechuju, abych do Plzně na minisraz nejel jen s jednou
Stefan
Sunday 22 January 2006 - 21:22:49 Citovat
Host
To je fakt! Minulú zimu som ulomil obidve zadne a teraz keď sú veľké mrazy, tak som už zlomil aj jednu prednu. A to je auto tri roky staré. Originály už asi nekúpim poobzerám sa po nejakých univerzálnych gumových. Tie originálne sú pomerne tvrdé a za mrazu pri ohybe ihneď praskajú.
artemus
Sunday 22 January 2006 - 21:32:10 Citovat
Host
Já se zástěrkama problém nemám bo žádné nemám!
maxipes
Wednesday 25 January 2006 - 18:52:43 Citovat
Host
To Artemus: tak to jsi hnup - vsechny kaminky a ostatni bordel od prednich kol ti lita na podvozek a boky blatniku

To TH: Origo predni zasterky od Opela stoji 495 Kc, coz se mi zda torsku moc.

Jdou na A-G dat takove ty univerzalni, ktere maji v kazde mototechne ??
Martas
Wednesday 25 January 2006 - 18:56:54 Citovat
Host
[quote]Origo predni zasterky od Opela stoji 495 Kc, coz se mi zda torsku moc.

Si kup treba na VW, tyhle penize stoji jedna ...

Unverzalni pasujou vsude akorat moc nedrzej, moc nelicujou a pridelavas je 5x dyl.
manli
Wednesday 25 January 2006 - 19:06:02 Citovat
Host
artemus napsal ...
Já se zástěrkama problém nemám bo žádné nemám!

to já taky ne
Stefan
Thursday 26 January 2006 - 08:17:55 Citovat
Host
Nemá zmysel kupovať originálne, sú blbo tvarované, v zime vďaka svojmu vaničkovému tvaru na sebe držia kopu snehu a stačí niekde trochu zavadiť a je zlomená.
V zime to už nechám tak, ale hneď ako sa oteplí, tak ich vymením za nejaké gumové, pružnejšie, ohybnejšie...
Martas
Thursday 26 January 2006 - 08:30:57 Citovat
Host
Stefan napsal ...
Nemá zmysel kupovať originálne, sú blbo tvarované, v zime vďaka svojmu vaničkovému tvaru na sebe držia kopu snehu a stačí niekde trochu zavadiť a je zlomená.
V zime to už nechám tak, ale hneď ako sa oteplí, tak ich vymením za nejaké gumové, pružnejšie, ohybnejšie...


To je veci nazoru, neoriginalni se budou blbe pridelavat, nebudou tak dobre vypadat a zdaleka nebudou tak dobre drzet ...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2164 sec,0.1645 z toho dotazů.