• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tupé bouchání
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Wednesday 02 February 2005 - 10:16:33
Host
čus jeątě jedna prosba. kdyľ přejíľdím nerovnosti na naąich povedených silnicích tak slyąím takové tupé bouchání. nevím co by to mohlo být. kdyľ sem zkouąel brát za kola tak ľádná vůle....třeba se mi to jen zdá. není to ani klepání ani vrzání ale takové bouchání a nejde idetifikovat od kud to jde. díky....
Anonymous
Wednesday 02 February 2005 - 10:25:47
Host
Mi to taky bouchá. Vím, ľe to jde od PZ kola. Vůle ľádná ani v ose, ani v čepech, ani na tlumiči. Řeąím to zesílením rádia.
fedas
Wednesday 02 February 2005 - 10:40:17
Host
zkus mrknout na uchycení stabilizátoru ke kastli(bolest).Jestli je to ono ,tak to jsou necelý 2kila a necelý 2 hoďky.
maniac
Wednesday 02 February 2005 - 10:46:31
Host
fedas160.218.40.16 napsal ...
zkus mrknout na uchycení stabilizátoru ke kastli(bolest).Jestli je to ono ,tak to jsou necelý 2kila a necelý 2 hoďky.

díky ale nevím přesně kde to hledat ten stabilizátor a jak poznat, ľe je to v prd*li nemohl bys mi to trochu přiblíľit. díky
riwal
Wednesday 02 February 2005 - 10:47:23
Host
stabilizátor zadní nápravy
fedas
Wednesday 02 February 2005 - 11:40:42
Host
je to asi cca 12mm tlusta tyč pred zadni napravou skoro po cely sirce auta a ke kastli je to chycený na 2 silentblokách v kovový objímce.V nich to musí drľet nafest.
NIO
Wednesday 02 February 2005 - 19:40:48
Host
pokud je to v predu tak tycky stabilizatoru
pokud zezadu atk cepy napravy nebo uchyt stabiliz.

nevylucuji ani praskliu prizinu, ale na heveru se to urcite pozna, an zatizenem aute vetsinou nepoznas nic
maniac
Thursday 03 February 2005 - 08:22:37
Host
NIO85.160.224.156 napsal ...
pokud je to v predu tak tycky stabilizatoru
pokud zezadu atk cepy napravy nebo uchyt stabiliz.

nevylucuji ani praskliu prizinu, ale na heveru se to urcite pozna, an zatizenem aute vetsinou nepoznas nic

ahoj a díky kde najdu tu tyčku stabilizátoru na přední nápravě a jak zjistím, ľe je v háji. A u té zadní nápravy jak zjistím, ľe jsou v háji ty čepy a ten úchyt...díky
Brčko
Thursday 03 February 2005 - 09:23:37
Host
Ta tyčka stabilizátoru (kost-kostnice) propojuje tlumiči a stabilizační tyč.Prostě koukni ke kolu a uvidíą.poznáą to nejlépe na heveru,kdyľ stím budeą jezdit nahoru a dolu,kolo sedí na zemi a ty ho vlastně nadlehčujeą.No a vlastně koukáą jestli se to v tom kloubu hýbá.Taky můľeą mít prasklé oko u té stabilizační tyče,jako jsem měl já.To byl porod.
Duffy
Thursday 03 February 2005 - 09:28:42
Host
Porod je to sundat. Já to dělal s kámoąem na Calibře a museli jsme ho totálně rozřezat. Kdyľ ho tam pak nasazujeą, je lepčí ho něčim máznout...
Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2343 sec,0.1736 z toho dotazů.