• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra nebo Omega?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Monday 07 April 2008 - 23:27:47 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
sranda je ten tvuj dotaz,pokud máš vectru a slouží ti,tak bych nechal bejt pokladničku v klidu a užíval si bezstarostné jízdy.jestli máš ale dobrodružnou povahu,tak si kup jiné auto a zase ho dávej dokupy...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Insan!ty
Monday 07 April 2008 - 23:56:04 Citovat
Host
No ona Vectřička zatím slouží Odkaz , mám malý roční nájezd, ale převovka F18 byla už měněna předchozím majitelem a už mám z ní trochu obavy.. Za jízdy jedničku nezařadím nikdy, dvojku dost ztěžka, kape z toho olej.. Spotřeba nejde nikdy pod 9l (ani když se snažím..) Prostě Opel Vlasy šmrcám o tapecírung stropu, nebo šíbr, a to nemám ani 180cm.. Někde udělali soudruzi chybu..
Martas
Tuesday 08 April 2008 - 06:17:38 Citovat
Host
Insan!ty napsal ...

Vlasy šmrcám o tapecírung stropu, nebo šíbr, a to nemám ani 180cm.. Někde udělali soudruzi chybu..


Zvlastni, ja mam 180, sedadlo tak asi v prostredku co jde zvednout/snizit a vlasy resp. kuzi o strop nesmrncam ani omylem.

Tak jestli ta chyba neni nekde jinde ....

Odkud ti kape olej z motoru nebo z prevodovky ?
No a ty radis 1 za jizdy ? Ja tedy ne ....
mates
Tuesday 08 April 2008 - 08:14:17 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
To je divný...já mám 2 metry a v mé bývalé VecA V6 jsemneštrejchal nikdy o strop. Teď v OmeBe taky pohoda, a to mám šíbr, takže strop sníženej
Ono je to těžký...rozum radí: "oprav almaru a nech si ju..." ale srdce říká "kup si něco jinýho...". Já to znám...VecA šlapala jak víno, ale přez to jsem šel do Omegy...pokaždé si to zdůvodňuji tím, že mi přece VecA byla malá, neeee? Nikomu neříkám, že jsem si ji pořídil, páč jsem po ní vždycky toužil a byla to "láska na první pohled...". Peníze budou, my nebudem...jestli něco chceš, pořiď si to a basta




Lexus RX 350
Honda Crosstourer
freez
Tuesday 08 April 2008 - 08:14:48 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Insan!ty: Tak s tou výškou bude asi chyba opravdu někde jinde když ani já s dvěma metry o strop ve VB neštrejchnu. Ono OB proč ne, jenže pokud máš VB s motorem 2,0 a chtěl by sis zachovat dynamiku tak nic jiného než MV6 nemá smysl koupit, no a jestli se ti zdá spotřeba 9 litrů (pokud jezdíš i po městě tak to lepší nebude) moc, pak o OB vůbec nepřemýšlej. Pokud chceš zadohrab na nějaké to zařádění si , tak si kup OA s nějakým řadovým šestiválcem a máš to za babku

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Insan!ty
Tuesday 08 April 2008 - 17:48:30 Citovat
Host
freez napsal ...

Pokud chceš zadohrab na nějaké to zařádění si , tak si kup OA s nějakým řadovým šestiválcem a máš to za babku


Tak to momentálně cítím Spotřebu neřeším, plus minus litr, dva.. I Favorit mi přes město žere 10l.. Našel jsem Odkaz za ty prachy na lítačku super.. 4 hrnky myslím stačí..

Ale pořád jsem se nedověděl na co jse mse ptal, je velký rozdíl mezi VeBe a Omegou B co se týče prostoru a jízdních vlastností? No ten zadohrab mě láká

mates
Tuesday 08 April 2008 - 18:09:01 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
No...mě Legi nechal sednout po dlouhé době do VecBe...a cítil jsem se tam tak nějak stísněně. Ve své Omeze se rozvalim, lehnu na loketni opěrku...břicho mě netlačí...prostě je tam víc místa...je to takovej obývák...ale někomu menšímu bude stačit Vekina.
Pak je Omega těžší....oproti mé bývalé VecA V6 je to skoro 500 kg...(s VeBe nemohu srovnat - neměl jsem). Jsou to skoro 2 tuny oceli a tím pádem mám aji tak nějak větší pocit bezpečí.
No a zadohrab...to tě musí bavit. Jestli máš fedry, tak nebrat...ale jestli se těšíš v každé zasněžené zatáčce, až to ustřelí, tak Omegu. A nemusíš se volantem přetahovat s motorem. Prostě limuzína má mít náhon na prdel
Tož tak. Já už bych nic menšího nechtěl. Mám rád velký limuzíny.
Ale je to jen můj osobní názor !_;

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Tlumex
Tuesday 08 April 2008 - 19:37:04 Citovat
Host
mates napsal ...

No...mì Legi nechal sednout po dlouhé dobì do VecBe...a cítil jsem se tam tak nìjak stísnìnì. Ve své Omeze se rozvalim, lehnu na loketni opìrku...bøicho mì netlaèí...prostì je tam víc místa...je to takovej obývák...ale nìkomu menšímu bude staèit Vekina.
Pak je Omega tìžší....oproti mé bývalé VecA V6 je to skoro 500 kg...(s VeBe nemohu srovnat - nemìl jsem). Jsou to skoro 2 tuny oceli a tím pádem mám aji tak nìjak vìtší pocit bezpeèí.
No a zadohrab...to tì musí bavit. Jestli máš fedry, tak nebrat...ale jestli se tìšíš v každé zasnìžené zatáèce, až to ustøelí, tak Omegu. A nemusíš se volantem pøetahovat s motorem. Prostì limuzína má mít náhon na prdel
Tož tak. Já už bych nic menšího nechtìl. Mám rád velký limuzíny.
Ale je to jen mùj osobní názor !_;


Tak pod tohle se klidne i podepisu! Znam jenom jednoho sebemrskaca kerej ac je podobne prostorove resenej jako ja a mates se radeji krci v AG, este ze tam ma aspon poradnej motor jinak by musel do kopca aji tlacit :

Insan!ty
Tuesday 08 April 2008 - 20:07:58 Citovat
Host
VeBe 2.0 si nechám dokud bude bezproblémů sloužit, taky jsem zastáncem silnějších motorů. Předtím jsem měl Peugeota 405 2.0 SRi a to bylo proti Vectře žihadlo.. Kdyby "umřel" Favorit tak beru okamžitě tu OA 2.4, to by bylo poježděníčko.. Ale třetí auto bych už neutáhl.. Stačí že máme 4 motorky !!(a)
qpc
Wednesday 09 April 2008 - 01:49:05 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
mam druhou V.B. ,u té poslední jsem si k ní koupil i pořádnej motor a je klid



Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1518 sec,0.1166 z toho dotazů.