• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Diody na klimě
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Rob 2
Tuesday 18 October 2005 - 19:00:11 Citovat
Host
RBr: Tak že se píšeš jako anonymní. Kdo má čuchat, že jsi to Ty?
vvdd: Jo, jo. Tak to funguje. Jenom je problém s tím drátem. Měkký je na ....., do tvrdého zase jdou špatně udělat ty záchyty na koncích. A pokud je rádio "na fest" a musí se více tahat, (resp. i souč. tlačit do stran) dostávají vytahovače pěknou sodu, takže měkký materiál se neosvědčí. Originální jsou velmi tvrdé. PS: Ono těch přídržných systémů je povícero, což je "radost".
Gullwing
Tuesday 18 October 2005 - 19:59:49 Citovat
Host
Když jste u toho climatroniku. Mě to zatím zaplaťpánbůh svítí ale někdo to vzal asi drátěnkou a je to hrozně poškrábané. Nevíte čím to rozleštit? Asi se to bude dělat blbě když je to tak úzký a na tom černém plastu by to bylo vidět.
(RBr)
Wednesday 19 October 2005 - 14:44:39 Citovat
Host
To Rob2:
nepsal bych jako anonym, s radostí bych se zaregistroval, ale pokud dobře čtu:
"Do klubu renbau není zatím možnost se zaregistrovat."

Hrůza, že? Bejvalej moderátor (vlastně jím pořád jsem) z fóra jiný značky a tady musím být jako anonym _rendek
RBr
Monday 31 October 2005 - 22:23:29 Citovat
Host
vvdd napsal ...
Na demontáž rádia stačí 2x ocelový drát ohnutý do U na konci se zářezy kolem dokola tak 0,5 cm od konce. Strčit vždy do všech děr najednou a zatáhnout. .......

Jak to myslíš zatáhnout? Zpět k sobě? Netuším, jaký je tam vlastně mechaniskus, tak se takto blbě ptám.
Zkoušel jsem do těch děr zastrčit odpovídající imbusy, cítil jsem vždy na konci jakýsi odpor, jako když něco odskočí....ale to asi nebude ono, koukám.
V nejhorším, není to někdo (Praha, Kladno...) rovnou s těmi háky, že bych se zastavil a na místě se to vytáhlo?
Palic - N
Tuesday 01 November 2005 - 07:29:25 Citovat
Host
2RBr: pro demontaz origo radia staci 4 draty o delse cca 10cm a prumeru 2mm....... draty strcis tak polovinou do der kde jsou nasroubovane imbusy tim se zmacknou packy ktere drzi radio v kastliku...... pak uz jen je tlacis do stran (od sebe - pravy draty do prava, levy do leva) a strcis ruku do kazetovy mechaniky a radio vatahnes........ (u cd je to horsi tam se nemas ceho chytit ale pokud v prostrekdu zapacit zvrchu a zespodu sroubovakem tak radio povyleze a je tvoje......... chapes?
RBr
Tuesday 01 November 2005 - 13:45:25 Citovat
Host
Palic - chápu ale neleze
Je pravdu, že když jsem to zkoušel, netlačil jsem do stran. Ale ony ty dráty byly dost tlustý, že už moc tlačit stejně nešly.....
Zkusím to, jak říkáš a dám vědět.
RBr
Thursday 10 November 2005 - 16:17:37 Citovat
Host
Když je tu řeč o podsvětlení klímy, jak je to s podsvětlením spínačů předních a zadních mlhovek? (u O-B samo, s dřev.imitací). Mají svítit nebo ne? Zatím jsem je nechtěl otvírat.....ostatně ani jsem ani nezkoumal, jak je lze vytáhnout.
mates
Thursday 10 November 2005 - 18:31:54 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
2 Rbr: spímače na mlhovky taky musí svítit (mě teď právě zhasly ), stejně jako O na výdechách ofuků (taky zhasnul ten nad zapínáním světel - ale to je v poho, jen otevřít dveře a vycvaknout ten boční plast a tam je kundektor). Ty spínače na mlhovky musí jít vytrhnout i s ovládáním světel, nějakej fígl na to je, už jsem to viděl celý venku, tak až na to dojdu, dám vědět

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
RBr
Thursday 10 November 2005 - 21:53:00 Citovat
Host
2 Mates: taky si myslím, že by to mělo svítit, někdy to fackt po tmě blbě hledám....o víkendu to lehce zkusím jemným šroubováčkem....
Myslíš, že to je v konektoru? Já jsem myslel na žárovku....zrovna tak musím dořešit žárovky pod digi klímou, v tlačítku ECO....
Jo, a móc by se mi líbilo dodělat si světýlko do zapalování(nemáte na to někdo nápad?), mít tak průhledný okolí kam strkáš klíček...ráno za tmy do práce, večer za tmy z práce....furt tam někde šátrám a pak šáhnu vedle, kam nemám
Palic - N
Friday 11 November 2005 - 06:36:15 Citovat
Host
2RBr: tenhle problem jsem vyresil predelanim lampicky ve strope, misto ty jedny 10W sulfidky tam mam pouhych 28 bilych LED...... a misto tech 2W zarovicek v lampickach na cteni mam po 9 bilych LED..... takze svetla tam je ted abakuk........ a aby tem zarovkam nad zadnima dverma nebylo lito ze sviti hnusne, tak jsem je vyhodil a vyrobil si sulfidku se 3 bilyma ledkama....... zadek sici tolik nesviti ale staci to....... jen ty ledky v lampicce ve strope trosku sviti diky multitimeru ten proste do te lampicky posti maly napeti a tim ze je to rozdeleny na sekce tak jedna mzoura......

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1410 sec,0.1097 z toho dotazů.