• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
omega 2.5TD a fritovací olej
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
bruno
Tuesday 13 June 2006 - 21:22:27 Citovat
Host
Mám dotaz na dlouhodobé zkušenosti s fritovacím olejem přilévaným do nafty na motoru 2.5TD.nezpůsobuje to nějaké problémy za studena atd...V jakém poměru se to tam lije?sníží se kouřivost?Atd..díky zy info
Martas
Tuesday 13 June 2006 - 21:24:34 Citovat
Host
bruno napsal ...

Mám dotaz na dlouhodobé zkušenosti s fritovacím olejem přilévaným do nafty na motoru 2.5TD.nezpůsobuje to nějaké problémy za studena atd...V jakém poměru se to tam lije?sníží se kouřivost?Atd..díky zy info


Tohle se tu probira docela dlouhodobe, co zkusit prohledat poradnu !!!
Vodník
Tuesday 13 June 2006 - 22:39:13 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
bruno: např. tady: Odkaz, strana 5 a dále.
X3
Wednesday 14 June 2006 - 15:40:22 Citovat
Host
Kazdopadne pokud to zkusis, urcite sem svoje zkusenosti napis... ne ze bych chtel vyrabet hranolky na svem soucasnem vozitku, ale zajimalo by mne to...

bruno
Wednesday 14 June 2006 - 20:45:49 Citovat
Host
To jste mi moc neporadili.tu diskuzi tady už mám dávno přečtenou.myslel jsem aby napsal někdo kdo to už provozuje nějakej pátek.
Martas
Wednesday 14 June 2006 - 20:49:08 Citovat
Host
bruno napsal ...

To jste mi moc neporadili.tu diskuzi tady už mám dávno přečtenou.myslel jsem aby napsal někdo kdo to už provozuje nějakej pátek.


Ono jen se zeptat a cekat je celkem jednoduchy, o 3 prispevky vyse ti Vodnik poslal rovnou odkaz a v poradne je o tehle problematice nekolik vlaken, takze hledej ....
X3
Thursday 15 June 2006 - 10:11:29 Citovat
Host
Bruno: No ja jsem toho tady precetl taky dost a skutecnost je takova, ze do toho nikdo moc jit nechce, protoze lidi co pisou sem maji svoje auto relativne radi a nemaji touhu ho vystavovat riziku... Potrebujes nejakyho kaskadera co to prokopne... ja to nejsem
qpc
Thursday 15 June 2006 - 11:52:30 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tenhle motor jezdil v pohodě i na řepku nebo SETA-diesel...,cena ušla,proč do toho ještě brát další voloviny,nechápu.Pokud jezdíš hodně,možná nějakou kačku ušetříš,ale voz rovnou náhradní palivovej filr.Pokud jezdíš jen pár km denně,pak to asi nemá smysl..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Tomis
Friday 21 July 2006 - 17:04:44 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Ja jsem v tom vlakne tusim o tom napsal toho dost, uz je to temer rok a stale jezdim zatim nesleduju zadne zmeny, jak ve spotrebe, tak v chodu motoru potazmo auta. Takze zatim vse v pohode. akorat to nejak ted podrazili driv Carefour nebo Tesco mivali ten olej za 13,9 a ted ho maji porad draz a draz . naposled jsem ho bral tusim v penny za 17,90. Jinac co tu pisou o tom filtru tak ja ho menil az ted na jare ani se mi nezdal nejak enormne zanesen, ale menil jsem filtry tak jsem vymenil i ten palivovej a jinac i kdybys mel kupovat na kazdou nadrz novy filtr, tak te to porad vyjde levneni. Vetsinou jsou k dostani alespon 3 vyrobci - vetsinou z Polska- asi od cca 150,- Kc do 300,- - na mou 2,5TDcko. ale pro ostatni to nebude drazsi. takze kdyz si to spoctes i kdyby olej stal 20 tak kdyz vezmes 50 l oleje - 1000,- k tomu 15l nafty za cca 30 =450,- tak plna stoji 1450,- . kdyz vezmes 65l nafty tak das 2000,- kdyz bude stat litr cca 30,-. ALE olej je za min nez 20,- a I kdybys mel davat novej filtr k nadrzi, tak porad to je levnejsi, a kdyz tankujes kazdy tyden nebo 14 dni, tak tom mas 2000-2500 a vic usporu MESICNE. to se ti zda malo? spotrebu mam ted s novyma predpisama asi 6,8l/100km , ale uz zase zrychluju, tak ona stoupne

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
vranoch
Saturday 22 July 2006 - 20:26:41 Citovat
Host
tomis: Hele a jak to delas? To kazdej tyden zajedes do nejakyho hypermarketu, nasazis do voziku 10 flasek oleje (x 5l), jedes ke kase, pak to strcis do kufru a kdyz tankujes, tak to postupne prelivas a pak dolijes naftou?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1421 sec,0.1126 z toho dotazů.