• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Cedric
Tuesday 24 May 2005 - 07:42:25 Citovat
Host
Zdravím vąechny Opláky, mám dotaz o víkendu se chystám vyměnít podsvícení celého interiéru resp. celé palubní desky a také podsvícení panelu, kde je ovládání topení atd. vím, ľe se tadu uľ o tom mluvilo, lae nikde jsem se nedočetl jaké ľárovičky si mám nakoupit, aby mi doma nestálo rozdělené auto a já ve městě pobíhal s ľárovičkou. Také vim, ľe tady uľ někdo napsal nějaké označení, ale kdyľ jsem ho řekl v krámě tak na mě prodavač dost divně koukal, a řekl, ľe má pouze bez paticové ľárovičky co se dávají do ąkodovek, tak nevím jestli je to stejné. Kamarád je dával do Hyundaie a ąlo mu to, moľná to dělají automobilký stejné. Taky se chci zeptat zda to měl uľ někdo rozdělané a jestli je tám víc druhů ľárovek, (bez paticové a paticové) prosím o radu...
Cedric Opel Corsa 1.5TD
K_P
Tuesday 24 May 2005 - 08:17:06 Citovat
Host
Kdyľ zalistujeą v naąí poradně na Corsy tak to tam najdeą. Psal jsem tam typ ľárovek, je to pravda s tou ąkodovkou, po rozebrání jsem běhal po dílně a hledal ľárovky. Pak přiąel známej vytáhl ľárovky z palubky Rapida a dal je tam.
Anonymní
Tuesday 24 May 2005 - 08:19:39 Citovat
Host
To K_P, Díky, díky, díky. Prosím tě, v palubce jsou paticové i bez paticové nevíą kolik jich tam je. Do té poradny se podívám, ale celou jsem jí uľ přečet a nic podrobnějąího jsem tam nenaąel...
Yper
Tuesday 24 May 2005 - 08:22:45 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nevím jak v Corse, ale ve Vectře jsou ľárovky bezpaticové. Ta patice ale musí být origo - je černá a deląí pro manipulaci. Jinak tam jdou i paticové z jiných aut, jako je např. Felicia.
Tlačítka ale mají uvnitř platíčka se dvěma ľárovkami, které se musí přepájet.
Podívej se do poradny VéBé aľ někam ke konci nebo zkus vyhledávač - "změna podsvícení" atp.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Tuesday 24 May 2005 - 08:25:53 Citovat
Host
To Yper: díky podívám se...
K_P
Tuesday 24 May 2005 - 19:49:35 Citovat
Host
Panel ovládání topení- tři bezpaticové ľárovky
OS 12/1,2w 7Y. NIO doporučuje 2W ľárovky. Podsvícení budíků nevím, zatím.
Anonymní
Wednesday 25 May 2005 - 14:37:46 Citovat
Host
Cedric to K_P, díky podívám se.. Kdyľ jsem ale prodavači řekl výąe uvedené označení tak se na mě podíval, pak se mu protočily panenky, a pak vomdlel, kdyľ se probudil, tak mi řekl, ľe neví co ty číslíčka znamenají, ľa á na krámě nějaké bez paticové ľárovky, které jdou do ©kodovky a ľe si je lidi berou, tak si je vezmu asi taky. ale jinak díky moc za radu..
K_P
Wednesday 25 May 2005 - 21:46:01 Citovat
Host
2 Cedric:
Správně se jmenujou ľárovky se skleněnou paticí. Koukni na
označení:
12V1,2W
12V2W
nebo WY2,3W

potom napią, prosím, pro ostatní jak si to vyřeąil.
Dík
Anonymní
Thursday 26 May 2005 - 06:55:16 Citovat
Host
From Cedric to K_P, o víkendu se na to vrhnu a rád napíąu svoje zkuąenosti. JInak díky za radu...
Kanec
Friday 27 May 2005 - 15:02:40 Citovat
Host
V palubce Corsy B jsem měl 3 celoskleněný ľárovičky zasazený do umělohnotný patice (muselo se to měnit celý) a v osvětlení topení 2 celoskleněný (bezpaticový?). Podívám se večer do "autobordelu" a jestli mě nějaká zůstala tak napíąu její označení. Kupoval jsem je v uni prodejně náhradních dílů a docela bych věřil tomu, ľe tam půjdou i ze ąkodovky. Omlouvám se za terminologii, ale mám krátkou pamět na odborný výrazy.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1621 sec,0.1242 z toho dotazů.