• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
DISPLAY SAVE
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jirka
Thursday 03 March 2005 - 19:23:18
Host
Koupil jsem si na Navi 2013 velký barevný display. Původně tam byl poloviční. Oba konektory jsem tam měl tak jsem připojil velký barevný. Skáče mi tam hláąka "DISPLAY SAVE".
Nevíte někdo jestli se to dá přeprogramovat ručně popř. neznáte nějakou fintu nebo musím do Opla. Jaká je ąance, ľe to bude chodit? Mezi těma hláąkama to chodí normálně.

Díky moc za radu.
Jirka
NIO
Thursday 03 March 2005 - 19:44:51
Host
Jirka81.27.192.82 napsal ...
Koupil jsem si na Navi 2013 velký barevný display. Původně tam byl poloviční. Oba konektory jsem tam měl tak jsem připojil velký barevný. Skáče mi tam hláąka "DISPLAY SAVE".
Nevíte někdo jestli se to dá přeprogramovat ručně popř. neznáte nějakou fintu nebo musím do Opla. Jaká je ąance, ľe to bude chodit? Mezi těma hláąkama to chodí normálně.

Díky moc za radu.
Jirka


TECH 2. nechat sladit s navi.
Nektere ale z poslednich GIF mely pry uz svuj kod jako radio.
pokud je to tvuj pripad. nic nepomuze.
ale zkus tech v autorizaku.
I kdyz maloktery autorizak tady ti to udela, protoze se pro CR navi nemontovala do aut,tak to nikdo neumi.
Jirka
Thursday 03 March 2005 - 19:49:58
Host
Díky
Zkusím to. Doufám,ľe to vyjde.
Jirka
Jirka
Thursday 03 March 2005 - 20:01:13
Host
Teď na to koukám, je to z 12.6.2001.
Od kdy se dělaly kódy s rádiem?
Díky Jirka
Jirka
Friday 04 March 2005 - 10:21:58
Host
Měl jsi pravdu. V Oplu nevědí, ľe prý vidí navi poprvé.
Ale v pondělí se na to podívají.
Tak jsem zvědav.
Myslíą, ľe nepomůľe ani reset celé navi nebo odpojení od napájení a znovunačtení a zadání kódu?
Díky jirka
klubo
Friday 04 March 2005 - 11:21:49
Host
pak napią a» víme jak si dopad, mě to docela zajímá bo vím ľe u opla to je (skoro) samej debil co sotva vymění olej bez toho aby to nezkurvil
Jirka
Friday 04 March 2005 - 12:10:31
Host
Určitě dám vědět
Jirka
NIO
Friday 04 March 2005 - 17:01:53
Host
klubo napsal ...
pak napią a» víme jak si dopad, mě to docela zajímá bo vím ľe u opla to je (skoro) samej debil co sotva vymění olej bez toho aby to nezkurvil


nejdrive jsem na tohle nechtel reagovat. ale tohle je asi hodnoceni nadprumerneho vseznaleho inteligenta.
klubo
Friday 04 March 2005 - 18:38:47
Host
2NIO: určitě sis vąim toho "(skoro)" a nezlob se na mě ale já takový zkuąenosti z libereckýho opla bohuľel mam
Anonymní
Saturday 05 March 2005 - 01:39:05
Host
no jo to je celej klubo jenom ta jeho Astra je supr kus ale on s tim kosmodiskem je supr (nespecifikováno).
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2272 sec,0.1671 z toho dotazů.