• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Omega rádio CCR 2006 +repro BOSE nefungují vypálená CD
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Buco
Tuesday 25 October 2005 - 05:06:59 Citovat
Host
1) urcite treba nechat UZAVRIET CD po napaleni
2) mozno by som skusil inu farbu media, to tiez moze prakazat optike
3) repro je standardne 6ks, nie? 2 vyskove vpredu, 2 v prednych dverach, 2 v zadnych dverach ... ten "rohlik" vzadu pod oknom je vraj len na ventilaciu k zadnemu oknu ..
ms
Tuesday 25 October 2005 - 07:55:04 Citovat
Host
2 Andreyi: Moj nazor je taky, ze ked znicis vsetky ciste cd-cka co mas tak nakoniec prides k tomu co tu pisal riwal, s ktorym aj ja suhlasim, ze tie cd-cka predas a kupis si za ne iny changer, ale skus si ho pred samotnou kupou aj vyskusat na napalene CD.
Bad.Man
Tuesday 25 October 2005 - 10:51:54 Citovat
Host
Ve VeA jsem měl Kenwooda a s vypálenejma CD neměl problém .... NERO tenkrát verze 5.něco .... TEAC DVD RW vypalováno 52x na Verbatim, Memorex, Imation i na noname CD .... a vždy v pohodě .... vždycky vypaluju CD na Disk at once ..... takže problém bude buď v rádiu nebo ve vypalovačce .... v první řadě zkus ty CD v jinym přehrávači ..... pak zkus stejnym způsobem vysmahnout na jiný vypalovačce ...... je pravda že changery občas nemaj tak citlivou optiku ale s tim nic nenaděláš ..... navíc Phillips/VDO je co se optiky CD týká dobrá značka ale podle mě nemaj dobře vyřešenou ochranu proti otřesům .... příklad - levnej model VDO (nevim jakej ale cena cca 4500,-) jsme měli ve služebním Jumperovi (ten název tomu autu fakt sedí - je to skákač a kostitřas) a stálo to za ho.... - přeskakovalo ..... po namontování do Feliny hrálo výborně než nám ho ukradli ......

P.S.: K tomu FM transmitteru dá se koupit i u nás - tušim czechcomputer.cz ho prodává ..... a neni schválenej ale to jen proto, že je tak levnej že se nikdo neobtěžoval ho nechávat homologovat .... má tak malej výkon, že v podstatě neni šance aby něco rušil .... notabene v autě který funguje jako Faradayova klec ..... a navíc mi nějak nedochází co by se dalo rušit v FM pásmu ..... jsou to zas jen úřednický pitchoviny .....
Lubos
Friday 14 April 2006 - 00:33:19 Citovat
Host
Zdravim, tak mam stejny problem, ale jen s tim rozdilem, ze mam radio CCRT 2008 (s gsm) ale predpokladam, ze streva budou stejny. uz si nevim rady.. palim to pomalu, i track najednou.. fakt netusim, proste mi to porad preskakuje.. a origo jde relativne v pohode..
neznate nejakyho sikulu, kterej se s tim zabejva..
diky L
m.a.x.i.m.u.s
Friday 14 April 2006 - 10:18:42 Citovat
Host
Řešení je nové rádio...
Taky jsem měl ten problém v OC s changerem na 4CD a u otce v Citroenu C5 origo changer bere všechny... Koupil jsem i s DVD a vyjíždějícím LCD displejem = spokojenosta bere všechny _;

Jinak ta diskuse o počtu repro: Omega C 3,0 r.v.00 - přední dveře dole + výškáč nahoře, zadní dveře dole a v zadním platě 2 repro na zesilovač (pravděpodobně příplatková verze, protože repro jsou origo BOSE) = 8 kousků + jsem ještě dodal pro lepší basy tubu _;
Lubos
Friday 14 April 2006 - 12:27:14 Citovat
Host
tak to dekuju pekne, nove radio.. vzdyt tohle stoji okolo 70tacu! (pravda nove) ale stejne.. hlavne tam vsechno chodi jak ma, telefon, tuner.. proste v pohode, jen ty trapny vypaleny cd nechodej
JOB
Friday 14 April 2006 - 12:50:32 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Tak jinak,píšeš že od druhejch ti vypálený jdou.Co máš za vypalovačku a kolik toho má za sebou ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

m.a.x.i.m.u.s
Friday 14 April 2006 - 14:05:42 Citovat
Host
To, že mu od jiných CD jdou psal asi někdo jiný, ale mě to dělalo podobně... Když jsem tam dal CD vypálená několik let z5 na jedné z prvních vypalovaček co byly tak to hrálo, ale jakmile jsem tam dal vypálené na nové vypalovačce z domu, nebo od kámoše tak stále stejný problém __; A značku CD jsem tak proměnil, nepomohlo nic až nové rádio...
Anonymní
Friday 14 April 2006 - 14:50:34 Citovat
Host
mam doma tri vypal, dva plextory a jednu starou yamahu vyzkousel jsem hromadu medii (nejhorsi jsou nejaky best media) a relativne nejlim mi "kupodivu" hraji xeroxy nechapu . (tdk a verb) jsou tak nastejno..
proste se to chova divne, nekdy to docela slusne hraje a nekdy skoro vuuubec zmetek jeden. Origo lisovany cd mi docela chodej! ze zoufalstvi jsem tam hodil i cistici cd, necekane to nepomohlo... Je to takova drobnost, ale trochu to prudi
Jawet
Thursday 20 April 2006 - 12:18:59 Citovat
Host
m.a.x.i.m.u.s napsal ...

To, že mu od jiných CD jdou psal asi nìkdo jiný, ale mì to dìlalo podobnì... Když jsem tam dal CD vypálená nìkolik let z5 na jedné z prvních vypalovaèek co byly tak to hrálo, ale jakmile jsem tam dal vypálené na nové vypalovaèce z domu, nebo od kámoše tak stále stejný problém __; A znaèku CD jsem tak promìnil, nepomohlo nic až nové rádio...

No to je jasne, stare vypalovacky vypalovaly malou rychlosti. Uz to tady v jinem vlakne kdysi bylo receno. Je to klasika, pokud chces, aby ti hraly vypalena CD, tak je vypaluj nejnizsi moznou rychlosti (2x, 4x nebo 8x, podle media a vypalovacky). Kazdej vypaluje nejvyssi rychlostí, sice ma CD vypalene za minutu, ale muze se stat, ze to nevezme prehravac. Naopak kdyz vypalujes co nejnizsi rychlosti, vypalovani sice trva dloho, treba i pul hodiny, ale CD precte kazdy prehravac. Ta rychlost se nastavuje pred vypalenim v programu (napr. NERO apod. )

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2019 sec,0.1530 z toho dotazů.