• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
seřízení času
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Thursday 16 November 2006 - 15:58:15 Citovat
Host
RBr napsal ...

Ještě jsem koukl na manuál k V-B. Myslím, že to není otázka omegy, vectry nebo astry, ale rádia.

Navíc na obrázku o nastavení, který je na předchozí straně, je typ rádia s RDS....podle mě rádio, které má RDS, bude umět i nastavení času přes RDS.

Připojuji manuál (z tohoto webu) pro vectru-b.






Uvedeny postup jsem ted dle navodu zkousel, ovsem bez uspechu pri naladene jakekoliv stanici (samozrejme jsem zacal temi dvema zminovanymi), nebo i pri vypnutem radiu (navody ne vzdy hovori pravdu) se nabidka ADS nezobrazila.
KopA
Thursday 16 November 2006 - 18:20:41 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
To se to rozjelo, vsichni mate asi trosek pravdy.

Takze prispeju mymi zkusenostmi.

1. musite mit spravne radio s RDS bud CAR400 nebo CDR500 (mel jsem SC303 s RDS a s tim to neslo).
2. musite rozsvitit na displeji auta (hodin) ten symbol hodin ale bohuzel podle toho navodu to nejde snadno myslim ze je v nem chyba a to uz v originale. Podarilo se me to jen jednou ale jelikoz jsem mel spravny cas tak sem nepoznal jestli to fungovalo ale myslim ze jo.
3. je mozna potreba nechat pustene radio s urcitou stanici co vysila tyhle udaje muze je posilat treba taky 1 za hodinu.
4. mozna to taky zavisi na typu toho displeje co je v aute (ty jednodussi to treba neumej) bude tam na to naka elektronika navic.

Mam VeBe jak Astra netusim F urcite ne a OmegaB jak jste psali vpoho.

Jinak Martas pekny shrnuti to by chtelo na konci kazdyho vlakna a zamknout ho! Co vy na to cervenacci?

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
RBr
Thursday 16 November 2006 - 22:24:14 Citovat
Host
KopA napsal ...

To se to rozjelo, vsichni mate asi trosek pravdy.

Takze prispeju mymi zkusenostmi.

1. musite mit spravne radio s RDS bud CAR400 nebo CDR500 (mel jsem SC303 s RDS a s tim to neslo).
2. musite rozsvitit na displeji auta (hodin) ten symbol hodin ale bohuzel podle toho navodu to nejde snadno myslim ze je v nem chyba a to uz v originale. Podarilo se me to jen jednou ale jelikoz jsem mel spravny cas tak sem nepoznal jestli to fungovalo ale myslim ze jo.
3. je mozna potreba nechat pustene radio s urcitou stanici co vysila tyhle udaje muze je posilat treba taky 1 za hodinu.
4. mozna to taky zavisi na typu toho displeje co je v aute (ty jednodussi to treba neumej) bude tam na to naka elektronika navic.

Mam VeBe jak Astra netusim F urcite ne a OmegaB jak jste psali vpoho.

Jinak Martas pekny shrnuti to by chtelo na konci kazdyho vlakna a zamknout ho! Co vy na to cervenacci?



1) a 3) - určitě
2) nevím
4) pokud má rádio RDS, bude umět nastavit čas přes RDS
a dodám:
5) musíš mít zapnuté zapalování!

Ale přes všechny napsané zkušenosti uznávám, že může být chyba v tlačítku - to je pak na pos...ní
Martas
Friday 17 November 2006 - 08:02:32 Citovat
Host
RBr napsal ...

1) a 3) - určitě
2) nevím
4) pokud má rádio RDS, bude umět nastavit čas přes RDS
a dodám:
5) musíš mít zapnuté zapalování!

Ale přes všechny napsané zkušenosti uznávám, že může být chyba v tlačítku - to je pak na pos...ní


Me obe tlacitka fungujou, manualne nastavim cas v pohode, jen se mi nedari tam dostat tu volbu ADS (
Martas
Friday 17 November 2006 - 14:14:32 Citovat
Host
Takze dnes jsem jel vratit sluzebni auto (Corsa D), a kdyz uz jsem tam byl zkousel jsem nastaveni automanickeho serizovani hodina na Astre G s CAR400, a na me VeBE s CDR500.

Zkousel jsme ruzne postupy :

Vypnute zapalovani, pustene radio s CR1, postup dle manualu, to same pri zapnutem zapalovani, vypnutem radiu atd ....

Vysledek byl ve vsech pripadech stejny, ani na AG ani na VeBe se volba ADS nezobrazi a vim, ze vsichni uzivatele uvedenych firemnich aut letni a zimi cas meni rucne.

Jeste bych dodal, ze jsem ted posledni dny sledoval display a nikdy me na nem nesvitil udaj ADS, coz je podle manualu potrebne pro nastaveni automatickeho serizovani hodin.
Koudy
Friday 17 November 2006 - 16:54:52 Citovat
Host
To je zajímavý mám VeBe a CAR 400 a ručně jsem to ještě neseřizoval.
Anonymní
Friday 17 November 2006 - 18:59:25 Citovat
Host
Taky neco do mlyna - Opel G Caravan 1,4i 16V s CAR400 s PC - cas se nastavoval sam, OPEL G 1,4i 16V s CAR400 bez PC - jen rucne. Pak se v tom ma nekdo vyznat __;
Martas
Saturday 18 November 2006 - 19:03:02 Citovat
Host
Tak jsem na to dneska sel po zpusobu LarryhoE to jest od lesa _;

Zkoumal jsem potme pri rosvicenych svetlech jake symboly umi zobrazit dispaly v me VeBe ktera neni vybavena palubnim pocitacem a ejhle, na display neni ani symbol hodin, ani napis ADS, jak je uvedeno v manualu, takze se domnivam, ze automaticke serizeni hodin umi jen nektera vozidla, napr. vybavena palubnim pocitacem ....
JOB
Saturday 18 November 2006 - 19:13:50 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Já myslím že je to tím že Omega je o dost větší a tak tam mohli zabudovat i hodináře ?lola _;

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Míla
Monday 20 November 2006 - 14:54:07 Citovat
Host
JOB napsal ...

Já myslím že je to tím že Omega je o dost větší a tak tam mohli zabudovat i hodináře ?lola _;



Já Vás zdravím,vše jsem pečlivě přečwtl a hned vyzkoušel, ale výsledek žádný,ale přesto vám děkuji za rady a pokec.Mám VEBE 2,0i16V CDX rádio originál původní CCRT 700.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1307 sec,0.0999 z toho dotazů.