• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vyčistil jsem motor a vše podělal
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 ... 11 12 13
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
miki
Saturday 27 March 2010 - 09:13:08 Citovat
moc pozorvání auta škodí
Uživatel #1998
Registrován: Saturday 06 March 2010 - 17:53:46
Příspěvků: 95
Byl jsem ještě u mechanika:
- klikovka byla suchá
- tlačí se to u semeringama vyměněno a i na vačce
- když se otevře víčko oleje, olej cáká ven a pry se tlačí výfukové plyny ven a kroužky to neutěsní. Tak by se měly vyměnit komplet.
- výfukové plyny se tlačí dolů a tím tam je větší tlak oleje
- když to bude přetěsnovat tak tak si to vždy najde cestu jinde, jedině komplet vyměnit kroužky a vše to udělat komplet cena cca 18tis.
- auto startuje krasně, má tak a jde dobře do otaček a nekoří.

Prosím poradte, jestli to jde i jinak nebo to musim překroužkovat ^au ^au

Nyní Octavia 2012 , syn AG Z16XE, Předešlé krasavice AG X14XE; AG X14XE; VA 1,8 ; KADETT GSI 2,0
Martas
Saturday 27 March 2010 - 09:21:38 Citovat
Host
Nemas spis pricpanej vejfuk ?

A kdyz uz jsi to mel na dilne nemerili tlaky, takovahle vule v krouzcich uz by musela znamenat male tlaky na valcich a navic by motor mel byl s mensim vykonem.

[ Upraveno Saturday 27 March 2010 - 09:41:59 ]
miki
Saturday 27 March 2010 - 09:40:22 Citovat
moc pozorvání auta škodí
Uživatel #1998
Registrován: Saturday 06 March 2010 - 17:53:46
Příspěvků: 95
myslí, že né
- středovej díl je na přdní díl napojenej a tam to profukuje, tak to asi nebede, nebo jo?

Nyní Octavia 2012 , syn AG Z16XE, Předešlé krasavice AG X14XE; AG X14XE; VA 1,8 ; KADETT GSI 2,0
Martas
Saturday 27 March 2010 - 09:45:07 Citovat
Host
miki napsal ...

myslí, že né
- středovej díl je na přdní díl napojenej a tam to profukuje, tak to asi nebede, nebo jo?


Co znamena profukuje ?
To ze to jenom profukuje muze prave znamenat rozsypanej a pricpanej katalyzator (prvni "tlumic").

Ale nechapu proc ti mechanik neco rekne a dal se staras ty, proc to neprohlidne cely ... Navic napred si psal ze ti to tece spodem a ted vrchem to jsou dost zavadejici informace !

Jestli jsou v oleji citit spaliny tak bych to spis videl na prasklou hlavu nebo tesneni, co chladici system netlakuje se ?
miki
Saturday 27 March 2010 - 09:55:32 Citovat
moc pozorvání auta škodí
Uživatel #1998
Registrován: Saturday 06 March 2010 - 17:53:46
Příspěvků: 95
Martas napsal ...

miki napsal ...

myslí, že né
- středovej díl je na přdní díl napojenej a tam to profukuje, tak to asi nebede, nebo jo?


Co znamena profukuje ?
To ze to jenom profukuje muze prave znamenat rozsypanej a pricpanej katalyzator (prvni "tlumic").

Ale nechapu proc ti mechanik neco rekne a dal se staras ty, proc to neprohlidne cely ... Navic napred si psal ze ti to tece spodem a ted vrchem to jsou dost zavadejici informace !


není to úplně pasované a je tam vůle, je to tam očouzené, na emisích vše v pořádku cca v prosinci, to není můj mechanik, řelkli že jsou v prdeli kroužky a to se mi nezda.
volal že to teče přes gufera a tam je sucho
a teklo to tam kolem rozvodů.
a dnes mi řekl jak jsem psal. fakt nevím ...
ješta aby to byl katalyzator....jak se to pozná?

Jestli jsou v oleji citit spaliny tak bych to spis videl na prasklou hlavu nebo tesneni, co chladici system netlakuje se ?



Nyní Octavia 2012 , syn AG Z16XE, Předešlé krasavice AG X14XE; AG X14XE; VA 1,8 ; KADETT GSI 2,0
miki
Saturday 27 March 2010 - 09:57:03 Citovat
moc pozorvání auta škodí
Uživatel #1998
Registrován: Saturday 06 March 2010 - 17:53:46
Příspěvků: 95
není to úplně napasované a je tam vůle, je to tam očouzené, na emisích vše v pořádku cca v prosinci, to není můj mechanik, řelkli že jsou v prdeli kroužky a to se mi nezda.
volal že to teče přes gufera a tam je sucho
a teklo to tam kolem rozvodů.
a dnes mi řekl jak jsem psal. fakt nevím ...
ješta aby to byl katalyzator....jak se to pozná?



[ Upraveno Saturday 27 March 2010 - 10:02:19 ]

Nyní Octavia 2012 , syn AG Z16XE, Předešlé krasavice AG X14XE; AG X14XE; VA 1,8 ; KADETT GSI 2,0
miki
Saturday 27 March 2010 - 09:59:08 Citovat
moc pozorvání auta škodí
Uživatel #1998
Registrován: Saturday 06 March 2010 - 17:53:46
Příspěvků: 95
hlava dobra, jen bylo delané nové těsnění a chlazení je v pořadku...
voda neunika vše topí velmi dobře, jinak jsem daval nově těsnění víka ventilů a nový ventil do olejoveho čerpadla.

[ Upraveno Saturday 27 March 2010 - 10:18:14 ]

Nyní Octavia 2012 , syn AG Z16XE, Předešlé krasavice AG X14XE; AG X14XE; VA 1,8 ; KADETT GSI 2,0
Anonymní
Saturday 27 March 2010 - 10:22:23 Citovat
Host
Ja mel gufera uplne tvrda a nepouzitelna uz a nefoukalo mi to do oleje to rozhodne ne. Kdyby byli spatny krouzky tak nebudes mit dobry tlaky a auto hlavne nepojede, pokud budou zapaceny stiraky tak to bude zrat olej. Kolik to bralo oleje? Podle me opet mechanici nevi co s autem, to je pak tezky. To bych to taky spis videl na ten pricpanej vyfuk, ale cisticem se podle me neda co skazit daval jsem ho pri kazde vymene a nic se nestalo, ale ja ho daval kvuli tomu, ze jsem spis chtel karbon uvolnit, ale to se stejne nepovedlo.
miki
Saturday 27 March 2010 - 10:29:25 Citovat
moc pozorvání auta škodí
Uživatel #1998
Registrován: Saturday 06 March 2010 - 17:53:46
Příspěvků: 95
Anonymní napsal ...

Ja mel gufera uplne tvrda a nepouzitelna uz a nefoukalo mi to do oleje to rozhodne ne. Kdyby byli spatny krouzky tak nebudes mit dobry tlaky a auto hlavne nepojede, pokud budou zapaceny stiraky tak to bude zrat olej. Kolik to bralo oleje? Podle me opet mechanici nevi co s autem, to je pak tezky. To bych to taky spis videl na ten pricpanej vyfuk, ale cisticem se podle me neda co skazit daval jsem ho pri kazde vymene a nic se nestalo, ale ja ho daval kvuli tomu, ze jsem spis chtel karbon uvolnit, ale to se stejne nepovedlo.


no prave, olej to nezere, spotreba vyborna, jen nevim co s tim kapanim, take mi prijde, ze nevi co s tim...
jak se čistí výfuk?

Nyní Octavia 2012 , syn AG Z16XE, Předešlé krasavice AG X14XE; AG X14XE; VA 1,8 ; KADETT GSI 2,0
WISAStar
Saturday 27 March 2010 - 12:42:54 Citovat
Host
miki napsal ...

Anonymní napsal ...

Ja mel gufera uplne tvrda a nepouzitelna uz a nefoukalo mi to do oleje to rozhodne ne. Kdyby byli spatny krouzky tak nebudes mit dobry tlaky a auto hlavne nepojede, pokud budou zapaceny stiraky tak to bude zrat olej. Kolik to bralo oleje? Podle me opet mechanici nevi co s autem, to je pak tezky. To bych to taky spis videl na ten pricpanej vyfuk, ale cisticem se podle me neda co skazit daval jsem ho pri kazde vymene a nic se nestalo, ale ja ho daval kvuli tomu, ze jsem spis chtel karbon uvolnit, ale to se stejne nepovedlo.


no prave, olej to nezere, spotreba vyborna, jen nevim co s tim kapanim, take mi prijde, ze nevi co s tim...
jak se čistí výfuk?



Nijak..... Sundej kat a nejak ho profoukni z obou stran.. jinak nevim jak zjistit jestli je pricpanej. Ale to by musel bejt uplne aby to lezlo pres krouzky a to by hlavne ani nejelo. Nastartuj to a mrkni dozadu jestli neco vubec jde z vyfuku

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 ... 11 12 13  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1475 sec,0.1148 z toho dotazů.