• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stávkující zámek dveří
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
skaldal
Saturday 31 December 2005 - 13:10:02 Citovat
Host
Jakub: Přesně tak, jak jsem psal předtím, nejde mi u řidiče otočit klíčem, Yper píše že to prohodit nejde, ty píšeš že jo, tak doufám že to půjde. Už jsem auto tak koupil, v ovládači byly vybitý baterie, dal jsem nový a už funguje, takže na ten zámek mrknu až bude tepleji. Zatím díky
Jakub
Saturday 31 December 2005 - 13:37:41 Citovat
Host
No on totiž Yper měl na mysli, že není zaměnitelný kompletní zámkový mechanismus, což je pravda, ale když nejde otočít klíčem, tak stačí jenom vyměnit zámkovou vožku, která v pravých dveřích nebývá opotřebovaná. Jako řešení by taky možná bylo koupit venkovní kliku z pravých zadních dveří, namontovat ji ke spolujezdci a spolujezdcovu zámkovou vožku dát k řidiči /a řidičovu vyhodit/. Aspoň by to vypadalo jako model >96
Kura
Monday 02 January 2006 - 16:58:07 Citovat
Host
Mam tiez problem s dverami vodica. Uz som to cele rozobral, premazal a zatial to ide. Mne to slo zamknut az na 2 stlacenie tlacidla, cize az na alarm. Uvidime dokedy to bude fungovat. Inak pytal som sa na novy motor, ten stoji cca 1200Sk a pouzity tak cca 700Sk. A ak by som mohol poprosit ten navod. Dik. Email
Kura
Wednesday 04 January 2006 - 12:30:33 Citovat
Host
Este raz prosim o zaslanie opravy toho mikrospinaca. DIK. Email
Yper
Wednesday 04 January 2006 - 12:38:20 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Skaldal: ..jj., sorry, já to špatně pochopil. Ty jsi vlastně mluvil o "vložce" zámku dveří, tedy jako o FABce v normálních dveřích. Tak to sorry, ale tohle prohodit z jedněch dveří do druhých jde. Spolujezdec na řidiče a opačně, protože tahle FAB vložka je uchycena jen v plastové vnější klice a se zámkem dveří s centrálkem je spojena táhlem.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
skaldal
Wednesday 04 January 2006 - 20:15:12 Citovat
Host
Nic se neděje. Už se na to chystám, protože dálkáč občas zlobí. Taky už mám u něj hrozně vymačkaný to gumový kolečko na tlačítku. Nedá se někde sehnat jen ten obal na dálkáč?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1691 sec,0.1367 z toho dotazů.