• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
[hlasování] Autorádio přestalo načítat CD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr
Wednesday 05 March 2008 - 12:10:59 Citovat
Host
Dobrý den,

před pár dny mi z ničeho nic můj Sony Xplode přestal číst CD, nebere ani MP3, ano klasiku audio, funguje jen rádio. Strčím tam CD, chvilku se ho to pokouší načíst, pak to vyplivne Error a CD jede ven. Má smysl použít nějaké čistící CD, nebo je to na rozebrání a ruční vyčištění ?
Lhex
Wednesday 05 March 2008 - 12:37:43 Citovat
Host
obecně můžeš nejdřív skusit čistící CD (mě ale snad ještě nikdy nepomohlo), a pak jak to bývá u všech CD mechanik - ztvrdlé a prokluzující gumičky, vyklepané šroubky, naštěstí pokud se k mechanice dostaneš rozebrání už většinou nebývá složité.

vlastně ještě bych se tam škvírkou zkusil pořádně podívat, jestli tam třeba není kousek papíru nebo tak
Martas
Wednesday 05 March 2008 - 12:41:14 Citovat
Host
Postavil bych to obracene, napred to zkus vycistit pomoci cisticiho CD - pokud dojde k alespon nejakemu zlepseni muzes to potom zkusit rozebrat a vycistit rucne (cisteni CDckem trva minutu). Pokud to nepomuze neresil bych to resp. hledal bych zavadu v optice coz znamena to radio vyhodit a koupit jiny (vzhldem k cene dilu).
Yper
Wednesday 05 March 2008 - 13:02:26 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Na mém Kenwoodu tvoří cd mechanika samostatnou jednotku odpruženou na jedné straně vzduchogumovými silenty a na straně druhé je závěs přes pružiny a to je vložené do rádia a spojené plochou páskovou propojkou s deskou rádia.
Rozebrání je velmi jednoduché, ale myslím si, že Tvá závada může být tzv.hrubšího zrna - když nic nepřečte.
Ale zkus to vyčistit a uvidíš.
Nejčastější poruchou bývá rozhozený posun čtecí hlavičky.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Petr
Monday 24 March 2008 - 22:08:02 Citovat
Host
Tak jsem po dlouhem upeni pro poslouchani ,,hitovejch" radii zkusil vlozit opet cd a uz to konecne normalne cte a zase to slape... Uz nekolik dnu. Tak to snad vydrzi
Pepr
Tuesday 14 April 2009 - 15:31:15 Citovat
Host
Zdravim všechny přítomné,
mám problém s CDNC 2015. Před časem mi přestal CD changer číst pálená CD a teď mu už nechutnají ani originálky. Bohužel mi už občas s palenýma CD zastávkuje i CD mechanika u radia (navigace). tak mám dotaz, co stím? V changeru čistící CD nepomohlo. Máte někdo nějaký nápad jak vyčistit a nepoškrábat?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2504 sec,0.1922 z toho dotazů.