• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
havárka na bok
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vodník
Friday 06 May 2005 - 21:49:11
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Áááách jóóóó, tak uľ jsem si myslel, ľe dneska potvrdím Riwalovi účast na srazu, místo toho doąlo ke srazu. Dostala to na pravý bok, chuděra. A to jsme byli na hlavní! Oboje dveře, sloupek mezi nimi, práh, podlaha, zadní podběh... Pravé přední se se zastavily aľ o sedačku. A jeątě drhnou zadní dveře (je kombík). Vlastně jsem jeątě nikdy neboural. Dá se taková věc vůbec spravit? Neąetřete mě, řekněte mi rovnou celou pravdu, a» je jaká chce.
Red_Dwarf
Friday 06 May 2005 - 21:55:15
Host
Kaľdopádně ti vyjadřuji svou lítost.Já jsem to naąil před třema lety se starou omegou do stromu,vím,co je bourat.No,tak hlavně,ľe se někomu nic nestalo.Jinak to,co píąeą vypadá ne zrovna dobře.Zkus se třeba zeptat kolik by to stálo někde v servisu,ale počítej s určitě hodně velikou částkou,ale spravit se dá vąechno.
K_P
Friday 06 May 2005 - 21:56:14
Host
Je to jen plech. Hlavně ľe Ty jsi OK.
Vodník
Friday 06 May 2005 - 22:21:30
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Díky, přátelé. Jsem OK, jenľe smutnej. A stejně si říkám "zapla»pánbůh". Co se peněz týká, jde to celé na pojią»ovnu (asi, teda...).
freez
Saturday 07 May 2005 - 08:18:22
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Vodník:no máą ątěstí ľe si ok.to víą oprava ,opravit se sice dá vąechno a pokud to platí pojiątovna tak to nech pěkně opravit .Je třeba zjistit jak moc je hnutá kastle tohle rovnání a takovýdle opravy to je vľdycky dost drahý.Rovnání kastle plus nová plechařina, lak, okna no vydim to tak na 100 táců hrubej odhad .Je vidět ľe máą ale svoje auto opravdu rád a je to pro tebe velká ztráta,doporučuji po opravě urychleně prodat neb se začnou oběvovat i jiný vady způsobený tím nárazem .No ale hlavně ľe si celej a snad to dobře dopadne.MHD ted bude tvím kamarádem na deląí dobu bych řek.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
klubo
Saturday 07 May 2005 - 10:31:50
Host
mam pocit ľe to bude totálka pro pojią»ovnu a dostaneą tabulkovou cenu....kdyľ nesedí zadní víko tak bude i vlna na střeąe...kdyľ se rozhodneą to opravit tak já osobně bych to dal do opla, bo tam máą jistotu ľe vyměněj vąe co bude potřeba a přecijenom je tam větąí ąance se dovolat třeba reklamace opravy coľ u některých garáľmistrů je téměř nemoľné...kdyľ uľ platí pojią»ovna tak a» platí
Vodník
Sunday 08 May 2005 - 09:27:30
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Na tu pojią»ovnu (ČP) jsem zvědavý (tabulky, amortizace a tak... jako to jako ocení), ľe se to stalo v pátek večer, tak jsem s ní jeątě nemluvil. Mělo by to jít z povinného ručení pachatele, já mám jeątě havarijní..?? Jinak se uľ tam, kde se to stalo, asi po hodině vyrojili dva agenti a nabízeli mi odtah, opravu, vyřízení s pojią»ovnou a náhradní auto na celou dobu opravy, to celé zdarma - "jako poąkozený nic neplatíte, o nic se nestaráte, ľádná spoluúčast... Tabulky, amortizace, ľadný problém, ľádné doplatky od vás nechceme!" Ten jeden mi nabídl náhradní auto, i kdyľ si opravu zajistím jinde, ľe jim to zaplatí ta pojią»ovna. My jsme tedy s Omegou odjeli po svých, tak jsem je zatím odmítl a vzal si jejich vizitky. Znáte někdo tyhle sluľby, zkusili jste to? Jestli to opravdu funguje tak, jak tvrdí, mohl bych to hodit za hlavu, pár týdnů jezdit s Octavií, pak si vyzvednout svýho opla a nazdar bazar. Zní to lákavě. Jenľe aľ moc...???
Anonymní
Sunday 08 May 2005 - 10:47:07
Host
presne tak kdyz bouras a neni to tvoje vina muzes si vzit auto z pujcovny ve stejne tride po dobu opravy vozu v servise a toto nahradni auto nude platit pojistovna vinika
free
Sunday 08 May 2005 - 14:13:39
Host
Zrovna jsem dořeąil podobnou nepříjemnou akci a jelikoľ je moje korzička starąí kousek (1997) skončilo to pro pojią»ovnu jako totálka (zůstatková cena vozidla 105 tis (tabulková)) odhadovaná cena opravy 157tis vyplaceno na účet 76 tis a auto mi zůstalo nechám ho u kolegy opravit předběľně asi 30 tis (neoriginál popřípadě starąí díly). Náhradní auto nedoporučeno - prý si to pak pojią»ovna přičte k zůstatkové hodnotě vozidla. Jo a řeąil jsem to pomocí takové kanceláře jakou popisujeą a nebylo to vůbec ąpatné potřeboval jsem potom aby zůstatek byl co nejmenąí a fotili jak zběsilí úplně vąechno a bez dohadování jestli to je nebo není ąpatné. A nakonec uvaľuji o tom jestli není lepąí nechat peníze od pojią»ovny a auto prodat tak jak je - kdyby bylo v perfektním stavu tak za něj víc jak 110 nedostanu a za rozbité uľ mi nabídly 55, ale furt je to domácí mazel. Jo a heslo pro tyto situace pokud nejde o ľivot jde o hovno...
Vodník
Sunday 08 May 2005 - 16:22:20
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Tak jo, díky Anonymovi za ujiątění, to by bylo fajn. Free, zaujal mne ten rozdíl mezi odhadem pojią»ovny a cenou opravy "u známého". To je povzbudivé, zdá se tedy, ľe by se to za ty peníze od pojią»ovny spravit dalo a já bych to nemusel doplácet. Nerozumím akorát té informaci, ľe si pojią»ovna přičte náhradní vůz ze zůstatkové ceny. Ale to nic, o tom, jak to funguje doopravdy, mě zítra pojistitel jistojistě ujistí. A ľe ty kanceláře fungují je také prima, to kdybych se nedohodl se "svým" karosářem, zůstává zde alternativa. Díky vąem, dám vědět, jak se to vyvíjí. Jo, a jeątě malinká opravička z mé první zprávy - chtěl jsem říci "potvrdit sraz Urbymu", samozřejmě, pardon.
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3458 sec,0.2787 z toho dotazů.