• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tupé bouchání
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 03 February 2005 - 09:52:51
Host
Brčko194.108.20.26 napsal ...
Ta tyčka stabilizátoru (kost-kostnice) propojuje tlumiči a stabilizační tyč.Prostě koukni ke kolu a uvidíą.poznáą to nejlépe na heveru,kdyľ stím budeą jezdit nahoru a dolu,kolo sedí na zemi a ty ho vlastně nadlehčujeą.No a vlastně koukáą jestli se to v tom kloubu hýbá.Taky můľeą mít prasklé oko u té stabilizační tyče,jako jsem měl já.To byl porod.


Kost je silentblok, který tlumí ątosy motoru - je nalevo nahoře v zadu u rozvodů. Neslyąel jsem, ľe by se tak říkalo stabilizátoru, i kdyľ vąechno je moľné. Já jen aby nedoąlo k záměně a kolega si nenechal vyměnit něco co s nápravou nesouvisí. Kost stojí okolo 1700,-
Praetor
Thursday 03 February 2005 - 12:17:57
Host
u NIA me kost stala neco kolem litriku
riwal
Thursday 03 February 2005 - 12:26:42
Host
Jo jo mě u Andreje taky , ale u Opla je to asi za těch +- 1700,- a pro 2.5 V6 je jeątě draľąí.
Duffy
Thursday 03 February 2005 - 12:38:10
Host
Předpokládam bez práce
Budu ho muset na jaře vyměnit, ale chtěl bych si na to troufnout ve 2lidech... Moc problematický to snad není né? &|


riwal
Thursday 03 February 2005 - 13:02:28
Host
Kost Ti vyměnim na ulici za 5 minut ani nestačim vykouřit cigáro.
Duffy
Thursday 03 February 2005 - 13:17:42
Host
Já jsem byl jen inspirovanej výměnou silentbloku na převodovce Calibry 4x4. Pro samou klimu to byl pakec jak sv*ňa. Ale to je jiná historka, já na mý 1,6ce bez klimy mam v motoru místa jeątě na nějakej daląí 1,2motor
riwal
Thursday 03 February 2005 - 13:52:48
Host
Výměna kosti je sranda na ulici, na srazu jem měnil dvě - sobě a Larrymu.
Koukni se za rozvody a uvidíą, ľe je to prdel - jsou to takový dvě voka s gumovou vloľkou - jedno kruhový a druhý oválný spojený tyčkou - proto kost
[ Edited Thu Feb 03 2005, 01:54PM ]
Duffy
Thursday 03 February 2005 - 14:12:03
Host
Dík Riwi, já uľ na ní koukal. Vim, ľe je to docela bolest Vecter (to ale asi vąech aut). Onehdá jsem četl na vectrawebu, ľe si mam při koupi dávat bacha na silentbloky, výfuk atd. Ten silentblok byl uľ tenkrát (říjen2004) prdlej.
Jen jestli mi to zadrncání při záběru po výměně nebude na jaře chybět
maniac
Thursday 03 February 2005 - 14:17:14
Host
díky ale teď sem z toho velaký zmatený takľe co bych vąechno měl zkontrolovat. jeątě jednou pro nechápavce... jak na přední tak na zadní nápravě. zdá se mi, ľe to nějak mlátí při přejezdu hrbolů..A jak by se to dalo vyzkouąet při jízdě, ľe je v prd*li čep, nebo ta kost díky
riwal
Thursday 03 February 2005 - 15:25:20
Host
Ne kost s tim nesouvisí (Brčko to celý zamotal), Tvůj případ je stabilizátor a to pravděpodobně na zadku a to je zprohejbaná tyčka upevněná na spodku a na nápravě v gumovejch lůľkách a ty bejvaj vymačkaný a pak to mlátí. Výměna gumovej lůľek na zadním stabilizátoru je nekolikastovková záleľitost, podle ceny těch gum - já je měl za 400,- a 200,- práce a bylo ticho. Na kost zapomeň - to byla jen taková pomatená vloľka - ale na druhou stranu zkontrolovat jí můľeą - kde je a jak vypadá jsem popsal a prasklinu v gumě taky určitě nepřehlídneą - praská guma v tom oválnym oku.
Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2508 sec,0.1926 z toho dotazů.