• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna motoru
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Wednesday 26 April 2006 - 19:05:56 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No tak z toho budou mit na STK orgasmus _;

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Ozzy_TCO
Wednesday 26 April 2006 - 20:14:42 Citovat
Host
Jen vyměňuj.. Všichni jsou tady strašně slušní a nikdo by neudělal na svém autě nic, co je v rozporu se zákonem a o provozu na pozemních komunikacích.. V pohodě. Zkus sehnat někde někoho s tím 16v a mrkni na to.. Převodobka bude podle mě stejná.. určitě budeš muset vyměnit řídící jednotku.. Elektrika si myslím, že bude taky stejná. Palivová soustava taky. Chce se na to ale důkladně podívat a porovnat to s tím aute kde ten 16v je. Jinak hodně zdaru...

A vy pánové... neříkejte, že máte všichni legálně udělanou technickou na vašem autě... ?lola ... Všichni mají předepsaný rozměr kol ? _; ?lola
Martas
Wednesday 26 April 2006 - 20:18:02 Citovat
Host
Ozzy_TCO napsal ...

Jen vyměňuj.. Všichni jsou tady strašně slušní a nikdo by neudělal na svém autě nic, co je v rozporu se zákonem a o provozu na pozemních komunikacích.. V pohodě. Zkus sehnat někde někoho s tím 16v a mrkni na to.. Převodobka bude podle mě stejná.. určitě budeš muset vyměnit řídící jednotku.. Elektrika si myslím, že bude taky stejná. Palivová soustava taky. Chce se na to ale důkladně podívat a porovnat to s tím aute kde ten 16v je. Jinak hodně zdaru...

A vy pánové... neříkejte, že máte všichni legálně udělanou technickou na vašem autě... ?lola ... Všichni mají předepsaný rozměr kol ? _; ?lola



Cece ty si ve dvou relativne stejnych vlaknech Odkaz docela pekne odporujes, v jednom napises ze prevodovka ECU a elektrika atd ... budou stejny ve druhym ze ne ....
Takze jak to vlastne je ?

Podle me budou stejny jen zazrakem.

[ Upraveno Wednesday 26 April 2006 - 20:19:06 ]
Anonymní
Wednesday 26 April 2006 - 20:22:29 Citovat
Host
CECE, tady chce manik vymenit motor 1.2i za 1.2 16V . tady předpokládám bude převuduvka stejná, ne ????
No a v tom druhém vlákně zase chce narvat do slabší corsy motor z GSI to je asi x16xe, že...? No tak tam bude asi jiná, že??? Přečti si to pořádně... O.K. ?
JOB
Wednesday 26 April 2006 - 21:37:19 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Andre napsal ...

Díky všem,je mi jasný že je lepší vyměna ale já nechci,mam slušně udělaný auto podle mojí představy a jiný nechci,nejsem kšefťák, jen bych chtěl silnější motor a 1.2 16v mě zaujalo jak výkonem tak spotřebou.

Klubo:kecat o tom jesli má nebo nemá smysl upavovat auto s 33 kw je zbytečný,

Tak proč otom kecáš,opravdu je to zbytečný.
A Co se týče OZZYho,tak si to tu pořádně přečti ty,To že mu nikdoneudělá tecnickou je až na posledním místě,to tu nikdo neřeší.
Hoši nacpěte si tam co chcete,třeba nějakou V8,ale pak nebrečte že vás nikdo nevaroval.

[ Upraveno Wednesday 26 April 2006 - 21:38:03 ]

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1673 sec,0.1232 z toho dotazů.