• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
manual - zafira r.v. 2000
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rumcajs
Wednesday 02 March 2005 - 20:15:45
Host
koukam, jaxe to tady pekne rozjelo:-) fakt je ze manual je blby tema, taxe aspon zeptam (otazka asi hlavne na kamnare): kdyz zacnu vytacet motor (bez ohledu na to jakou tam ma rychlost), tak je od motoru slyset zvuk pripominajici piskajici konvicku (asi jako kdyby byla tak 20 metru od vas s tim, ze je v prime viditelnosti). nejake podobne zkusenosti?
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 20:23:28
Host
Ty vole tak jeątě pískající konvička - tak to fakt nevim. Ale ty kamna mi nesměj do baráku.
klubo
Wednesday 02 March 2005 - 21:44:47
Host
to můľe dělat turbo nebo třeba taky altík...
rumcajs
Wednesday 02 March 2005 - 22:58:12
Host
altík nebo alík? psa vozime vzadu:-) vazne, co myslis altikem? alternator??
riwal
Thursday 03 March 2005 - 07:01:37
Host
jj loľisko alternátoru nebo povolenej klíňák
Duffy
Thursday 03 March 2005 - 08:36:16
Host
riwal napsal ...
Já nevim Duffy, si asi mladąí neľ já, ale to je daleko a navrch se dnes uľ větąina plastů recykluje - necháme těhle úvah na to je času dost. V roce 1979 - nevim jestli si byl na světě - zpíval Olda říha a Katapult - aľ se bude psát rok 2006 - co vąechno bude a nebude - no a ho*no.


jj, v 1979 to uľ jsem rok lítal za frajerkama
Písničku od Ka»áků samo znam... Neřikam, ľe to čeká naąí generaci nebo naąe děti, ale jednou vąechno musí skončit. Zacinká zvoneček a ... I kdyľ homo sapiens je tvor chytrý a tvořivý (jak který) a určitě na něco přijde... Nojo, tak se nezlobte, nějak mě přepadla filozofická (to se mi stává tak 1x do roka, takľe pro letos ąlus )

Jinak Rumcajs sorry za offtopic
Anonymní
Friday 01 April 2005 - 01:31:39
Host
cau kluci ale jestli nekdo mate ten navod na tu zafiru tak bych si ho jednou objednal asi jste se uz vypsali tak jestli ho nahodou nekdo mate tak mi ho prosim poslete diky moc peta Liberec Email
rumcajs
Friday 01 April 2005 - 22:07:39
Host
manual jsem nesehnal, ale koupil jsem si knihu JAK NA TO? ktery je pro Astru a Zafiru. Jsou tam pekne popsany vsechny mozne i nemozne veci, ktere "amater" dokaze vice mene sam opravit, rozebrat, vycistit... jestli je zajem poslu link. kniha stoji 507kc
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1445 sec,0.1166 z toho dotazů.