• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ševelení od klíňáku
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mongoose
Sunday 23 October 2005 - 08:53:42 Citovat
Host
Zkusím to zpozorovat odkud to jde.. Je fajn , že to není nic vážného, ale mě to tak otravuje... A natom servu se kladka nedá vyměnit, jo? To je jako v celku?
To by stálo asi baťoh...
qpc
Sunday 23 October 2005 - 12:06:09 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Mongoose: servo začne ševelit pokud je tam nízká hladina hydr.oleje.Mě to začalo ševelit a pak blesk a bylo po hřídelce hydraulické pumpy.Naštěstí oprava 1500.Důležité je ,aby tam byl dostatek kapaliny,poznáš dle měrky.Jinak ševelení by se mělo zintezivnovat pokud bys pohyboval volantem.Pokud to ševelí v jednom tonu a nemění se to podle toho jak pohybuješ volantem,asi to bude něco jiného

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Mongoose
Sunday 23 October 2005 - 12:49:50 Citovat
Host
Hmmmm. Tak to je další skutečnost.. Tón toho ševelení se při otáčení nemění... Je to pořád stejné... Ale pro jistotu tu kapalinu zkontroluju... Jdu se mrknout hned...
Mongoose
Sunday 23 October 2005 - 12:57:30 Citovat
Host
No, tak jsem se byl mrknout na tu kapalinu a abych pravdu řekl, tak se mi to moc nezdá... Když odšroubuju víčko, tak ta měrka ( jestli je měrka ta trubička připevněna na spodku víčka) mokrá jen na konci... fakt jen tak půl centimetru a to možná ani ne. Je to asi málo, co? Jaký se tam lije olej ??? Pokud možno typ a kde ho sehnat... a cenu... Díky moc.. Ještě že ta poradna funguje a lidi jsou tady tak v pohodě a ochotni...
K-P
Sunday 23 October 2005 - 13:55:25 Citovat
Host
U zahřátýho motoru na provozní teplotu musí hladina dosahovat až k horní rysce, u studeného nesmí hladina ležet pod spodní ryskou.Specifikace Opel: ATF - Dextron II
objednávkové číslo 1940699 - 143,- Kč. Čeče já myslel, že už máš knížku udělej si sám, tam to všechno je.
happy
Sunday 23 October 2005 - 19:05:33 Citovat
Host
jak jsem psal:
servo neřeš, to dělá hodně lidem, navíc je to drahá sranda. Takže kdyby to bylo servo, nepropadej panice. Maximálně zkontroluj hladinu.
Takže hladinu máš asi nízkou. Na té umělohmotné měrce je stav min a max, jsou tam dvě rysky, Pokud to máš opravdu lehce smočené, je to málo, pokud to leze nad max, taky to není dobře.
happy
Sunday 23 October 2005 - 19:06:52 Citovat
Host
ale nejde o to, jestli se ševelení mění při otáčení volantem, jestli jsem správně pochopil cos psal, ale o to, jak se mění při otáčkách motoru. Jestli jsi to takhle myslel, tak jsem to špatně pochopil. Jinak k tomu dotazu ohledně výměny ložisek - je to nerozebíratelné.
Mongoose
Sunday 23 October 2005 - 19:44:30 Citovat
Host
kapalinu doliju tak, jak tak. Ale servo to asi nebude.. Kašlu na to..
happy
Sunday 23 October 2005 - 20:24:40 Citovat
Host
těžko se to od klávesnice posuzuje. Pokud se ti zdá, že to jde od řemene, tak to ještě může jít i od rozvodů. Nejlepší je shodit klíňák, natočit a poslouchat, pak protočit servo a altík a i tu kladku a zkoušet vůle. Třeba zjistíš, že i když je klíňák dole, tak to je stejně slyšet. Aspoň si uděláš představu, vo co go. V každým servisu ti za hoďku zjistí, odkud to jde. To není žádná tragédie, i když to prudí. Ale nech to pro klid duše omrknout.
Mongoose
Sunday 23 October 2005 - 21:01:58 Citovat
Host
Rozvody jsem dělal před dvěma měsíci... řemen + všechny kladky... to by byl teda podraz, kdyby to bylo rozvodama.. Osobně si myslím, že je to ta napínací kladka klíňáku. To s tím shozeným řemenem je good nápad.. Zítra zajedu koupit nový řemen a olej do serva a něco vymyslím... Pak dám vědět... Zatím díky moc za rady..

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1896 sec,0.1347 z toho dotazů.