• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dobíjení
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Libor
Wednesday 22 December 2004 - 19:02:09
Host
2yper: akorát nevím jakou má souvislost bolení zubu s přemýąlením (asi jako termostat s elektrikou)
riwal
Thursday 23 December 2004 - 07:05:44
Host
Jóóó panáčku, bolest zubů souvisí se vąím - je vidět, ľe Tě asi zuby jeątě pořádně nebolely.
Libor
Thursday 23 December 2004 - 08:09:10
Host
Pár keramickejch v ty papule najdu - dokáľu pochopit co to znamená
Yper
Thursday 23 December 2004 - 08:24:28
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2Libor: je to asi takhle: 10 dní jsem bral brufen na stoličku, pak mi ji zubař vytrhl, týden pokoj, ale předchozí zánět se roząířil do kosti a teď beru antibiotika.®ádná sláva - největąí radost má ľena, protoľe jí nevypiju alkoholické pochutiny o svátcích. Souvislost jak psal Riwi je ta, ľe vąechno souvisí se vąím! Pokud ses ty, nebo někdo tady vrtal v termostatu a odstaranilo to elektrickou závadu, tak je to nejspíą tím, ľe se někde něco hnulo a vrátilo do původní polohy a začalo fungovat. Určitě znáte poruchy, na které jste nemohli přijít a poslední záchranou bylo vąechno rozebrat a zpět sloľit - a ono se to umoudřilo. Hlava to nebere, ale někdy je to tak. Jinak u mne stejně platí, ľe co se po*rat můľe, to se taky po*ere! Já takový klikař nejsem! čus bus!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Libor
Thursday 23 December 2004 - 08:51:27
Host
Jsme docela těľce odbočili od tématu. Ale aspoň člověk odlehčí .
stevard:"A co zub, sviňa, pane továrníku, nebolí?"
inspektor klečka: "Pana továrníka uľ nic nebolí"
2yper: jinak s tebou cítím, nemoci se o svátcích ani pořádně najíst, napít. To je k po*rání.
Kyber
Saturday 12 March 2005 - 18:49:28
Host
Libor213.180.38.71 napsal ...
Tak mam dalsi zahadu. Pri poklesu otacek (dejme tomu pri prerazeni - vyslapnuti spojky) nebo na neutralu pri přidání plynu probliknou světla, osvetleni palubky. Resil jste nekdy nekdo podobnou zalezitost?



Vim, ze uz toto tema s probliknutim svetel nejakou dobu spi, ale treba se zde nejaka reakce jeste objevi.
Mam nejspis stejny problem a to uz u druhe Zafiry. Obe r.v.2k4 a obe s uhlakem 2.2DTI a stejnou vybavou. Obe auta byla zakoupena jako nova a toto je jedina zavada, ktera se u nich od zacatku projevuje.

Jde o jedno ci vice po sobe jdoucich pohasnuti svetel na zlomek sekundy a nastane to nahodne pri poklesu otacek, napr. pri vyrazeni nebo treba pri jizde na vyssi rychlostni stupen bez plynu z kopce.

Ve znackovem servisu Opel nevedi, zavada se projevuje pomerne casto, ale nikdy ne v servisu.
Dle mereni je samozrejme vse v naprostem poradku.
riwal
Saturday 12 March 2005 - 19:57:34
Host
Tak v kaľdym případě je to zajímavý, typoval bych to na alternátor - baterka by měla bejt podle roku výroby nová, takľe jestli je to závislé na otáčkách, jako ľe jo, tak jedině altík nebo regulace dobíjení. Jestli v Oplu nevedí, tak jsou opravdu paąáči.
NIO
Saturday 12 March 2005 - 20:14:07
Host
To Kyber: muze byt zavada na diodovem mustku nebo na relatku. V alternatoru. v kazdem pripade bych ho vyndal a nechal odzkouset na stolici.
bud dobiji malo a baterie je slaba a pak to blika a nebo prebiji
Kyber
Saturday 12 March 2005 - 20:29:15
Host
No jo, jenze kdyby bylo v haji dobijeni, pohasly by svetla do doby, nez se zvednou otacky nebo snizi zatez. To pohasnuti je dost znatelny, asi jako kdyz u stary S105 bezici na volnobech sepne ventilator. U ty Zafiry to ale udela treba 3x po sobe behem jediny sekundy. Tu druhou Zafiru jsem si odvazel od Opela pred tydnem, skladovy model z konce r.2004, tzn. vse novy. Kdyz to dam na reklamaci, zacnou se v tom hrabat a mam strach, ze zavadu neodstranej a naopak mi nejakou dalsi vyrobej. Budu se snazit vysledovat nejakou sovislost a budu merit... a merit...
riwal
Saturday 12 March 2005 - 20:37:03
Host
V kaľdym případě jde o pokles palubního napětí. Jinak se zeptám. pohasne vąechno a ne jen světla ?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1763 sec,0.1239 z toho dotazů.