• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jake repro do VB?
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pepik
Wednesday 19 April 2006 - 08:00:11 Citovat
Host
Lib napsal ...

dal bych tam uplne tysame, nehraje to spatne a do auta to uplne staci, tam zadny hifi smysl absolutne nema. Leda pak jeste poblouzneni tunaci tam maj duc duc aby meli cim vybijet baterku


Tim ze vymenis samotne reproduktory, tim si nepolepsis v hlasitosti hudby, ale jakosti reprodukovane hudby.
A vybijet baterku ? tim ze vymenim reproduktor?
Nikdo tu o zesilovaci a hromadu Watech nepise....
A i kdyby .. poblouzneni tunaci maji na toto vychytavky.
Pokud se nemilim tal alternator vyrabi porad energii.... a Ty ji sproste vyhodis a tunaci ji promeni ve svuj uzitek
chci jen napsat ze u serioveho autoradia s max 20watama na kanal a bych to nepovazoval jako tuning co se tyce hudby.
Lib
Wednesday 19 April 2006 - 08:33:43 Citovat
Host
ty ses taky jakost hudby, ZADNY auto neni tak tichy, dokonce nema ani zvukove vlastnosti koncertni sine, vzdyt tam clovek ani nesedi uprostred. Jinak altik vyrabi tolik energie, kolik zrovna soustava potrebuje (plus naky procento navic v zavislosti na ucinnosti), takze nic nezahazuju vime _;
.
Btw znas to o tom kejhani potrefene husy?

[ Upraveno Wednesday 19 April 2006 - 08:37:41 ]
pepik
Wednesday 19 April 2006 - 09:28:21 Citovat
Host
Ale Libe
A prave auto je akusticky jedno z nejlepsich mist..
Nemusis sedet uprostred. nastavis si korekci reproduktoru podle sebe predni...bocni...
Dokonce uz sou aj radia se spozdenim zvuku...
Vybijeni baterie je jina pohadka.
Takze opet nechapu co si Tim chtel napsat.
Us to nebudu resit
Martas
Wednesday 19 April 2006 - 09:32:08 Citovat
Host
pepik napsal ...

Ale Libe
A prave auto je akusticky jedno z nejlepsich mist..
Nemusis sedet uprostred. nastavis si korekci reproduktoru podle sebe predni...bocni...
Dokonce uz sou aj radia se spozdenim zvuku...
Vybijeni baterie je jina pohadka.
Takze opet nechapu co si Tim chtel napsat.
Us to nebudu resit


No sorry, malej velmi clenitej prostor s nesoumerne umistenymy reproduktory nikdy nemuze bej dobrej akusticky.
lukáš
Wednesday 19 April 2006 - 09:39:50 Citovat
Host
človek chce poradit a Vy se tady hadate jak kluci!jinak všem co mi poradili DIKY a všem co se handrkují kvuli detailíkům děkuji taky..... _;
pepik
Wednesday 19 April 2006 - 10:08:13 Citovat
Host
lukáš napsal ...

človek chce poradit a Vy se tady hadate jak kluci!jinak všem co mi poradili DIKY a všem co se handrkují kvuli detailíkům děkuji taky..... _;


A vovovotom to je.... ?lola

Hlavne ze si spokojenej _;
To je hlavni.
Ahoj
tomik-tomik
Friday 28 April 2006 - 14:02:02 Citovat
Host
sedněte si ke mě do auta apak mudrujte....základ je radio....potom teprve ostatní repro zesik kapac., dráty.... a hlavně stojí to hromadu peněz...já jsem v tom za 100.000,-
Lib
Friday 28 April 2006 - 15:05:30 Citovat
Host
ja nevim, asi mam naprosto zvraceny predstavy a hodnoty, ale ja od auta chci, aby bylo spolehlivy, hezky, primerene prostorny a melo ok motor, brzdy podvozek To ze to hraje nejakou muziku, filmy, ma to protiskluz, zasuvku v kufru, imitaci dreva nebo klimu je pro me bonus navic, ktery neni nutny ale potesi
.
bohejeho, 100 klacku zbytecne vyhozenych z okna, nesere te to takhle po nocich?

[ Upraveno Friday 28 April 2006 - 15:07:12 ]
pepik
Friday 28 April 2006 - 15:16:31 Citovat
Host
Lib napsal ...

ja nevim, asi mam naprosto zvraceny predstavy a hodnoty, ale ja od auta chci, aby bylo spolehlivy, hezky, primerene prostorny a melo ok motor, brzdy podvozek To ze to hraje nejakou muziku, filmy, ma to protiskluz, zasuvku v kufru, imitaci dreva nebo klimu je pro me bonus navic, ktery neni nutny ale potesi
.
bohejeho, 100 klacku zbytecne vyhozenych z okna, nesere te to takhle po nocich?


A bude remcat a bude remcat..
Nemyslis ze je to kazdeho vec co si da do auta?
tomik-tomik
Friday 28 April 2006 - 15:17:01 Citovat
Host
libe nechci se tě dootknout ale co se fandovství do aut týče jsi absolutní nula...protože z tvého textu se mě chce skoro brečet...já jsem fanda do aut..jakým koliv způsobem ať už tuning nebo styling nebi hifi... a třeba pepík je na podobné vlně a mnoho dalších tak prosím tě příspěvky typu to je zbytečné a nesere tě cpát do auta prachy zkus trochu omezit dík... a navíc já mám ze svýho auta radost...nestydím se za něj

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1365 sec,0.1028 z toho dotazů.