• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stávkující zámek dveří
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
prtka
Tuesday 27 December 2005 - 06:54:02 Citovat
Host
Yper prosím tě pošli klukům ty návody..mě prdnul HDD a měl jsem vše tam..teď bádám,jak ty data dostat ven
Yper
Tuesday 27 December 2005 - 07:18:28 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
O.K., během dneška dopoledne Vám to všem pošlu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
M
Tuesday 27 December 2005 - 08:20:02 Citovat
Host
Prosím,
ještě mně.
Email

Dík a taktéž hezké svátky!
Yper
Tuesday 27 December 2005 - 10:01:50 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Skaldal: posílal jsem to i tobě, ale máš pravděpodobně plnou schránku nebo něco podobně bránícího v přijetí E-mailu!
Diagnostic-Code: X-Postfix; host 192.168.30.116[192.168.30.116] said: 550 5.2.3
list size limit exceeded: Email (in reply to RCPT TO command)

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lukáš
Tuesday 27 December 2005 - 17:22:01 Citovat
Host
To sem taky řešil. Omega A 1991. Dycky se to podařilo odemknout až tak na 3 pokus. Rozebral sem čalounění a mrknul na to. Zjistil sem, že je tam vertikální táhlo co vede do takové černé krabičky, asi velikosti mobilu. Ta krabička drží myslim na 1 nebo 2 šroubkách. Je potřeba ty šroubky povolit a tu krabičku posunout o 1 až 2 milimetry směrem nahoru. Od té doby nemám s odemykáním problém.
Anonymní
Tuesday 27 December 2005 - 20:29:17 Citovat
Host
Yper: V pohodě, přišlo to.

Dotaz: Je možné prohodit zámek (vložku) z řidičových dveří se zámkem ze spolujezdcových? Nejde mi u řidiče odemknout ani zamknout (nejde vůbec otočit klíčem) a dálkáč mi taky zatím nefunguje, nemusí se to nějak naprogramovat? Je na něm jedno větší tlačítko uprostřed a jedno malé z boku vedle červené diody. K čemu slouží které z nich? Dík
skaldal
Tuesday 27 December 2005 - 20:54:02 Citovat
Host
to bylo ode mě
Yper
Wednesday 28 December 2005 - 07:26:20 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Podle mne prohodit zámky s centrálkem, které tvoří monoblok prohodit ze dveří řidiče na spolujezdce a opačně nejdou. Jednak proto, že jsou stranově obrácené a také proto, že většinou (jako v mém případě) mám zámek jen na straně u řidiče. I kdyby jsi ale měl zámek u spolujezdce, tak jak říkám, jsou stranově obrácené a do každého centrálka vedou min. tři táhla - jistící kolík dveří, táhlo od zámku(vložky), táhlo od kliky zvenčí a táhlo od kliky zevnitř.
Zámek s centrálkem na straně řidiče je řídící - určitě jsi si všiml, že když zatlačíš jistící kolík na těchto dveřích, tak zapadnou i kolíky na zbývajících třech dveřích (a možná i na zadních 5.dveřích). To se nestane, když zatlačíš západku na dveřích zbývajících. Z tohoto titulu je jasně vidět, že tenhle bazmek ovládá ostatní dveře - proto do něj vede i vícero drátů.
Jediné řešení je to rozebrat a mikrospínače vyměnit. V 90ti% j to skutečně jsou vadné(poloroszpadlý mechanisnus) mikrospínače.
Pokud jste z Prahy, tak byste se mohli kontaktovat s Andrejem z Kladna a ten by se možná mohl pokusit zámek opravit. Vím o jednom případě, že to s úspěchem udělal.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Jakub
Wednesday 28 December 2005 - 07:38:21 Citovat
Host
to anonam: k tomu přehození zámků, pokud ti nejde pouze otočit klíček, tak máš v zámku vyběhané planžety a bude stačit vymontovat vložku zámku a planžety trochu dobrousit /je potřeba mít trochu zkušeností s předěláváním zámků/, případně přehodit řidičův a spolujezdcův. U mé Omegy B to jde přehodit, zámkové vložky jsou shodné, mám na mysli jen tu "klíčovou dirku". Od roku cca 1997 se do spolujezdcových dveří zámek vůbec nedával. A k té dálce - předpokládám že máš ještě dálku s infračerveným přenosem, ta se taky dávala do starších typů, myslím že asi do roku 1996. Prostřední velké tlačítko slouží k odekmnutí/zamknutí auta a tím bočním se do 5ti vteřim po zamknutí auta aktivuje mechanická závora dveří. Mám také tento typ ovladače a jsou s tim problémy, každou chvíli se mu nechce fungovat.
Buco
Thursday 29 December 2005 - 11:42:13 Citovat
Host
no mne tiez nesli LP dvere aj ked ostatne isli ...
zvnutra to potom islo ... hm ...

ale tiez to bolo v zime .... takze ked sa auticko zohrialo, a rozmrzli dvere .. konkretne ta smeisna vec ktora je na hrane dveri a drzi ich pri zvysku karoserie .. tak tu som nastriekal nejakym nemrznucim sprejom a potom uz islo vsetko ok ...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1529 sec,0.1007 z toho dotazů.