• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dotazy ohledně MV6
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Legend
Friday 04 July 2008 - 12:21:21 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
To přeprogramování dělají v Opelu na tech2, mě to dělali za 200 když jsem šel přímo za technikem a bylo to bez účtu, jinak říkali že to stojí normálně 700.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
WISAStar
Saturday 05 July 2008 - 19:36:07 Citovat
Host
Maxx napsal ...

Zdravím,pořídil jsem MV6 je to r.v.94.Mám pár dotazů:
1.Po nastartování vyskočí budík teploty na 100 a pak spadne,při jízdě na dálnici mi teplota(150km/h)vystoupala až těsně pod 100,dál už ne.Venku bylo teda extremní teplo cca34 stupńů.Po zpomalení a jízdě po okreskách teplota putuje mezi 95 až pod 100(v tom samem vedru).

2.Po nastartování studenej motor po přidání plynu trochu cukne(je tam nějak zbastlenej výfuk,přijde mi,že je volná jedna roura).Jinak jede v pohodě

3.Na palubním poč. se ukazují samé 9 místo nul při sundání nohy z plynu(dle majitele je to tak normální)
Navíc palubák ukazuje okamžitou spotřebu nejnižší kdzyž plynule přidávám na každou rychlost od 2 do 3,5tis otáček,když nohu trochu povolim naskočí tam podstatně víc.

chtěl bych se ještě zeptat,jak se s MV6 má jezdit pro rozumnou spotřebu?spektrum otáček atd. Díky moc za každou odpověď



Ty devitky jsou normalni jestli ze ma spotrebu v kilometrech na litr (km/l)... tzn kolik km se na ten litr da ujet a kdyz sundas nohu z plynu tak se vypne benzin takze 999 jako nekonecno... jinak 10 km/l odpovida spotrebe deset na sto.. ja to mel taky na omeze a kazdej na to cumel. ale v prirucce k auto to bylo a ted to mam taky u sintry.
Martas
Saturday 05 July 2008 - 19:51:16 Citovat
Host
WISAStar napsal ...

jestli ze ma spotrebu v kilometrech na litr (km/l)... tzn kolik km se na ten litr da ujet ... jinak 10 km/l odpovida spotrebe deset na sto.. ja to mel taky na omeze a kazdej na to cumel. ale v prirucce k auto to bylo a ted to mam taky u sintry.


Jo, pokud mas to auto dovezeny treba z Japonska nebo i jinych mimoevropskych statu tak to normalni bude, ale v Evrope rozhodne ne, tady se udava spotreba v litrech na 100km.

Ale to "preprogramovani" viz. Legend udela autorizak za pul minuty s poplatkem obvykle primo umernym nalade toho kdo ti to bude delat.
WISAStar
Sunday 06 July 2008 - 11:17:37 Citovat
Host
Martas napsal ...

WISAStar napsal ...

jestli ze ma spotrebu v kilometrech na litr (km/l)... tzn kolik km se na ten litr da ujet ... jinak 10 km/l odpovida spotrebe deset na sto.. ja to mel taky na omeze a kazdej na to cumel. ale v prirucce k auto to bylo a ted to mam taky u sintry.


Jo, pokud mas to auto dovezeny treba z Japonska nebo i jinych mimoevropskych statu tak to normalni bude, ale v Evrope rozhodne ne, tady se udava spotreba v litrech na 100km.

Ale to "preprogramovani" viz. Legend udela autorizak za pul minuty s poplatkem obvykle primo umernym nalade toho kdo ti to bude delat.


Myslim ze kdyz se vymeni ten displej tak to je v poho...
Martas
Sunday 06 July 2008 - 13:13:05 Citovat
Host
WISAStar napsal ...

Myslim ze kdyz se vymeni ten displej tak to je v poho...


Bohuzel myslis spatne, display je "kodovan" pro konkretni typ motoru a dle "pozadavku zakaznika" (v mem pripade mechanik zavtipkoval zda nechci spotrebu v km na galon a display v "holandstine"), takze by to bylo o stesti z jakeho auta byl vymontovan a jak byla treba zrovna okamzita spotreba zadana. Ja mel display z X18XE a okamzita spotreba na volnobeh byla kolem 30l/h o dojezdu v radu desitek km po natankovani plne a ujeti 30 km ani nemluve.

[ Upraveno Sunday 06 July 2008 - 13:14:53 ]
Maxx
Sunday 06 July 2008 - 13:37:11 Citovat
Host
Takže problém s palubákem vyřešen.Povedlo se mi totiž zapnout ten alarm na děti,nebo jak se to správně jmenuje a zároveň se mi po... dálkový ovl.na centrál(vím,že je to zvláštní,ale mam v životě prostě pech )tak jsem byl nucen stejně volat známého,co se zabývá Opely.A když jsem po jeho příjezdu viděl,že veze TECH,tak jsem ho hned zneužil,Zprovoznil dálku a zrovna přenastavil ten palubák,takže už ukazuju správně.Někdo to tam asi nabastlil,protože auto je původem z ČR,takže Japonsko nehrozí. Všem ještě jednou díky za příspěvky.
WISAStar
Sunday 06 July 2008 - 15:42:44 Citovat
Host
Martas napsal ...

WISAStar napsal ...

Myslim ze kdyz se vymeni ten displej tak to je v poho...


Bohuzel myslis spatne, display je "kodovan" pro konkretni typ motoru a dle "pozadavku zakaznika" (v mem pripade mechanik zavtipkoval zda nechci spotrebu v km na galon a display v "holandstine"), takze by to bylo o stesti z jakeho auta byl vymontovan a jak byla treba zrovna okamzita spotreba zadana. Ja mel display z X18XE a okamzita spotreba na volnobeh byla kolem 30l/h o dojezdu v radu desitek km po natankovani plne a ujeti 30 km ani nemluve.


Ja vim ze to nejde z pocitace auta ale je to v displeji... mel sem namysli jinej z mv6ky..
Martas
Sunday 06 July 2008 - 15:50:15 Citovat
Host
No tak to samo jo, ale i tak me pripadne efektivnejsi navstivit "servis" a za par stovek to preprogramovat nez za asi vic penez koupit jinej display kterej navic nemusis komplet svitit a cvicne si rozhodit a zase slozit pristrojovku.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1886 sec,0.1493 z toho dotazů.