• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Omega rádio CCR 2006 +repro BOSE nefungují vypálená CD
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
m.a.x.i.m.u.s
Thursday 20 April 2006 - 12:22:58 Citovat
Host
Jawet napsal ...

m.a.x.i.m.u.s napsal ...

To, že mu od jiných CD jdou psal asi nìkdo jiný, ale mì to dìlalo podobnì... Když jsem tam dal CD vypálená nìkolik let z5 na jedné z prvních vypalovaèek co byly tak to hrálo, ale jakmile jsem tam dal vypálené na nové vypalovaèce z domu, nebo od kámoše tak stále stejný problém __; A znaèku CD jsem tak promìnil, nepomohlo nic až nové rádio...

No to je jasne, stare vypalovacky vypalovaly malou rychlosti. Uz to tady v jinem vlakne kdysi bylo receno. Je to klasika, pokud chces, aby ti hraly vypalena CD, tak je vypaluj nejnizsi moznou rychlosti (2x, 4x nebo 8x, podle media a vypalovacky). Kazdej vypaluje nejvyssi rychlostí, sice ma CD vypalene za minutu, ale muze se stat, ze to nevezme prehravac. Naopak kdyz vypalujes co nejnizsi rychlosti, vypalovani sice trva dloho, treba i pul hodiny, ale CD precte kazdy prehravac. Ta rychlost se nastavuje pred vypalenim v programu (napr. NERO apod. )

To jsem samozřejmě dělal (nejnižší byla 4x), ale nepomohlo ani to...
Martas
Thursday 20 April 2006 - 12:38:19 Citovat
Host
Andreyi napsal ...

Anonymní napsal ...
Vypaluj to 4x a v neru to pal jako Track-At-Once. Ne jako Disk-At-Once,



Tak to se omlouvám ale neví, o čem je řeč. Nic takového se mi v nabíce Nera nezobrazuje. Tato položka se objeví v kterém kroku vypalování? Help. Stále mi to i při nejnižším rychlostím vypalování nebere tak, jak bych si představoval. Vyčisti mechaniku? No jo, ale jak se do ní leze?


Je to na poslednim okne nez to zacne palit, netoda vypalovani a rychlost vypalovani (u CZ je disk najednou a stopa najednou ne Diska At once a Track At once.




Ale na Audio CD musi stacit vypalovat 8x min je celkem zbytecny, pokud to zarizeni neprecte tak uz bud neni uplne v poradku nebo to paleny CD cist neumi (starsi zarizeni s tim maji problemy a to nehovorim o CD-RW), ale pokud to normalni cte a paleny ne a predtim je to cetlo jeste stoji za pokus vycisteni.
Ale treba CDR500 uz taky neco pamatuje a bez problemu cte i vysokorychlostni CD-RW paleny 16x.

[ Upraveno Thursday 20 April 2006 - 13:06:47 ]
Lubos
Monday 26 June 2006 - 23:31:54 Citovat
Host
tak jak na to tak koukam, nikoho to zatim moc nezlobilo, nebo na to proste chlapi kaslete to je fakt na facku.. orig. cd hrajou...a at uz je fakt palim jakkoliv, tak nic a nic skoro zacinam byt smiren, ze budu poslouchat jen nejaky to radio..
prosim,.. porad te,
Tomin
Tuesday 27 June 2006 - 10:17:21 Citovat
Host
Zkusil bych to rozebrat a tlakovym vzduchem profouknout vsechno kolem cocky. Cocka se da vycistit v pohode, horsi to uz bude s tim zrcadlem pod ni, ale ten profuk muze pomoct.
Martas
Tuesday 27 June 2006 - 10:22:44 Citovat
Host
Lubos napsal ...

tak jak na to tak koukam, nikoho to zatim moc nezlobilo, nebo na to proste chlapi kaslete to je fakt na facku.. orig. cd hrajou...a at uz je fakt palim jakkoliv, tak nic a nic skoro zacinam byt smiren, ze budu poslouchat jen nejaky to radio..
prosim,.. porad te,


Pokud Opticka mechanika prestane cist vypalena media a bezne cisteni nepomuze, uz s tim nikdo nic moc neudela.
Tomin
Tuesday 27 June 2006 - 10:30:27 Citovat
Host
Hm, pak uz jedine vymena laseru, nebo mu zkusit jeste pridat vykon na trimru, ale to se musi delat hodne opatrne.
Lubos
Tuesday 27 June 2006 - 22:13:56 Citovat
Host
wow, tak to koukam, dekuji za napady, ale procisteni to je az az.. bohuzel jak psal Tomin, vymena laseru by mi udelala velkou radost, bohuzel tohle uz fakt nedokazu... tak jestli je nahodu nekdo z Vas sikula a ma nekdy cas a chut..
Martas
Wednesday 28 June 2006 - 06:23:15 Citovat
Host
Lubos napsal ...

wow, tak to koukam, dekuji za napady, ale procisteni to je az az.. bohuzel jak psal Tomin, vymena laseru by mi udelala velkou radost, bohuzel tohle uz fakt nedokazu... tak jestli je nahodu nekdo z Vas sikula a ma nekdy cas a chut..


Nejde o sikovnost, ale pochybuju ze se jako dil prodava jen ta opticka "hlava", normalne se v zarizenich meni cela mechanika a jeji cena rozhodne nebude pod 2500. Zeptej se v servisu kde tohle opravujou.
Tomin
Wednesday 28 June 2006 - 09:07:17 Citovat
Host
Dost casto se meni jenom cteci hlava.
Viz. Odkaz
Laser (hlava) stoji cca. 600-1000,-

Pokud by slo o to procisteni, na to bych si troufnul, ale spis bych to vyndal a zajel za nekym kdo se tim zivi.
kratein
Wednesday 28 June 2006 - 21:00:52 Citovat
Host
Gulwing napsal ...

To Jakub. Byl jsi o minutku rychlejší. Nevím co dělá Kenwood. Nic do auta jsem tam nenašel a navíc aby se to dalo koupit u nás. Mě se líbí třeba toto: Odkaz
a za 13 Doláčů super. Jenže v USA. Navíc jsem to nikdy na vlastní oči neviděl a uši neslyšel.
Ten adaptér na kazetu není moc kvalitní a někdy jak se v mechanice posouvá tak se mění hlasitost nebo jedna strana hraje míň.


Tak přesně tohle jsem si pořídil ale taky žádná sláva.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1507 sec,0.1116 z toho dotazů.