• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prosim zkusene Omegare o radu
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
maslicka
Friday 09 October 2009 - 09:18:05 Citovat
Host
Oplic napsal ...

Tak jsem nasel dalsi kousek. Jak je na tom s vykonem benzinova 2.2 ? Prijde mi, ze na tak tezky auto musi bejt slaba. Jak je na tom s nakladama na udrzbu proti V6? Jsou nizsí? Nekde jsem tu tu myslim cetl, ze snad ma 2 vejfuky, katy a 4 lambdy... Kolik si bere? Na rozdil od tech V6 jich vic vidim v dobrejch stavech, napr. Odkaz

v annonci je dokonce jedna taky se serviskou a dokonce i LPG.


No ja mam V6, kdyby tehda kdy jsem Omegu kupoval, byla za stejne penize 2.2 vzal bych ten ctyrvalec. Problem verzi 2.2 je, ze si je nikdo nekupoval v nejake lepsi vybave, tzn. kdyz nekdo kupoval omegu v plne vybave tak v naproste vetsine kupoval taky V6. Co se tyce nakladu, budou urcite mensi, 4 lambdy a 4 katy maji jen 2.6 a 3.2. Co se tyce vykonu, je treba rict, ze omega neni zadny sportak a styl jizdy je dosahnout na dalnici nejake rychlosti, vrazit tam tempomat a potom 4 hodiny cekat az dojede do cile. Takze pokud nebudes tahat prives, ctyrvalec staci. Ona ta omega ani s 3.2 neni zadny dravec. Jo a s blizici se zimou muze byt problem, ze do styrvalcu se nedalo koupit ESP.
mates
Friday 09 October 2009 - 09:22:22 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Oplic napsal ...

Nekde jsem tu tu myslim cetl, ze snad ma 2 vejfuky, katy a 4 lambdy...

Výfuck by měla mít jeden... Dva byly specialitou V6 __;

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Ivan
Saturday 10 October 2009 - 19:35:37 Citovat
Host
k těm výfukům,zespodu se tváří omega 2.2 jako takový falešný šestiválec,za katalyzátorem se potrubí rozdvojuje do dvou středových tlumíčů,čert ví,co je k tomu vedlo ,výfuk zdvojit.A spotřeba,Mám auto rok,po městě mám v rozmezí 9-10 ltr,mimo město 7-8.5.Jen pro zajímavost,to je spotřeba na plecháčích 15 palců,s alu koly 16 palců,které jsou sice pěkné,ale prakticky k ničemu, spotřeba hopne o i o litránek navíc.
Martas
Saturday 10 October 2009 - 19:38:53 Citovat
Host
Ivan napsal ...

Mám auto rok,po městě mám v rozmezí 9-10 ltr,mimo město 7-8.5.Jen pro zajímavost,to je spotřeba na plecháčích 15 palců,s alu koly 16 palců,které jsou sice pěkné,ale prakticky k ničemu, spotřeba hopne o i o litránek navíc.


A mas tam ty spravne rozmery gum (sire/profil/prumer) ?

Pokud bys je mel "ruzne" tak ten rozdil muze delat i chyba pri mereni rychlosti/ujete vzdalenosti diky vetsim/mensim kolum.
Ivan
Sunday 11 October 2009 - 09:16:46 Citovat
Host
na plecháčích mám 195-65 15.na alu kolech mám 225 -55 16.
Martas
Sunday 11 October 2009 - 09:26:45 Citovat
Host
No tak tam mas rozdil v prumeru skoro 2 cm a pokud mas jedny gumy sjety a druhy naopak novy i vic .... Tachometr bude kecat o 3 - 5% podle miry rozdilu i to uz nejakej pulitrik na 100km hodi.

Kdyz k tomu pripoctu ze 225 uz je relativne dost (maji vyrazne vetsi valivy odpor) tak se nemuzes divit ze mas takovy rozdil ve spotrebe.
Ivan
Sunday 11 October 2009 - 10:19:02 Citovat
Host
Ale jo,já to jen konstatuju....pro zajímavost,když jezdím kolem těch radurů s ukazatelem rychlosti u cesty.tak při tachometrové padesátce na alu 16 " to ukazuje 47-48,na plecháčích 15" tak 45-46......

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1702 sec,0.1261 z toho dotazů.