• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
seřízení času
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RBr
Monday 20 November 2006 - 21:28:00 Citovat
Host
To Martas: nebude to autem ale modelem rádia. Jak jsem psal, zde vidíš manuál pro vectru -B

RBr napsal ...

.....Připojuji manuál (z tohoto webu) pro vectru-b.


Teď jde o to, která rádio to opravdu umí a které ne.
Takže, pokud koukám ke "konkurenci", tak CDR500 to opravdu neumí. Já mám CCRT700 (tady na mým webu: Odkaz a funguje suprově (ale zase k němu nemám CD měnič )

Jinak jsem čistě náhodou v neděli odpoledne měl odpojenou baterku. Tak čtvrt hodiny. PaK jsem ji připojil, zapnul zapalování, pak rádio. Čas to ukazovalo 0:00 a začalo vyhledávat stanice. Takto si prošlo celé pásmo a pak se vrátilo ke dříve uloženým předvolám. Čas nic. Přepnul jsem stanici na Rádio City a asi za 3 sekundy byl nastaven čas i datum.
ziggy
Wednesday 13 December 2006 - 12:25:26 Citovat
Host
Tie tlacitka na nastavenie hodin nesli ani mne. Pred tyzdnom som rozoberal packu smeroviek (pri navrate volantu mi preblikavali dialkove svetla - uspesne opravene), mal som odpojenu baterku a hodiny samozrejme vynulovane. Nasral som sa, tlacitka som skoro pretlacil do motora a odrazu idu. Navyse sa mi na displeji stratila vacsina mrtvych bodov. Takze na elektroniku plati hruba sila . Chystam sa menit kompletne podsvietenie (nema zmysel nechat tam jeho biedne pozostatky ) , tak to prestriekam Kontaktolom. Problem je asi tam.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1219 sec,0.0992 z toho dotazů.