• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zimni gumy vs hrebiky v nich
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Yper
Wednesday 08 November 2006 - 16:11:19 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Díky Václave za doplnění _;
Tak a vidíte to pánové, takže tyhle gumy budou samozřejmě i řádove vyšší v ceně! &|
Z toho mi znovu vyplývá, že mám-li zimní gumy, tak bych si musel koupit ještě jedny a pokud tedy nedělám správce rekreačního střediska v Krkonoších, kde tyhle gumy mohu využít téměř 5 měsícu v roce, tak pro nás, co bydlíme jen v podhůří a do hor jezdíme jen očas za zábavou nebo na plackách - Praha a Olmík, tak je to i asi zbytečné! ?lola

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
VGT
Thursday 09 November 2006 - 08:25:11 Citovat
Host
Souhlas s Yperem. I výrobce píše o těchto pneumatikách "tyre for full snow road conditions" = pneumatiky pro jízdu na zcela zasněžené vozovce, jízda po souvislé vrstvě sněhu. Odkaz (Jen tak na okraj a trošku mimo téma: povšimněte si zároveň, na jakých šířkách pneu jezdí ve sněhu profesionálové závody). Pro ty, kdož to nenašli na dřívějším odkazu- takto vypadá jeden z nových druhů protismykových hřebů, které se vpravují do otvůrků v běhounu pneumatiky Odkaz (nenechte se zmást měřítkem obrázku, celková výška hřebu je cca 8-10 mm).
Čau, Václav GT
PEPA 1
Thursday 09 November 2006 - 22:54:10 Citovat
Host
TAK CHLAPI KDYBY NĚKDO MĚL ZÁJEM MÁM POUKAZ NA ODBĚR ZIMNÍCH PNEU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V CENĚ 6000,- KČ V PRODEJNÁCH PNEUBOX(OBNOVA) Odkaz SAMOZŘEJMĚ KDYŽ CHCETE DRAŽŠÍ TAK SI ZBYTEK DOPLATÍTE. INFO NA MAIL:PEPA.KUC@SEZNAM.CZ JINAK POBOČKY JSOU POCELÉ ČR JUKNĚTE NA INTERNET JE TAM MAPKA _;
Anonymní
Thursday 09 November 2006 - 22:55:46 Citovat
Host
PEPA 1 napsal ...

TAK CHLAPI KDYBY NĚKDO MĚL ZÁJEM MÁM POUKAZ NA ODBĚR ZIMNÍCH PNEU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V CENĚ 6000,- KČ V PRODEJNÁCH PNEUBOX(OBNOVA) Odkaz SAMOZŘEJMĚ KDYŽ CHCETE DRAŽŠÍ TAK SI ZBYTEK DOPLATÍTE. INFO NA MAIL:PEPA.KUC@SEZNAM.CZ JINAK POBOČKY JSOU POCELÉ ČR JUKNĚTE NA INTERNET JE TAM MAPKA _;


CENU SI DOMLUVÍME PO MAILU __;
Anonymní
Saturday 11 November 2006 - 09:39:41 Citovat
Host
NIKDO NEPŘEZOUVÁ?
__;
Martas
Saturday 11 November 2006 - 09:50:32 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

NIKDO NEPŘEZOUVÁ?
__;


No kdyz jsem kouknul na 3 typy gum (napr. Michelin Alpin A3 195/65 R15 91T) tak jsou v akcni cene o 1/4 drazsi nez treba u Odkaz a to nemluvim o ty normalni preskrtnuty cene ktera je vyssi o 60% !!!
prťka
Saturday 11 November 2006 - 09:53:35 Citovat
Host
No pepo když se ti nikdo neozval,tak asi nikdo nemá zájem,že ano
PEPA 1
Saturday 11 November 2006 - 22:49:50 Citovat
Host
CENA 3000KČ,- TO JE ZAJÍMAVÁ CENA NE. _;
PEPA 1
Sunday 12 November 2006 - 21:44:49 Citovat
Host
!!! PRODÁNO !!! ANI TO NEBOLELO ?lola

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2431 sec,0.1806 z toho dotazů.