• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
problém u rozjíždění
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Klára
Thursday 30 July 2009 - 10:52:40 Citovat
Host
zdravim,mam omegu 2,5TD,je to nafťák a když se rozjíždim musim přidat víc plynu a dýl držet spojku jinak to chcípne..kamarádi řikali že to neni normální že by se měla rozjet skoro sama ale neřekli mi co s tim může bejt.
Klára
Thursday 30 July 2009 - 12:45:42 Citovat
Host
Hmm a koukam že jsem to dala do blbý kategorie =oD
McJOHN
Thursday 30 July 2009 - 13:12:05 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
Neřeš kategorii, kluci to když tak přesunou.
Myslím si, že na Tvou otázku není tak prosté odpovědět.
Pokud to chcípá, aniž by si dělala věci o kterých píšeš, může to být víc věcí. Na dálko se zrovna tohle blbě diagnistikuje

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

Klára
Thursday 30 July 2009 - 14:34:02 Citovat
Host
Jo dobře..ale jinak děkuju za odpověď
Petr__
Thursday 30 July 2009 - 14:47:39 Citovat
Host
toto mi udelala, kdyz jsem mel olej na minimu a dolil jsem litr noveho, auto absolutne mrtve a melo problem s rozjizdenim a trochu se zvedla teplota vody.... jsem ji prohnal 250km +-160km/hod a nejak se ten olej spojil s tim puvodnim hnusem a pak zas jezdila normalne... ale taky jsem dolil vodu do chladice, pac ji tam bylo hodne malo a rozjizdeni bylo o 50% jeste lepsi, protoze zmizela dira v urcitych otackach na jednicku
mates
Thursday 30 July 2009 - 15:15:43 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Olej No teď jsi mě rozesmál... Ale štěstí, že se smíchal, jinak vypustit a přelít snad do míchačky, nevím... !!(a) Třeba se ti to smíchalo s tou vodou, vše zředilo a promazalo...
Kláro: jak píše Mekdžon...toho může být tolik, že asi nelze poradit.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Martas
Thursday 30 July 2009 - 15:28:06 Citovat
Host
Petr__ napsal ...

toto mi udelala, kdyz jsem mel olej na minimu a dolil jsem litr noveho, auto absolutne mrtve a melo problem s rozjizdenim a trochu se zvedla teplota vody.... jsem ji prohnal 250km +-160km/hod a nejak se ten olej spojil s tim puvodnim hnusem a pak zas jezdila normalne... ale taky jsem dolil vodu do chladice, pac ji tam bylo hodne malo a rozjizdeni bylo o 50% jeste lepsi, protoze zmizela dira v urcitych otackach na jednicku


Tak pokud pises o oleji v automaticke prevodovce je to trochu mimo dotaz (pise o spojce tak ma manual), pokud o oleji do motoru tak si dokazu predstavit jaky olej si tam mel predtim nez jsi ho rozredil tim cerstvym olejem, i kdyz nelze vyloucit ze jsi ho tam mel moc (ona se obcas spodni cast pod merkou pricpe a pak to ukazuje zajimavy hodnoty) a pak se auto chova presne jak pises, pokud je olej prelity tak motor docela slusne prestane tahnout ale nastesti se prebytecny olej casem odstrani byt za cenu ze se prez sani spali.
Petr__
Thursday 30 July 2009 - 16:18:15 Citovat
Host
pisu o oleji v motoru, mel jsem pred sebou docela streku, tak jsem si rekl, ze tam litr doleju, nez abych jel s malem... olej mel nalitano 6 neo 7 tis, tak ho dojezdim na tech 10tis a pak pujde celej ven, kdo vi, co tam ti fuseri v servise nechali, jestli to jenom neupustili a trochu dolili a filtr utreli hadrem... bych ho nejradeji dal celej ven a udelal pro jistotu generalku i s chladicim okruhem, ale na to nejsou prachy presne co pise, tak mi to po doliti delalo taky, ale to byl prvni den veder a poskakoval jsem pres ucpanou Prahu
Petr__
Thursday 30 July 2009 - 16:22:45 Citovat
Host

ma cenu pouzit nejaky cistici prostredek na motory pri vymene oleje? jsem cetl, ze se tim muze hodne motoru uskodit, kdyz je starej a zakarboovanej, tak muze ztratit kompresi

freez
Thursday 30 July 2009 - 17:04:52 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Kláro když necháš auto nastartované na volnoběh nechcípá ? když na volnoběh bez zařazeného kvaltu šlápneš na plyn jde motor normálně do otáček ? nebo je přidušenej už při tom přidání plynu na volnoběh ?

Jinak jsem téma přesunul

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1725 sec,0.1344 z toho dotazů.