• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stávkující zámek dveří
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ondra z Liberce
Sunday 25 December 2005 - 07:00:39 Citovat
Host
Čágo Opláci, nejak mě začali stávkovat LP dvěře, když odemknu dálkou tak nejdou zvenku otevřít, musím znova odemknout a zamknout, někdy i několikrát aby to šlo. Než začnu rozebírat čalounění tak bych rád zjistil jestli je toběžná závada nebo mám jez rovnou do Opla (jo, zevnitř fungujou normálně a venej funguje až do dalšího zamčení. Díky ...
prtka
Sunday 25 December 2005 - 07:43:03 Citovat
Host
Ondro normální závada u aut značky Opel špatný mikrospínač...návod na rozebrání bych ti poslal,ale nepíšeš mejl..a z okna do liberce nedohodím...nebo jo zkusím to
Jakub
Sunday 25 December 2005 - 10:05:06 Citovat
Host
taky bych potřeboval poradit na podobné téma, ale závada je kapánek jiná, ale také u LP dveří. Když auto odemknu dálkou, tak se odemknou všechny dveře kromě řidičových, ale když potom do zámku strčim klíč a otočím nadoraz doleva, tak kolíček dveří vyleze a dveře jsou odemčené. Když je chci dálkou zamknout tak taky nereagujou, až do té doby kdy je zamknu mechanicky klíčkem úplně doprava. Ale když si sednu do auta a zamykám kolíčkem zevnitř, tak to maká úplně bez chyby. Už jsem měl rozebraný motorek centrálu, proměřil jsem motorek i oba mikrospínače a žádnou závadu jsem nenašel. Při odemykání klíčem z pravých dveří se mi řidičovy dveře taky neodemknou. Kdyžtak mi prosím Prťko pošli ten návod na opravu mikrospínače, třeba mi pomůže. dik Email
Vodník
Sunday 25 December 2005 - 14:09:11 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Jéje, mám přesně ten problém co Jakub. Dokonce mi ještě někdy ty LP dveře na dálku odemknou (pak i zamknou), většinou ale už jen klíčem (odemknou všechny, kromě nich) a pak nezamknou žádný, taky jen klíčem. Prťko, tak jestli můžu prosit, hoď mi to taky do Prahy: Email , díky moc.
Marcus
Sunday 25 December 2005 - 18:58:48 Citovat
Host
Ahoj
jestli muzu prosit tak bych chtel taky ten navod
Email

Dik
skaldal
Monday 26 December 2005 - 10:51:54 Citovat
Host
Koupil jsem teď Omegu B a řidičovy dveře mi nejdou vůbec odemknout ano zamknout (nejde otočit klíčem) a dálkáč taky nefunguje, předchozí majitel tam prý dal novou baterku, ale stejně to nejde. Musí se to nějak naprogramovat? Prosím jakékoliv info na mail: Email a taky radu jak má správně fungovat otevírání kufru u sedanu? Musím vždy jen klíčem otočit jako na pátou hodinu a pak mi to jde otevřít, jinak ne. Nejde to nějak otvírat bez klíče, například zevnitř, nebo aby to bylo pořád odemčeno a zamklo se to jen centrálem?
JOB
Monday 26 December 2005 - 11:07:47 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
skaldal napsal ...
Koupil jsem teď Omegu B a řidičovy dveře mi nejdou vůbec odemknout ano zamknout (nejde otočit klíčem) a dálkáč taky nefunguje, předchozí majitel tam prý dal novou baterku, ale stejně to nejde. Musí se to nějak naprogramovat? Prosím jakékoliv info na mail: Email a taky radu jak má správně fungovat otevírání kufru u sedanu? Musím vždy jen klíčem otočit jako na pátou hodinu a pak mi to jde otevřít, jinak ne. Nejde to nějak otvírat bez klíče, například zevnitř, nebo aby to bylo pořád odemčeno a zamklo se to jen centrálem?

Já to mám jak na OA tak na OB .Mám zámek ve svislé poloze a když odemknu centrálem tak mám otevřeno všechno včetně kufru a nádrže.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Klubru
Monday 26 December 2005 - 20:57:41 Citovat
Host
Prosím taky o návodek.
Email
Děkuji, moc a krásné svátky.
Skopek
Monday 26 December 2005 - 21:32:15 Citovat
Host
Koukám že zámky mají u oplů mají problémy, ani já nejsem vyjímkou, mám problém u dveří spolujezdce, kde je nějaký zaseknutý, prostříknutí olejem nepomohlo ani se nehne. no asi to bude chtít výměnu, na kolik přijdou noové zámky, máte s tím někdo zkušenosti? díky
JOB
Monday 26 December 2005 - 21:44:00 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Skopek napsal ...
Koukám že zámky mají u oplů mají problémy, ani já nejsem vyjímkou, mám problém u dveří spolujezdce, kde je nějaký zaseknutý, prostříknutí olejem nepomohlo ani se nehne. no asi to bude chtít výměnu, na kolik přijdou noové zámky, máte s tím někdo zkušenosti? díky

Pokud se bavíme o zámku jako takovém (to co drží dveře zabouchlé) Tak mi v Opelu řekli LP 2100,-kč Nic moc có ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1379 sec,0.1080 z toho dotazů.