• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jake repro do VB?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
m.a.x.i.m.u.s
Friday 28 April 2006 - 15:28:46 Citovat
Host
Já jsem taky toho názoru, že se dá v autě pěkně tucat ?lola
Mám tam teda standardní repra BOSE (celkem 8 kousků), zesilovač na ty v platě plus ještě tubu a hraje to super. K tomu DVD radio s vyjížděcím 6,5 palcovým displejem a nemůžus si stěžovat. Není to ozvučení dělané na nějaké tuning srazy aby to skvěle hrálo i venku, ale v autě to hraje opravdu krásně čistě i když to mám zesílené skoro na max _;
Bad.Man
Friday 28 April 2006 - 15:31:36 Citovat
Host
Vzhledem k tomu, že lidské ucho je orgán značně nedokonalý (stejně jako všechny ostatní orgány - včetně těch státních a vyjma jednoho toho NAŠEHO chlapskýho ) dá se "kvalitní" poslech pořídit i za cenu mnohem nižší než 100 tis. - to je můj názor .... proto odpovím i Libovi - mě by to třeba po nocích sralo .... ale kdo chce kam ....
Je to jen otázka priorit ....

2 tomik: dobře ti tak já se za svojí VeA taky nestyděl bo vypadala až na chloupek tak dobře jako tvoje VeBe _;
pepik
Friday 28 April 2006 - 15:34:54 Citovat
Host
Ja bych dodal.. budto si zde lecis komplex menecenosti ci si tu honis frcky prispevkama.
Oprvadu to jinak nevidim.
resi se zde "pouhe" reproduktory a ty tu meles o moralnich vlastnoctech. {potrebach jednotlivce}

Lib
Friday 28 April 2006 - 17:41:36 Citovat
Host
tomik-tomik napsal ...

libe nechci se tě dootknout ale co se fandovství do aut týče jsi absolutní nula...protože z tvého textu se mě chce skoro brečet...já jsem fanda do aut..jakým koliv způsobem ať už tuning nebo styling nebi hifi... a třeba pepík je na podobné vlně a mnoho dalších tak prosím tě příspěvky typu to je zbytečné a nesere tě cpát do auta prachy zkus trochu omezit dík... a navíc já mám ze svýho auta radost...nestydím se za něj

Nojo kdyz neumis odpovedet na beznou otazku, tak to je pak tezky. Me kdyz se nekdo zepta, jestli me nesere, ze mam fotovybavu za 60 klacku (coz vetsine pripada naprosto zbytecny) tak taky odpovim, ze proste ne A ne ze se hned rozbrecim, ze je na me nekdo skaredej Ale uz se to zvrhava v tezkej offtopic, tak ja na to pecu nez jeste zpusobim nejaky rozbroje
.
PS: pro spravnyho milovnika aut byvava obvykle nejhezci hudbou vytoceny motor, ale jak je tu jiz receno - jsem zvrhlik, lecim si komplex menecennosti, nemam vkus, honim frcky na prispevcich a vubec tomu nerozumim

[ Upraveno Friday 28 April 2006 - 17:48:06 ]
pepik
Friday 28 April 2006 - 18:06:28 Citovat
Host
Ty ses buk.
mimochodem moje osazeni v aute stalo 25tis.
a foto vybava za 28tisic.
Slovo zbytecne sem vymazal ze slovniku.
Jak nekdo muze vedet co je pro koho zbytecne.
To ze ma nekdo vic nes Ty, nebo jine naroky to neznamena ze ho budes odsuzovat.
Kdybys ve Stokach nesedel u PC presvedsil by ses jak Tomikova "zbytecnost" hraje a jakej to ma FIFI SMYSL jak si psal.{ vymena org reproduktoru}

[ Upraveno Friday 28 April 2006 - 18:07:08 ]
Lib
Friday 28 April 2006 - 19:08:41 Citovat
Host
mas pravdu, verejne a zcela jasne jsem odsoudil tomika a jeho audiosoustavu, taktez i jeho auto a jelikoz jsem motoristicka nula, tak jsem na srazu sedel u PC misto abych obdivoval jeho audiosoustavu _;
pepik
Friday 28 April 2006 - 20:19:59 Citovat
Host
Musim se Ti Libe omluvit s narceni ze jsi prosedel sraz u PC.
Foto v galerii me presvedcilo o opaku. Dokonce si i drzel dvere.
Este jednou se omlouvam.
Lib
Friday 28 April 2006 - 20:58:57 Citovat
Host
no neni se za co omlouvat, ja jsem tam vskutku sedel za pocitacem, nejakou dobu jo A prtkovi jsem podrzel (dvere ), protoze jsem se uz nemoh divat na ten podpiraci klacek. A jak mu byly jeste dobry moje zensky prstiky _; ?lola
NIO
Saturday 29 April 2006 - 13:55:42 Citovat
Host
Panove, pokud tady je nejakej dobrej administrator techto stranek, tak tohle vlakno uz zatrhne. hadate se tu jak mali fagani.
Kazdej at si do auta da co chce a dela si s nim taky co chce.
Na druhou strane se musite pochopit ze kazdemu se libi neco jineho.
nekdo ma rad hudbu , jinej vzhled, jinej vykon, a nekdo preferuje originaly.
jen takovou k veci, ale ne zze se nekdo nastve nebo to bude brat na sebe:
kdykoliv nekdo vidi auto a slysi z nej to znamy duc duc duc, 90% lidi si rekne ze ten tam neni asi normalni, nebo slysim to jeeee zase nejakej magor.
Je to kazdeho vec, ale mely by kazdej kdo si dava do auta tyto audio ,m za jizdy posleouchat tak aby slysel napr sanitu¨ktera za nim jede a on ji nepusti protoze je uuplne v tranzu z te hudby. V Rakousku je to tak ze pokud neuhnes , natoci si te a pak je to drahy. _;
qpc
Saturday 29 April 2006 - 17:32:13 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
NIO: v Rakousku taky nesmíš pouštět nahlas to Duc,Duc ...,pouze se zavřenýma oknama ,fakt

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1689 sec,0.1287 z toho dotazů.