• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Omega rádio CCR 2006 +repro BOSE nefungují vypálená CD
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 13 August 2005 - 20:40:38 Citovat
Host
Vypaluj to 4x a v neru to pal jako Track-At-Once. Ne jako Disk-At-Once,
Anonymní
Saturday 13 August 2005 - 20:53:59 Citovat
Host
Nevite jestli ma CCR 600 vystupy na zesilovat Line-Out? Dik.
Gullwing
Monday 15 August 2005 - 12:49:44 Citovat
Host
Jo, jo CCR 2006 by se mi taky líbilo. Kolik je tam těch Bose repráků? Dá se tohle rádio někde koupit z druhé ruky?
CAR 2005 se dá koupit docela často ale 2006 jsem nikde neviděl. Ale ještě z jiného soudku. Jak připojujete MP3 přehrávač? Mám to přes kazetu (CAR 2004) ale žádnej zázrak to není.
Dá se udělat vstup? Nebo co takhle FM transmitter. U nás zakázanej ale to mě tolik netrápí. Máte s tím někdo zkušenost? Dá se u nás koupit?
Andreyi
Thursday 18 August 2005 - 08:33:05 Citovat
Host
Čéče, já ti ani nevim. Vím o 6. Ve dveřích- - LP, PP, PZ, LZ = 4 a vzadu na platu 2velký + je tam takjovej velkej dlouhej, hodnědlouhej "rohlík" skoro přes celý plato ale co to je a jestli vůbec to je rsada repráků, to vlastně ani nevim. Budu muset na to kouknout.
Andreyi
Thursday 18 August 2005 - 08:36:14 Citovat
Host
Ps: Ale dikotéka je tam pěkná.... Hlavně se mi líbí to "nekonečný" volume.....
Jakub
Thursday 18 August 2005 - 08:48:35 Citovat
Host
FM trasmitter vyrábí KENWOOD
Gullwing
Thursday 18 August 2005 - 08:49:46 Citovat
Host
Tak počet a umístění repro je asi standard. Tedy 6 ale je to jinak . V předních dveřích je jeden dole a výškáč nahoře - tedy 4 a v zadních dveřích jsou jenom dole. Ten rohlík je odvod vzduchu z kabiny.
Zkusím ještě jednou ten dotaz na MP3 a případně FM Transmitter? Nikdo nic?
Cowley
Thursday 18 August 2005 - 09:06:20 Citovat
Host
Ja pouzivam adapter na kazetu - neni to nic pohodlnyho a dost me prudej kabely v interieru, navic chytaj vazbu vod mobilu. Ale na vrtani do radia sem byl zatim linej, spis pockam az bude za rozumny penize nejaky radio s DVD a pak holt ozelim automaticky nastavovani hlasitosti (protoze asi tezko bude original...)
Gulwing
Thursday 18 August 2005 - 09:22:48 Citovat
Host
To Jakub. Byl jsi o minutku rychlejší. Nevím co dělá Kenwood. Nic do auta jsem tam nenašel a navíc aby se to dalo koupit u nás. Mě se líbí třeba toto: Odkaz
a za 13 Doláčů super. Jenže v USA. Navíc jsem to nikdy na vlastní oči neviděl a uši neslyšel.
Ten adaptér na kazetu není moc kvalitní a někdy jak se v mechanice posouvá tak se mění hlasitost nebo jedna strana hraje míň.
Andreyi
Thursday 18 August 2005 - 12:53:40 Citovat
Host
Anonymní napsal ...
Vypaluj to 4x a v neru to pal jako Track-At-Once. Ne jako Disk-At-Once,



Tak to se omlouvám ale neví, o čem je řeč. Nic takového se mi v nabíce Nera nezobrazuje. Tato položka se objeví v kterém kroku vypalování? Help. Stále mi to i při nejnižším rychlostím vypalování nebere tak, jak bych si představoval. Vyčisti mechaniku? No jo, ale jak se do ní leze?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2234 sec,0.1735 z toho dotazů.