• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna motoru
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
klubo
Saturday 18 February 2006 - 23:56:44 Citovat
Host
Andre napsal ...
Gary-auto mam komlet upravený,chci jen jinej motor. Poradit takovej nesmysl umí každej,když neumíš poradit tak nic nepiš!!!!!!!!



souhlasim s ostatníma - vyměnit auto / nechápu jakej smysl mělo upravovat auto s 33kw _rendek
Martas
Sunday 19 February 2006 - 07:31:17 Citovat
Host
doktor napsal ...
JOB napsal ...
No asi takhle kup jiný auto bez TP s motorem jakej požaduješ,postav je vedle sebe a vyměňuj.Jak to vyřešíš papírově mě nenapadá



Možná by to šlo vyřešit přes státní zkušebnu v Praze, ale je tam velký MOŽNÁ
pak je tady ještě nelegální cesta, ale o té psát raději nebudu


S nejvetsi pravdepodobnosti neslo, na prestavbu musis mit povoleni (schvaleni) od Opelu a oni ti nedovoli dat tam silnejsi motor, jen ten samej/stejnou specifikaci ...

Ale opravdu vrazit tam jinej motor neni zadna pr**l, to neni Skoda 120 kde k motoru vedly 3 draty, 2 lanka a 3 hadicky, on se mirne lisi i ten samej motor o 3 roky starsi.
K-P
Sunday 19 February 2006 - 18:22:10 Citovat
Host
Andre! Klucí to myslí s Tebou dobře, opravdu je to kapitální békovina, mě samotného překvapuje že si začal na prvním místě s tuningem kastle a ostatního místo abys nejdříve řešil motor a podvozek. X12XE je modernější motor a je tam spousta elektroniky.

Odkaz
Gary
Sunday 19 February 2006 - 19:54:46 Citovat
Host
Takový výměny jsem už párkrát dělal a vůbec ti to nedoporučuju.pokaždé jsem se zasek ne maličkostech.Např.držáky ,silentbloky,štekry,jiný průměr výfuku a jeho uložení atd.atd.Přeju hodně štěstí!
Andre
Monday 20 February 2006 - 17:38:19 Citovat
Host
Díky všem,je mi jasný že je lepší vyměna ale já nechci,mam slušně udělaný auto podle mojí představy a jiný nechci,nejsem kšefťák, jen bych chtěl silnější motor a 1.2 16v mě zaujalo jak výkonem tak spotřebou.

Klubo:kecat o tom jesli má nebo nemá smysl upavovat auto s 33 kw je zbytečný,
tomik-tomik
Monday 20 February 2006 - 17:44:32 Citovat
Host
no v holandsku jde všechno...bratránek do corsičky zabudoval 2,0 16V turbo z calibry s 6 kvaltem...jo a ono to jede ...jak sviňa
Andre
Monday 20 February 2006 - 17:47:31 Citovat
Host
A hlavně nedělám auto kvůli přiblblým srazům ale kvůli sobě
klubo
Monday 20 February 2006 - 21:27:52 Citovat
Host
tomik-tomik napsal ...
no v holandsku jde všechno...bratránek do corsičky zabudoval 2,0 16V turbo z calibry s 6 kvaltem...jo a ono to jede ...jak sviňa


v německu to také jde, jezdí tam dost corz s 2,0
JOB
Monday 20 February 2006 - 21:39:04 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
To jenom v čechách jsou ko*oti a nepřihlásíš ani auto který už tu bylo přihlášený a pak ho někdo odhlásil.Dokonce tu nějakej frajer vyráběl repliky a jedinej spůsob jak to u nás postavit na papíry byl dovézt do ciziny tam to přihlásit a pak udělat individuelní dovoz do ČR.Prostě kocourkovští jsou proti čechům frajeři.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Wednesday 26 April 2006 - 19:00:59 Citovat
Host
mam corsu B 1,0 12v a planuju tu samou vec....vymenit motor...preptal sem se a sehnal sem cloveka co ma 40 let zkusenosti s oplama ...rikal ze neni problem ..prevodovka je stejna atd...budu tam davat 1,6 z corsy gsi ...ale de tam i astra stara 98 ...a i ta 03 nebo kdy se to zacala delat...z novy astry ma znamej v corse 1.4 16v nedelal to uz ji tak koupil ale jezdi to fakt super ...jestli si nekde ze severnich cech ..ja z jablonce tak se ozvi na [email] a ja ti dotlacim cislo na toho cloveka co mi to bude delat... jinak rekl si 10000 i z motorem...ale ten byl z 8v z astry 96 ...takze sem si sehnal ...


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1572 sec,0.1269 z toho dotazů.