• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Diody na klimě
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RBr
Friday 11 November 2005 - 11:42:44 Citovat
Host
2Palic: nemáš to někde na fotce? Možná bych se do toho taky pustil. A co jsi tam dal za LEDky? Běžné nebo se zvýšenou svítisvostí? Jak velké atd? Ono v těch počtech co uvádíš, se ta cena taky pěkně navýší...
Palic - N
Friday 11 November 2005 - 13:15:20 Citovat
Host
RBr letos na amperu jsem si koupil u stanku GME ledky zabalene po 100kusech za 250Kc..... takze me to ani nesralo........ jinak jsou to bile ledky se svitivosti kolem 3kandel a uhlem vyzarovani kolem 20 stupnu........ celkem jich mam ve svetle 56 a plus ty mrsky nad zadnima dverma po trech........ v GME maji jednu ledku kolem 9Kc......... pak jsem jeste upravil podsviceni klimy, prepinace svetel a cusliku kolem radia....... sviti to hezky....... potvrdit to muze Yper........ libilo se mu to.... chce prej taky ale v cerveny....... jeste me ceka palubka a palubak....... a bude to ales........ fotky nejaky jsou ale doma........ az budu mit povolen pristup tak pridam fotky do galerie (pokud to pujde).....
RBr
Friday 11 November 2005 - 13:26:18 Citovat
Host
Tak to je slušná cena za 100 ledek.
Modrý podsvícení mi moc neříká (má to dnes každej..) ale červená, to by mohlo být.
Až budou fotky, rád mrknu.
Yper
Friday 11 November 2005 - 14:53:12 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Potvrzuji, viděl jsem a chci si to udělat červenými ledkami. Tlačítka mám červenými žárovičkami, které se dávají do Renaulta, rádio mám v červené normálně (můžu i zeleně) a digiklimu nám také červeně těmi žárovičkami a chystám se tam ty žluto oranžové diody změnit na červené. Také změním podsvícení v ovladači světel. Origo je tam jedna dioda a jedna žárovka, která světlovodem rozvádí vše okolo - ale blbě. To se musí odcvakat a nahradit každý fous světlovodivého plastu diodou - pak to vypadá jak má.
Chystáme se s Palicem přes zimu vyřešit podsvícení palubky - já chci červeno modré - celé světlovodivé plato pod budíky se ale bude muset nahradot kuprextitem a do něj se naletují SMD miniaturní diody. Jak se to udělá, tak dáme vědět.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
RBr
Friday 11 November 2005 - 16:08:17 Citovat
Host
V té červené to musí být nádhera, budu závidět _s103 . Ale sám se do toho si nepustím, jednak mám málo času (permanentně) a bál bych se něco nepo....
Dejte pak oba na web fotky.

Já se zatím budu potýkat s demontáží rádia, abych mohl zprovoznit obyč.žárovky pro klímu. Furt do rádia strkám dráty, tlačím je od sebe, tahám rádio....a nic. Asi to dělám blbě. Ale vzpomínám, jednou mi rádio vytahovali v Oplu origo háky a taky s ním měli co dělat.
Rob 2
Friday 11 November 2005 - 19:43:08 Citovat
Host
Já jednou tahal rádio, jak dědek v té pohádce řepu. Nakonec jsem zjistil, že ho kdosi (to rádio ) přilepil oboustranně lepící páskou &|

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1942 sec,0.1604 z toho dotazů.