• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vypnutí airbagu spolujezdce
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Host
Thursday 22 September 2005 - 06:34:15 Citovat
Host
Před časem jsem koupil Opel Zafiru bez manuálu. Protože máme malé dítě a chtěli bychom ho vozit v autosedačce na předním sedadle, což při zapnutém airbagu nelze, zajímá mě jestli se dá vypnout a jak. Děkuji za odpověď.
biL
Thursday 22 September 2005 - 07:49:16 Citovat
Host
Z moudré knihy: Na sedadlo spolujezdce se NESMÍ montovat dětská sedačka proti směru jízdy.......... Pokud na sedadlo spolujezdce namontujeme dětskou sedačku po směru jízdy, Musíme sedadlo posunout úplně dozadu. Při vybavení vozidla bočními Airbagy se na opěradla sedadel smí použít pouze potahy schválené firmou Opel.
Jinými slovy Airbagy nevypneš a jak tak o tom přemejšlím, tak jsem tam ten vypínač opravdu neviděl. Teda já ho ani nehledal - děti jezděj vzadu, kde droběj ty svoje sušenky, vylejvaj čaje, pokud možno slazené medem, kopaj holinama od bláta do předních sedaček a tak podobně.
freez
Thursday 22 September 2005 - 15:27:29 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Host:to je divný tlačítko na vypnutí báglu bejvalo vždycky z boku na plastu palubky když u spolujezdce otevřeš dveře , ale je možný že to zafča už nemá .
Jinak co se týče dětí vzadu plně souhlasim z Bilem je to hrůza jakej ty smradi nadělaj bordel noi ale bez nich by sme se zas nudili

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Jirka
Thursday 22 September 2005 - 22:52:23 Citovat
Host
No co se týče bezpečnosti tak v případě že jede jenom řidič a dítě je podstatatně lepší ho mít vedle sebe.S báglem máš ale asi smůlu.
JardaB
Thursday 22 September 2005 - 23:11:01 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja bych to rozdelil na 2 kategorie: do 2 let vzadu s manzelkou, nad 2 roky vzadu i sami. A neni problem s pytlem;-)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
riwal
Friday 23 September 2005 - 07:18:05 Citovat
Host
V ČR není povoleno vozit dítě v sedačce na předním sedadle a to jak ve směru, tak i proti směru jízdy - takže téma je irelevantní. Vypínač tam není, protože už všude v EU se přistoupuje na toto pravidlo a novější vozy to už nemaj.
freez
Friday 23 September 2005 - 09:56:33 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
No tak to sem netušil já teda holku vozim vzadu ,ale že už se vepředu nesmí vozit autosedačka tak to sem netušil, no holt změny přicházejí

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
riwal
Friday 23 September 2005 - 09:59:10 Citovat
Host
Freez, to už dlouho, dokonce mám pocit, že to nikdy ani povoleno nebylo.
freez
Friday 23 September 2005 - 10:04:09 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
No to čučim páč to vydim dnes a denně jak někdo vozí děti vedle sebe vepředu je pravda že v manuálu na starou AstruF píšou jen to že máš airbag vypnout čudlem když tam dáš autosedačku ,ale jestli se to vůbec u nás smí to už sem nezkoumal nicméně je to zajímavá informace

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
SCULLY
Friday 23 September 2005 - 10:15:16 Citovat
Host
U NOVÝCH AUT SE NEDĚLÁ VYPÍNAČ PROTO ŽE UŽ MAJÍ ČIDLA V SEDAČCE A KDYŽ NENÍ ZATÍŽENÁ TAK SE AIRBAG DEAKTIVUJE SÁM. SAMO ŽE TO NEPLATÍ U VŠECH AUT JEN U TĚCH LEPČÍCH. ASTRA H, VECTRA C TO MAJÍ.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.6527 sec,0.6146 z toho dotazů.