• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak vytáhnu rádio?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jakub D.
Wednesday 03 January 2007 - 19:53:29 Citovat
Host
Vydím že jsem na správném místě mám Vektru a potřebuji vytahnout staré origo "rádio"
Jak na to? Po bokách v levo a v pravo má po dvou nad sebou udělaných dírkách. Je to na nějakej ninbus či tak? popř. jak ho dostat pryč
Anonymní
Wednesday 03 January 2007 - 20:02:08 Citovat
Host
jakub D. napsal ...

Vydím že jsem na správném místě mám Vektru a potřebuji vytahnout staré origo "rádio"
Jak na to? Po bokách v levo a v pravo má po dvou nad sebou udělaných dírkách. Je to na nějakej ninbus či tak? popř. jak ho dostat pryč


Uz je to tu popsano staci hledat nicmene :

1. Zajed do Opela vytahnou ti ho zadarmo (snad) specialnim pripravkem
2. Vem si 4 kulatiny odpovidajiciho prumeru dlouhe cca. 10cm (klidne hrebiky ale lze to i spejlema), strc je do tech der, vraz prsty misto kazety a kombinaci tahu k sobe a "pacenim" kulatin smerem od radia postupne povytahni jednu a pak druhou stranu (CDcko jde hur to neni za co chytit).

Pri vymene za neorigo budes asi muset prohodit zluty a cerveny drat (Opel ma prohozeny staly a provozni napajeni).
undy
Thursday 04 January 2007 - 11:41:36 Citovat
Host
práve mám taký problém-po vypnutí zapaľovania mi zhasne rádio ani sa nedá bez kľúčika zapnúť.Ale vysúvanie CD funguje i bez kľúčikov-asi mi to prehodenie káblov nepomôže-keď ide to vysúvanie tak ten prúd tam musí byť,prečo teda nejde rádio/AIWA/
Anonymní
Thursday 04 January 2007 - 11:47:51 Citovat
Host
undy napsal ...

práve mám taký problém-po vypnutí zapaľovania mi zhasne rádio ani sa nedá bez kľúčika zapnúť.Ale vysúvanie CD funguje i bez kľúčikov-asi mi to prehodenie káblov nepomôže-keď ide to vysúvanie tak ten prúd tam musí byť,prečo teda nejde rádio/AIWA/


U radii obvykle jde navolit jestli chces nebo nechces aby radio fungovalo pouze spolecne s klickem, nicmene pokud to tvoje neumi tak lze odpojit ten drat od klicku a na radiu ty dva propojit a pude ti porad ...
stavik
Thursday 04 January 2007 - 11:52:43 Citovat
Host
Uz je to tu napsano vicekrat, staci hledat. Dobre se radio vytahuje za pomoci imbusovych klicu....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1449 sec,0.1184 z toho dotazů.