• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra nebo Omega?
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgadaa
Wednesday 09 April 2008 - 07:24:36 Citovat
Host
taky se zapojim, jedine omegu. Vyrostl jsem v trabantu, pak jsem shledl kdysi film Hrisny tanec a uvodni scena se mi vryla do pameti, myslim, to jak ten doktor s tema slecnama se sine rozvazne kjrajinou a pak je zaber na ty holky na zadnich sedadlech, jak se tam maluji ci co pohodlne rozvaleny a svenk ukaze, ze maji pohodlne natazeny nohy dopredu a nikde neni videt operadlo prednich sedacek. A byl jsem oviivnen na cely zivot. Americky bouraky nemusim, ale prvni dojem z prvni omegy caravan pred x lety v bazaru-ohledl jsem se dozadu a mel jsem pocit, ze sedim v autobuse-nikde nebyl videt konec auta. Kdezto kdyz si v trabi sedl dopredu ridic, tak za nim uz max 5lete dite.
.....
Co se tyce volby typu, dle mne vetsi bezpecnost zajisti OB (OC) a vetsi spolehlivost, prostor a radost z jizdy OA. Motorizace benzin-LPG a motory 3.0dualram (radost), , 2,4i nejlepsi kompromis), 2.0i (spolehlivost), mozna bych do mesta zkusili i tu 1.8 (ruceni, spotreba)
.....
Kdyz vectru tak tu nejnovejsi v caravanu, velikosti se uz omeze blizi, ale zadohrab to teda neni a za porizovaci cenu by si clovek mohl koupit celou flotilu starych strepu i s predplacenym benzinem a rucenim na nekolik let dopredu
....
Co se tyce vahy a bezpecnosti,nedelal bych si iluze, najdete si crash test renaulta modusu a volva 940 v kombiku, volvo dopadlo hodne spatne...
freez
Wednesday 09 April 2008 - 08:23:59 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Tlumex: Já ti dám sebemrskač the, v AG mám jako řidič naprosto stejné pohodlí jako v OB : no je pravda že ob je na šířku malinko širší , jako že nemáme se spolujezdcem tak intimní vztah jako v AG nebo VB, ale jinak no problema, sám si viděl když sem si sedl k Legendovi a pak k sobě ona jak VB tak i OB jsou dělané jako ležáky, tam se na sedačkách nesedí ale leží to AG a Zafira má tzv židle spíš sedíš nežli ležíš. No ale to už je jedno !!(a) Je to těžkej výběr a nikomu to nezávidím, to rozhodování je strašné. !_;

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
vrgadaa
Wednesday 09 April 2008 - 09:45:54 Citovat
Host
no taky mam pocit, ze rozmery astry a omegy jsou naprosto neporovnatelne, i kdyz uznavam, ze ta astra bude o neco vetsi a pohodlnejsi od toho trabanta:-)
Fimfarum
Wednesday 09 April 2008 - 10:02:46 Citovat
Host
Ja mam rad v aute pohodli a kdyz mam nastavene sedadlo tak ze se v nem citim skvele tak zamnou uz moc mista na nohy neni. Takze do VB bych nesel kdyz uz OB je nejak mala Ale nekdy bych mozna sel do VC ta ma rozmery stejny jako OB a snad taky stejne nebo mozna i vice mista. Nema to uz nekdo otestovano kolik je mista v VC v srovnani z OB? Takova VC v OPC verzi bych bral....
Jiřik
Wednesday 09 April 2008 - 14:07:45 Citovat
Host
To je jasný že VeBe! Proč tahat kila navíc? Relax je lepší doma v posteli než v popelnici!
Pája
Wednesday 09 April 2008 - 20:57:35 Citovat
Pája
Uživatel #646
Registrován: Thursday 16 March 2006 - 13:03:59
Příspěvků: 168
OMEGA !!(a)

1. Opel OMEGA B 3.0 MV6 -X30XE
2. Opel OMEGA B 3.0 MV6 -X30XE
3. Opel KADETT 2.0 GSi -C20NE
4. Mercedes-Benz V 230 TD




JOB
Wednesday 09 April 2008 - 21:50:07 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
... se zelím

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Wednesday 09 April 2008 - 21:55:38 Citovat
Host
nene ... se sipkovou _;
Tomin
Wednesday 09 April 2008 - 22:02:29 Citovat
Host
Ale houby, kdyz Omega, tak jedine s Veckem ! Ze jo, Vrgado. :

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1323 sec,0.1024 z toho dotazů.