• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petan
Saturday 05 November 2005 - 15:23:43 Citovat
Host
Nesvítí mi taky nic, ani větrák, ani topení ani teplota. Ted jsem to zkoušel měnit podle návodu, ale nepovedly se mi sundat ani ty žábry pod kterýma jsou ty šrouby a pak se dostanu dál... Zkoušel sem to asi hodinu a nic, prostě to nešlo. Můžete mi někdo pomoc prosím? Mám pocit, že žábry sou větši než díra, kterou bych to měl dostat ven a tak si myslim, že se to dělá uplně jinak. Díky
Pechy
Saturday 05 November 2005 - 18:48:03 Citovat
Host
zdarec, mě taky nesvítí CELÝ středový panel:-((,takže jdu taky lovit návody,tak dejte prosím vědět jaké máte s tím středem zkušenosti..dík _s103
Mike Mad
Wednesday 09 November 2005 - 15:02:07 Citovat
Host
pokud chcete vyndat fukary topeni, musite je otocit az uplne mimo bezny chod a pak zabrat a vytahnout. az je vyndate pochopite jak to priste delat. ja sem nad tim koumal 2 hodiny a nakonec to dostal ven nasilim za cenu poskrabanejch a zdeformovanejch vydechu.
Tomáš Marný
Monday 14 November 2005 - 16:21:03 Citovat
Host
Petan napsal ...
Nesvítí mi taky nic, ani větrák, ani topení ani teplota. Ted jsem to zkoušel měnit podle návodu, ale nepovedly se mi sundat ani ty žábry pod kterýma jsou ty šrouby a pak se dostanu dál... Zkoušel sem to asi hodinu a nic, prostě to nešlo. Můžete mi někdo pomoc prosím? Mám pocit, že žábry sou větši než díra, kterou bych to měl dostat ven a tak si myslim, že se to dělá uplně jinak. Díky

Nechci ti do toho kecat, ale na 99% to nesvítí proto, že tam žádné žárovky nejsou. Teda je jedna, co prosvětluje tlačítko na vyhřívání zadního okna. Měl jsem to rozebraný, teoreticky by tam sice žárovky šly, ale kabely nikde žádné... Spíš to vypadá, že ten prostřední panel používají i do dražších aut, kde to osvětlení je.
Petrx
Monday 14 November 2005 - 17:16:44 Citovat
Host
Ale jsou tam..... jen ty přívody jsou v plastu.. jdou od konektoru který je na spínač ventilátoru
Anonymní
Saturday 26 November 2005 - 21:46:52 Citovat
Host
Cedric napsal ...
Zdravím vąechny Opláky, mám dotaz o víkendu se chystám vyměnít podsvícení celého interiéru resp. celé palubní desky a také podsvícení panelu, kde je ovládání topení atd. vím, ľe se tadu uľ o tom mluvilo, lae nikde jsem se nedočetl jaké ľárovičky si mám nakoupit, aby mi doma nestálo rozdělené auto a já ve městě pobíhal s ľárovičkou. Také vim, ľe tady uľ někdo napsal nějaké označení, ale kdyľ jsem ho řekl v krámě tak na mě prodavač dost divně koukal, a řekl, ľe má pouze bez paticové ľárovičky co se dávají do ąkodovek, tak nevím jestli je to stejné. Kamarád je dával do Hyundaie a ąlo mu to, moľná to dělají automobilký stejné. Taky se chci zeptat zda to měl uľ někdo rozdělané a jestli je tám víc druhů ľárovek, (bez paticové a paticové) prosím o radu...
Cedric Opel Corsa 1.5TD

Peak
Wednesday 21 December 2005 - 10:47:54 Citovat
Host
Odkaz sekce tuning
Kdo má zájem napište mi na mail, rád poradím všem.
Email
1Martin1
Monday 17 April 2006 - 01:02:56 Citovat
Host
Ahoj! Tak mně se povedlo vyndat (i když taky trochu poškrábat ty žábry a vyšroubovat ten středový panel. Zůstalo to viset na nějakých kabelech. Asi ty táhla ovladačů topení budu muset taky sundat. Poradí mi někdo, jak se dostat až k té žárovce? Já odpojil zástrčku od toho středního spínače (ventilátor + ohřev zadního skla), ale víc se mi nepovedlo. Jak se mám dostat k té žárovce? Je tam ještě takový menší bílý plastový panel, ale nevím, jak ho sundat. Jestli jsou tam nějaké šroubky, nebo jen svorky... Poradí někdo? A kdybych musel odpojit i ty táhla ovladače topení, jak je zapojím zpátky? Neztratím je? Díky moc za každou dobrou radu!
Pepa
Monday 17 April 2006 - 14:48:30 Citovat
Host
Já jsem to podsvícení dělal včera u Astry, zatím pouze středový panel a vnitřní osvětlení. Zatím jsem žárovky jen natřel barvou na sklo a keramiku a jsem s tím spokojen. Uvidím co to udělá za nějaký ten čas.
Lary
Wednesday 11 October 2006 - 09:18:58 Citovat
Host
Hola, a poraďte mi ještě, jak se dostanu k podsvícení topení - nikde nevidím žádný šroubky, kde mám začít??

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2236 sec,0.1909 z toho dotazů.