• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna motoru
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Andre
Friday 17 February 2006 - 09:26:43 Citovat
Host
Ahojky,chci vyměnit motor ve svojí corse B, mam tam 1,2 i 33kw a chtěl bych jinej,tenhle moc nejede. chtěl bych tam hodit 1.2 16v Má tady někdo tenhle hotor? Chtělbych vědět jakou má spotřebu a jak jede... Pak by mě zajímalo co všechno bych musel vyměnit aby tam ten motor šel, nebo jakej jinej motor by tam vlezl nejlíp? Někdo mi radil i motor 1,6 z astry g tak nevim. Šla by do toho motoru 1,2 16v i moje pův. převodovka? A taky mě zajímá jak by to bylo s STK... Díky za info.
Martas
Friday 17 February 2006 - 09:32:56 Citovat
Host
Legalne muzes motor vymenit jen za stejnej typ, takze co se STK tyce relativne neresitelnej problem. Neznam detailne motor co tma mas ale vymena motoru za jiny typ bude minimalne znamenat komplet elektriku, ECU, mozna palivovou soustavu .... Rozhodne nic co lze udelat za odpoledne na koleni.
qpc
Friday 17 February 2006 - 11:20:02 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Martas napsal ...
Legalne muzes motor vymenit jen za stejnej typ, takze co se STK tyce relativne neresitelnej problem. Neznam detailne motor co tma mas ale vymena motoru za jiny typ bude minimalne znamenat komplet elektriku, ECU, mozna palivovou soustavu .... Rozhodne nic co lze udelat za odpoledne na koleni.


Motor jede dobře,upaloval jsem s tim 160km/h po dálnici..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Gary
Friday 17 February 2006 - 16:52:29 Citovat
Host
VYMĚNIT AUTO CELÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andre
Saturday 18 February 2006 - 18:14:44 Citovat
Host
Gary-auto mam komlet upravený,chci jen jinej motor. Poradit takovej nesmysl umí každej,když neumíš poradit tak nic nepiš!!!!!!!!
Martas
Saturday 18 February 2006 - 18:16:07 Citovat
Host
Andre napsal ...
Gary-auto mam komlet upravený,chci jen jinej motor. Poradit takovej nesmysl umí každej,když neumíš poradit tak nic nepiš!!!!!!!!


No ona vymena auta bude urcite nejrychlejsi, nejlevnesi a papirove bez problemu.
Andre
Saturday 18 February 2006 - 18:17:31 Citovat
Host
Je tu někdo kdo by poradil? Elektrika by neměla bejt problém,jen mě zajímá co mam všechno koupit a tak,aby to jezdilo.
Martas
Saturday 18 February 2006 - 18:18:54 Citovat
Host
Andre napsal ...
Je tu někdo kdo by poradil? Elektrika by neměla bejt problém,jen mě zajímá co mam všechno koupit a tak,aby to jezdilo.


Pujc si stejny auto a uvidis co fsechno budes muset vymenit ale bude toho hodne.
JOB
Saturday 18 February 2006 - 19:28:27 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No asi takhle kup jiný auto bez TP s motorem jakej požaduješ,postav je vedle sebe a vyměňuj.Jak to vyřešíš papírově mě nenapadá

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

doktor
Saturday 18 February 2006 - 23:53:21 Citovat
Host
JOB napsal ...
No asi takhle kup jiný auto bez TP s motorem jakej požaduješ,postav je vedle sebe a vyměňuj.Jak to vyřešíš papírově mě nenapadá



Možná by to šlo vyřešit přes státní zkušebnu v Praze, ale je tam velký MOŽNÁ
pak je tady ještě nelegální cesta, ale o té psát raději nebudu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1496 sec,0.1123 z toho dotazů.