• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ševelení od klíňáku
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mongoose
Monday 24 October 2005 - 19:33:27 Citovat
Host
Takže. Dneska jsem sundal klínový řemen a zjistil jsem následující věci.
Napínací kladka klínového řemenu nepíská. Když s ní točím, tak je v pohodě.
Jediné co píská, je alternátor...
Co teď? Jak to odtranit? Je to vážný problém???
Anebo.. Dneska mi říkal kámoš ze servisu, že to někdy může dělat spojka motoru klimtizace. Je to možné?
Klimu mám, ale nejde mim zapnout, protože ji nemám naplněnou a mám v ní malý tlak. Může to v tom případě být i ta spojka?

Děkuji za drahocené rady..
happy
Monday 24 October 2005 - 19:43:22 Citovat
Host
la pardon, ale kdybys řekl hned, že to píská, tak jsme byli doma, ale mluvil jsi o ševelení. Pískání alternátorů je tady u Opelů běžný jev, zvlášťě pak u X16XEL, dost se tu o tom mluvilo. Rozdělat, vyměnit ložiska altíku, poskládat. Mám na to machra, co to uědlá za litr i s prací. Jestli máš někoho takového šikovného po ruce, tak do toho jdi. Vymění se ložiska v altíku a máš pokoj.
Mongoose
Monday 24 October 2005 - 20:37:52 Citovat
Host
No, kdyby to bylo někde u Ostravy, tak do toho půjdy.. prosím napiš odkud jsi... A promiň za špatnou specifikaci problému.. Mi to připadalo jako ševelení...
SCULLY
Monday 24 October 2005 - 22:14:07 Citovat
Host
Hmmm a já su z kladna takže ti s tim taky nepomůžu ale jinač to dělám .
Já ti to říkal hned že je to altík.

Buba
Monday 24 October 2005 - 22:28:13 Citovat
Host
v servu jdou vyměnit ložiska a gufero, ale díly v oplu neseženeš, musí se dát náhražka. já to dělám tak kolem třech tisíc. ale opravit to jde pokud to bude to servo, ale to bych viděl až jako poslední možnost.
Brčko
Tuesday 25 October 2005 - 06:32:50 Citovat
Host
2 Mongoose:tou spojkou klimi by to taky mohlo být,taky mi trochu ševelí.Zeptej se toho kámoše co stím,jestli se nechá opravit,nebo je lepší dát tam jiný kompresor s vrakárny.A dej vědět,taky mě to zajímá. dík,čus

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2406 sec,0.1952 z toho dotazů.