• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jaky motor zafiry vybrat?
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Tuesday 22 February 2005 - 14:13:42
Host
do zafiry bych vzal asi kamna, stejne to bude rodinny vozitko, zrejme nalozeny alespon 4ma lidima, tak se ten kroutak projevi a bude to malo dlabat
Jiroun
Tuesday 22 February 2005 - 20:51:14
Host
No muj nazor je velmi pozitivni,at vyberes cokloli tak vsechno ma sve mochy e vsude odchazi neco.Nejdulezitejsi je auto koupene v CR se sevisni knizkou.Co se tyce spotreby oleje ty se nevyhnes ale jinak myslim ze i 16, 16V slusne slape kdyz je naucenej.2.0 diesel take slusny ale trosku nerocnejsi na udrzbu nebo spise na dily.Zafira dobra volba!
Martin
Tuesday 22 February 2005 - 21:27:26
Host
rocne najedem tak do 20t km s tim ze denne dojizdime tak 20k do prace. Dneska jsem konzultoval se servisem Opela a motor 1.8 mi celkem doporucili s tim ze je dostatecne svizny i na Zafiru (mluvili jsme o ojetinach). Taky mi doporucili nechat udelat servis prohlidku u nejakeho Opel dealera (tabulkova cena 650k). V sobotu chceme vyrazit do bazaru nechat se povozit (jeste jsem v tom nejel). Nasel jsem jednu 1.8 a jeste hledam nekde 2.0.DTI, ktere bych chtel vyzkouset.
Dik za vase prispevky,

mozna brzy vas kolega z klubu , M.
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 00:10:58
Host
Auto koupené v ČR je na nic - nechápu co na tom kdo vidí za výhodu. Uľ 12 let vozim auta z Němec a jsou v úplně jiný kondici (jako nový) neľ ty česky provozovaný srákory. Je naprostej rozdíl aut provozovanejch v Němcích nebo ve ©vajcu neľ u nás - to snad nejezdíte po českej silnicích a nechodíte do českejch servisů ???
Dneska je nejjednoduąąí zajet do Němec, tam si v bazoni vybrat auto - chce to machra sebou - a tady ho jenom přihlásíą - DPH za Tebe platí prodejce v Němcích - jo evropská unie. V českym bazaru bych nekoupil ani kolečko na zahradu.
biL
Wednesday 23 February 2005 - 08:15:59
Host
Auto jsem si nechal přivézt z němec a nemůľu říct slovo proti, zaplatil jsem ho stejně bez problémů jako v čechách - výhoda EU, a shodnu se s riwalem v tom, ľe přece jenom je to auto zachovalejąí, neľ to co jsem viděl v bazaru v ČR.
Pr»ka
Wednesday 23 February 2005 - 09:04:04
Host
Musím souhlasit s riwim nechcu opakovat to co říkal nezapomeň ľe vąechny auta u nás(99%) mají stáhnuté kilometry.Ne proto ľe by za to mohli bazaristi ale proto ľe jsou lidi hloupí.Kupujícího totiľ nezajímá jak o to auto bylo postaráno jestli se měnil olej atd. Ale kolik je na tachometru.Takľe 150 000km v perfektním stavu neprodejné a ąrot ztáhnutý na 90 000km super kup.Přitom kolem r.v.98 mají auta v SRN najeté průměr 130 000km tak co si budem povídat(samozřejmně kdyľ chceme koupit za rozumnou cenu)
Martin
Wednesday 23 February 2005 - 12:07:19
Host
souhlasim s tim, ze dovezena auta by mela mit lepsi servis, lepsi podminky - slinice nez u nas, a celkove se o ne asi jejich majitele lepe staraji. Otazkou je v jakem stavu jsou dovezena ojeta auta v nasich bazarech. jejich ceny jsou nizsi nez ceny 1.majitel, koupeno v CR. ale o puvodu se toho asi moc nedovium... nejak si nedokazu predstavit, ze si pojedu koupit auto do nemecka:-(
EnRico
Wednesday 23 February 2005 - 16:24:36
Host
Vąechny tacháče stáhnutý nejsou, já jsem koupil v českým bazaru Zafiru 3 roky starou se 120.000 km a taky na to vypadala (dobře), byly v ní nechaný i nějaký faktury, tak si myslím ľe to sedělo ...
pr»ka
Thursday 24 February 2005 - 13:14:55
Host
EnRico to s tebou samo souhlasím 3 roky staré auto není třeba 120 000km není tak ąílený ale představ si kolik by mělo najeto za 5 nebo 6 let kdo by si to koupil.A ąup km dolů.Chlapci třeba se na mně zlobte pokud není serviska a tam odpovědné razítka ze servisáku a jeątě mít ątěstí ľe to servisku nesfaląovali tak to není jistota.Ale to by asi třičtvrtě republiky nemělo auto.Ale hlavu vzůru pokud to před náma neměl magor a měnil pravidelně olej tak a» to má najetý kolik chce.Stejně nám nic jiného nezbyde
klubo
Thursday 24 February 2005 - 13:48:02
Host
neni nad NOVÝ auto!!!!!!!!!!!!!!!
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3696 sec,0.2821 z toho dotazů.