• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Friday 27 May 2005 - 19:41:59 Citovat
Host
To Kanec From Cedric, díky za informace, kdyľ tak napią jestli najdeą v tom autobordelu nějaké daląí inf... Díky..
Anonymní
Friday 27 May 2005 - 19:48:27 Citovat
Host
To Kanec From Cedric, díky za informace, kdyľ tak napią jestli najdeą v tom autobordelu nějaké daląí inf... Díky..
Kanec
Friday 27 May 2005 - 23:25:38 Citovat
Host
Na ľárovce do palubky je "osram 12/1,2" na krabičce je toho víc "12 V; 1,2 Watt; B8,5d" od f. General Electric pak jeątě 93438 a 5301, PS ale to budou asi nevýznamný údaje. Na těch celoskleněných není nic . Třeba to pomůľe - hodně ątěstí.
K_P
Saturday 28 May 2005 - 12:02:07 Citovat
Host
Do ovládání topení přijdou ľárovky 12V1,2W W2x4,6d ( to je označení patice ).
Konečně jsem naąel doma ten zatracenej katalog _rendek
[ Upraveno So kvě 28 2005, 07:41 ]
Anonymní
Saturday 28 May 2005 - 18:38:00 Citovat
Host
2 K_P, díky dneska jsem se k tomu nedostal tak snad zítra.
Anonymní
Monday 06 June 2005 - 06:09:23 Citovat
Host
from Cedric to All: Ahoj, ahoj, ahoj, tak se s vámi chci podělit s dojmem výměny ľárovek v podsvícení mé Corsičky.. V sobotu jsem rozdělal palubní desku,(středový sloupek) kde jsou umístěny ovládací prvky k topení vozidla. Nebudu se tady rozepisovat, ale jestli se na to někdo chystá tak napiątě rád se rozepíąu. Tato výměna docela ąla. Hlavní kámen úrazu byla výměna ľárovky u ovládacího prvku světel. vlevo od volantu. Kdyľ jsem ovládán vyndal a rozebral, vylétla z něja malá asi 3mm v průměru kulička,která se někam zakutálelal, nebudu vám tady popisovat jak dlouho jsem jí hledal a kolik jmen dostali chlapci z Oplu ale nakonec jsem jí naąel a po hodince jsem to opět sestavil dohromady.ľárovku jsem připájel a sestavil. Kdyby někdo měnil podsvícení tak sem napiątě rád poradím.. Jo palubku jsem nestihl snad zítra. Tak zatím ahoj Opláci...
Na závěr jeden dotaz, kdyľ jsem se rozjel vąechno svítilo ale po nějaké době přestala svítit palubní deska. Má podsvícení palubní desky pojistku.. Také jsem zjistil, ľe přestal bzučet varovný bzučák, kdyľ se nechají rozsvícená světla.. Přestalo to fungovat při jízdě.. Otázka dne tedy zní.. Je to na pojistce. Vąechno jinak funguje...Díky díky díky...
Kanec
Wednesday 08 June 2005 - 23:22:56 Citovat
Host
Jako bych se viděl, s kuličkou jsem si taky uľil, kdyľ jsem měnil osvětlení přístrojů a palubky na modro. Místo ľároviček jsem tam pájel led diody. Kdyľ jsem napájel a snaľil se zkompletovat přepínač, já vů.. si zlomil potenciometr, kterým se ovládá osvit palubní desky. S přesvědčním, ľe jsem levej jak ąavle jsem jel na vrakál koupit jiný a doma jsem pak zjisti,l ľe je jinej a anabáze začala znova. Jestli budeą někdy rozdělávat spínač mlhovek a nastavení sklonu světel tak tam jsou zase zákeřný pruľinky.
Anonymní
Tuesday 04 October 2005 - 13:45:05 Citovat
Host
Zajímalo by mě jak se rozebírá to ovládání světel abych tam tu žárovičku vyměnil, lezl jsem tam od zadu a nic páčit to šroubovákem mi přijde bejt zvěřina
Anonymní
Tuesday 04 October 2005 - 17:13:31 Citovat
Host
Skopik: Jak rozebrat stredovy sloupek u Corsy B nesviti mi ovladace topeni
K-P
Wednesday 05 October 2005 - 19:54:33 Citovat
Host
Začal jsem rozebírat středovej panel podle tohoto návodu:
Odkaz
Ale je to pakárna, vyměnil mi to nakonec kámoš, rozebral to komplet, odpojil i táhla ovladačů topení, jinak by se tam nedostal.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1378 sec,0.1073 z toho dotazů.