• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tupé bouchání
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Thursday 03 February 2005 - 15:57:22
Host
riwal napsal ...
Ne kost s tim nesouvisí (Brčko to celý zamotal), Tvůj případ je stabilizátor a to pravděpodobně na zadku a to je zprohejbaná tyčka upevněná na spodku a na nápravě v gumovejch lůľkách a ty bejvaj vymačkaný a pak to mlátí. Výměna gumovej lůľek na zadním stabilizátoru je nekolikastovková záleľitost, podle ceny těch gum - já je měl za 400,- a 200,- práce a bylo ticho. Na kost zapomeň - to byla jen taková pomatená vloľka - ale na druhou stranu zkontrolovat jí můľeą - kde je a jak vypadá jsem popsal a prasklinu v gumě taky určitě nepřehlídneą - praská guma v tom oválnym oku.

díky uľ sem trochu v obraze...
NIO
Thursday 03 February 2005 - 17:54:04
Host
maniac82.99.162.243 napsal ...
čus jeątě jedna prosba. kdyľ přejíľdím nerovnosti na naąich povedených silnicích tak slyąím takové tupé bouchání. nevím co by to mohlo být. kdyľ sem zkouąel brát za kola tak ľádná vůle....třeba se mi to jen zdá. není to ani klepání ani vrzání ale takové bouchání a nejde idetifikovat od kud to jde. díky....



hele napis mi na mejla ze chces ty a ty obrazky a ja ti to poslu at jsi v OBRAZE.
Email
nebo i na ICQ 26338144
Praetor
Thursday 03 February 2005 - 19:05:11
Host
mlada me malem umlatila gdyz sem ji rek ze uz dva dny mam novou kost ... to u motoru me nenechala dorict ) a kdo jinej ji menil nez NIO
NIO
Thursday 03 February 2005 - 21:51:03
Host
Praetor napsal ...
mlada me malem umlatila gdyz sem ji rek ze uz dva dny mam novou kost ... to u motoru me nenechala dorict ) a kdo jinej ji menil nez NIO


riwal
Friday 04 February 2005 - 07:05:23
Host
NIO mění starý kosti za nový ? Já chci taky jednůůůů ! Tu starou přivezu.
maniac
Friday 04 February 2005 - 08:21:46
Host
NIO85.160.70.172 napsal ...
maniac82.99.162.243 napsal ...
čus jeątě jedna prosba. kdyľ přejíľdím nerovnosti na naąich povedených silnicích tak slyąím takové tupé bouchání. nevím co by to mohlo být. kdyľ sem zkouąel brát za kola tak ľádná vůle....třeba se mi to jen zdá. není to ani klepání ani vrzání ale takové bouchání a nejde idetifikovat od kud to jde. díky....



hele napis mi na mejla ze chces ty a ty obrazky a ja ti to poslu at jsi v OBRAZE.
Email
nebo i na ICQ 26338144

poslal jsem ti emaila tak aľ budeą mít čas tam mi prosím něco poąli
2 dotaz pro vąechny, kdyľ někde zastavím tak na 5 min a pak chci nastartovat tak to nechce naskočit ale jen někdy a pak to naskočí po xtém otočením sartéru...nevím jestli je to normální nebo ne tak se ptám díky vąem za odpověďi.....
Duffy
Friday 04 February 2005 - 12:56:16
Host
riwal napsal ...
Brčko194.108.20.26 napsal ...
Ta tyčka stabilizátoru (kost-kostnice) propojuje tlumiči a stabilizační tyč.Prostě koukni ke kolu a uvidíą.poznáą to nejlépe na heveru,kdyľ stím budeą jezdit nahoru a dolu,kolo sedí na zemi a ty ho vlastně nadlehčujeą.No a vlastně koukáą jestli se to v tom kloubu hýbá.Taky můľeą mít prasklé oko u té stabilizační tyče,jako jsem měl já.To byl porod.


Kost je silentblok, který tlumí ątosy motoru - je nalevo nahoře v zadu u rozvodů. Neslyąel jsem, ľe by se tak říkalo stabilizátoru, i kdyľ vąechno je moľné. Já jen aby nedoąlo k záměně a kolega si nenechal vyměnit něco co s nápravou nesouvisí. Kost stojí okolo 1700,-


Uľ je objednaná (autokelly) 700,-/ks (známej)
fedas
Friday 04 February 2005 - 14:05:32
Host
az pod to polezete,vente si tohle
Duffy
Friday 04 February 2005 - 14:08:03
Host
Fedas má dneska vtipnou
fedas
Friday 04 February 2005 - 14:15:06
Host
to vis,patek 14,15,uz se to blizi
Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2497 sec,0.1977 z toho dotazů.